20:59:40   |   22 september 2020   |   EN | RU | UA

webcam
City programs
Projects discussion
Auctions
International cooperation
Odesa Invest
City map
Virtual Odessa
Movie about Odessa
Photoalbum
City Symbolics
Odessa theatres
Odessa museums
Odessa monuments
Parks of Odessa
Odessa Zoo
Hotels of Odessa
Odessa Tourist
About the city
For the businessmen
Legal consultation
Odessa in figures
Enterprise of Odessa
Plan of city transport traffic
Emergency and enquiry services
Find
Subscribe to
news

Nothing was found.
/ Main / Statutory acts / Resolutions of the City Council / № 1391-VII від 07.12.2016 р.

№ 1391-VII від 07.12.2016 р.

Про надання дозволу гр. Беспаловій Олені Борисівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, орієнтовною площею 0,0847 га, за адресою: м. Одеса, вул. Армійська, 18Б, для експлуатації та обслуговування нежитлової офісної будівлі

Рішення
Одеської міської ради
№ 1391-VII від 07.12.2016 р.

Про надання дозволу гр. Беспаловій Олені Борисівні

на розробку проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки та проведення експертної грошової

оцінки земельної ділянки, орієнтовною площею 0,0847 га,

за адресою: м. Одеса, вул. Армійська, 18Б, для

експлуатації та обслуговування нежитлової офісної будівлі

Керуючись пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 127, 128 Земельного кодексу України, розглянувши заяву гр. Беспалової Олени Борисівни (далі – гр. Беспалова О.Б., реєстраційний номер облікової картки платника податків _____________) про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, орієнтовною площею 0,0847 га, за адресою: м. Одеса, вул. Армійська, 18Б, для експлуатації та обслуговування нежитлової офісної будівлі, а також інші додані до заяви документи, Одеська міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1.
Надати дозвіл гр. Беспаловій О.Б. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0,0847 га, за адресою: м. Одеса, вул. Армійська, 18Б, для експлуатації та обслуговування нежитлової офісної будівлі.
2. Зобов’язати гр. Беспалову О.Б. після формування земельної ділянки надати до департаменту комунальної власності Одеської міської ради розроблений та погоджений у встановленому законом порядку проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку.
3. Встановити, що у разі невиконання пункту 2 цього рішення, Одеська міська рада має право в односторонньому порядку дане рішення визнати таким, що втратило чинність, без відшкодування замовнику витрат, пов’язаних з розробкою землевпорядної документації щодо відведення земельної ділянки.
4. Провести експертну грошову оцінку земельної ділянки, орієнтовною площею 0,0847 га, за адресою: м. Одеса, вул. Армійська, 18Б, для експлуатації та обслуговування нежитлової офісної будівлі.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Одеської міської ради з питань землеустрою та земельних правовідносин.


Міський голова Г. Труханов

 

 РЕЗУЛЬТАТИ ПОІМЕННОГО ГОЛОСУВАННЯPage is created: 19.12.2016 17:40
INVEST IN ODESSA
More

September 7 - 8
"Oceanman Odessa-2019"

More ODESSA TOURIST
More
Results of the Intercultural Cities Index
More Odessa Development
strategy 2022

More The History of Odessa Football
More