06:30:38   |   23 september 2020   |   EN | RU | UA

webcam
City programs
Projects discussion
Auctions
International cooperation
Odesa Invest
City map
Virtual Odessa
Movie about Odessa
Photoalbum
City Symbolics
Odessa theatres
Odessa museums
Odessa monuments
Parks of Odessa
Odessa Zoo
Hotels of Odessa
Odessa Tourist
About the city
For the businessmen
Legal consultation
Odessa in figures
Enterprise of Odessa
Plan of city transport traffic
Emergency and enquiry services
Find
Subscribe to
news

Nothing was found.
/ Main / Statutory acts / Resolutions of the City Council / №4841-VI від 25.06.2014

№4841-VI від 25.06.2014

Про надання дозволу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БІЛА АКАЦІЯ» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом продажу, орієнтовною площею 0,4 га, за адресою: м. Одеса, вул. Отамана Головатого, 96 для будівництва та обслуговування будівель громадської забудови та про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, орієнтовною площею 0,4 га, за адресою: м. Одеса, вул. Отамана Головатого, 96 для будівництва та обслуговування будівель громадської забудови

Рішення
Одеської міської ради
№4841-VI від 25.06.2014
 
 
Про надання дозволу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БІЛА АКАЦІЯ»  на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом продажу, орієнтовною площею 0,4 га, за адресою: м. Одеса, вул. Отамана Головатого, 96 для будівництва та обслуговування будівель громадської забудови та про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, орієнтовною площею 0,4 га, за адресою: м. Одеса, вул. Отамана Головатого, 96 для будівництва та обслуговування будівель громадської забудови
 
 
Керуючись статтями 12, 127, 128 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши клопотання ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БІЛА АКАЦІЯ» (далі – ТОВ «БІЛА АКАЦІЯ») про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом продажу, орієнтовною площею 0,4 га, за адресою: м. Одеса, вул. Отамана Головатого, 96 для будівництва та обслуговування будівель громадської забудови та про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, орієнтовною площею 0,4 га, за адресою: м. Одеса, вул. Отамана Головатого, 96 для будівництва та обслуговування будівель громадської забудови, враховуючи рішення Одеської міської ради від 14.06.2013 року за № 3489-VI «Про надання повноважень Департаменту комунальної власності Одеської міської ради», подані документи та обґрунтовуючи матеріали, Одеська міська рада
 
 
В И Р І Ш И Л А :
 
1.Надати дозвіл ТОВ «БІЛА АКАЦІЯ» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом продажу, орієнтовною площею 0,4 га, за адресою: м. Одеса, вул. Отамана Головатого, 96, для будівництва та обслуговування будівель громадської забудови.
2.Надати дозвіл на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, орієнтовною площею 0,4 га, за адресою: м. Одеса, вул. Отамана Головатого, 96, для будівництва та обслуговування будівель громадської забудови.
3. Зобов`язати ТОВ «БІЛА АКАЦІЯ» після формування земельної ділянки надати до Департаменту комунальної власності Одеської міської ради розроблений та погоджений у встановленому законом порядку проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом продажу та витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку.
4. У разі невиконання пункту 3 цього рішення Одеська міська рада має право в односторонньому порядку скасувати це рішення без відшкодування замовнику витрат, пов’язаних з розробкою землевпорядної документації щодо відведення земельної ділянки.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Одеської міської ради із землеустрою та земельних правовідносин.
 
 
 
Міський голова                                                                                          Г. Труханов
 
 


Page is created: 04.07.2014 17:07
INVEST IN ODESSA
More

September 7 - 8
"Oceanman Odessa-2019"

More ODESSA TOURIST
More
Results of the Intercultural Cities Index
More Odessa Development
strategy 2022

More The History of Odessa Football
More