10:36:28   |   22 september 2020   |   EN | RU | UA

webcam
City programs
Projects discussion
Auctions
International cooperation
Odesa Invest
City map
Virtual Odessa
Movie about Odessa
Photoalbum
City Symbolics
Odessa theatres
Odessa museums
Odessa monuments
Parks of Odessa
Odessa Zoo
Hotels of Odessa
Odessa Tourist
About the city
For the businessmen
Legal consultation
Odessa in figures
Enterprise of Odessa
Plan of city transport traffic
Emergency and enquiry services
Find
Subscribe to
news

Nothing was found.
/ Main / Statutory acts / Resolutions of the City Council / №4570-VI від 24.01.2014р.

№4570-VI від 24.01.2014р.

Про звернення Одеської міської ради до Президента України

Рішення
Одеської міської ради
№4570-VI від 24.01.2014р.

Про звернення
Одеської міської ради
до Президента України

Відповідно до статті 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», висловлюючи глибоке занепокоєння проявами насильства, масовими заворушеннями у м. Києві, спробами опозиційних політичних сил екстремістським шляхом здійснити насильницьку зміну конституційного ладу та захопити державну владу, Одеська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити текст звернення Одеської міської ради до Президента України (додається).
2. Направити звернення Президенту України.
3. Опублікувати звернення на офіційному сайті Одеської міської ради omr.gov.ua та в газеті Одеської міської ради «Одесский вестник».
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на в.о. міського голови, секретаря міської ради Бриндака О.Б.В.о. міського голови,
секретар міської ради                                            О. Бриндак

 

Додаток до рішення
Одеської міської ради
№ 4570-VI від 24.01.2014р.

 

ЗВЕРНЕННЯ
Одеської міської ради
до Президента України


Шановний Вікторе Федоровичу!

 

Події, що відбуваються на київських вулицях та в низці регіонів в останні дні, викликають глибоке занепокоєння одеситів.
День великого християнського свята Хрещення (Богоявлення) Господнього та наступні дні були затьмарені проявами зла, насильства, протиправних дій, спрямованих на повалення конституційного ладу.
Скинуті маски мирних акцій під ідейними прапорами.
Події цих днів наочно довели, що опозиція бореться не за Україну, а за владу.
Екстремістські антиконституційні силові акції, створення альтернативної влади у вигляді «народної ради» та незаконних воєнізованих формувань так званої «самооборони», захоплення адміністративних будівель у столиці та в деяких регіонах є очевидною спробою державного перевороту.
Однак лідери Майдану не врахували уроки історії! Політики, які заграють з вогнем радикалізму та екстремізму заради своїх вузькопартійних цілей та особистих амбіцій, стають жертвами власної недалекоглядності. Сьогодні лідери опозиції через брак довіри та авторитету серед громадян уже не здатні зупинити вир насильства та хаосу, який розбурхали своїми політиканськими закликами, взяти на себе відповідальність за врегулювання ситуації у державі. Вони самі стали заручниками неконтрольованих подій, які спровокували.
Хто посіяв вітер – пожинає бурю! Така політика на крові вже призвела до найстрашнішого – загибелі людей. Та навіть це не зупиняє тих, хто за будь-яку ціну рветься до влади. Саме вони несуть особисту відповідальність за пролиття крові, за смерть та страждання людей.
Вважаємо, що дії опозиційних політиків та екстремістських елементів, що їх підтримують, спрямовані на зміну конституційного ладу насильницьким шляхом з метою захоплення влади в незаконний спосіб.
Конституція України гарантує кожному право на участь у мирних заходах, право на вільне висловлювання своїх думок, поглядів, позиції.
Однак ніхто не має право, зловживаючи конституційними гарантіями, порушувати закон, вчиняти насильницькі дії щодо громадян, правоохоронців, нищити державне та комунальне майно. Такі прояви насильства та агресії в усіх цивілізованих країнах вважаються злочинами.
Усі ці злочини мають бути ретельно розслідувані, винні, як безпосередні виконавці, так і організатори та підбурювачі масових заворушень – притягнуті до суворої відповідальності, встановленої законом. Збитки, завдані здоров’ю громадян, державному та комунальному майну, мають бути відшкодовані в повному обсязі за рахунок організаторів масових заворушень.
Одеська міська рада рішуче засуджує дії екстремістських організацій, бойовиків, їхніх ватажків та безвідповідальних політиків, які спровокували людей на вчинення злочинів, створення штучної політичної кризи, протистояння та розкол у суспільстві.
Ми підтримуємо виважену, державницьку позицію Президента України, що спрямована на збереження єдності країни, забезпечення громадської злагоди, безпеки громадян, та звертаємось до Вас, Вікторе Федоровичу, як до гаранта додержання Конституції України, прав і свобод людини і громадянина, з закликом вжити рішучих заходів, спрямованих на зупинення насильства та безладу, відновлення в Україні громадського порядку та законності.
Одеська міська рада також звертається до всіх політичних сил та їх лідерів, зокрема опозиційних, щодо припинення деструктивних дій та відмови від провокаційних гасел; країні та народу зараз вкрай потрібні виважені кроки політиків, налагодження загальнонаціонального діалогу, результатом якого має стати відновлення стабільності, досягнення злагоди та порозуміння у державі.

 

Секретар ради                               О.БриндакPage is created: 30.01.2014 15:58
INVEST IN ODESSA
More

September 7 - 8
"Oceanman Odessa-2019"

More ODESSA TOURIST
More
Results of the Intercultural Cities Index
More Odessa Development
strategy 2022

More The History of Odessa Football
More