07:57:15   |   14 august 2020   |   EN | RU | UA

webcam
City programs
Projects discussion
Auctions
International cooperation
Odesa Invest
City map
Virtual Odessa
Movie about Odessa
Photoalbum
City Symbolics
Odessa theatres
Odessa museums
Odessa monuments
Parks of Odessa
Odessa Zoo
Hotels of Odessa
Odessa Tourist
About the city
For the businessmen
Legal consultation
Odessa in figures
Enterprise of Odessa
Plan of city transport traffic
Emergency and enquiry services
Find
Subscribe to
news

Nothing was found.
/ Main / Statutory acts / Orders of the City Mayor / № 1134 від 28.12.2018 р.

№ 1134 від 28.12.2018 р.

Про внесення змін до розпорядження міського голови від 03 лютого 2017 року № 59 «Про призначення відповідальних осіб за застосування електронного цифрового підпису та перевірку факту подання декларацій»

Розпорядження
Одеського міського голови
№ 1134 від 28.12.2018 р.

 

 

Про внесення змін до розпорядження міського голови

від 03 лютого 2017 року № 59 «Про призначення

відповідальних осіб за застосування електронного

цифрового підпису та перевірку факту подання декларацій»Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 49 Закону України «Про запобігання корупції», Закону України «Про електронні довірчі послуги», Порядку використання електронних довірчих послуг в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, підприємствах, установах та організаціях державної форми власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2018 року № 749, Порядку перевірки факту подання суб’єктами декларування декларацій відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» та повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про випадки неподання чи несвоєчасного подання таких декларацій, затвердженого рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 06 вересня 2016 року № 19:

1. Внести наступні зміни до розпорядження міського голови від 03 лютого 2017 року № 59 «Про призначення відповідальних осіб за застосування електронного цифрового підпису та перевірку факту подання декларацій»:
1.1. Замінити у назві та далі за текстом слова «за застосування електронного цифрового підпису» словами «за організацію використання кваліфікованих електронних довірчих послуг».
1.2. Викласти пункт 1 у наступній редакції:
«1. Призначити відповідальними особами за організацію використання кваліфікованих електронних довірчих послуг:
- суб’єктами декларування виконавчого комітету Одеської міської ради – головного спеціаліста відділу обслуговування інформаційних систем адміністративно-господарського департаменту Одеської міської ради Антонову О.М.;
- депутатами Одеської міської ради – головного спеціаліста відділу взаємодії з виконавчими органами ради департаменту з організації роботи Одеської міської ради Бєлову О.С.».

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючу справами виконавчого комітету Одеської міської ради Оніщенко О.С. та секретаря Одеської міської ради Потапського О.Ю.
Г. ТрухановPage is created: 02.01.2019 16:56
INVEST IN ODESSA
More

September 7 - 8
"Oceanman Odessa-2019"

More ODESSA TOURIST
More
Results of the Intercultural Cities Index
More Odessa Development
strategy 2022

More The History of Odessa Football
More