10:04:08   |   18 september 2020   |   EN | RU | UA

webcam
City programs
Projects discussion
Auctions
International cooperation
Odesa Invest
City map
Virtual Odessa
Movie about Odessa
Photoalbum
City Symbolics
Odessa theatres
Odessa museums
Odessa monuments
Parks of Odessa
Odessa Zoo
Hotels of Odessa
Odessa Tourist
About the city
For the businessmen
Legal consultation
Odessa in figures
Enterprise of Odessa
Plan of city transport traffic
Emergency and enquiry services
Find
Subscribe to
news

Nothing was found.
/ Main / Statutory acts / Resolutions of the City Council / №2482-VI від 21.12.2012р.

№2482-VI від 21.12.2012р.

Про надання згоди на передачу з державної до комунальної власності територіальної громади м. Одеси жилого будинку з інженерними мережами, зовнішніми інженерними мережами, що розташовані за адресою: м. Одеса, Фонтанська дорога, 67-А та які не увійшли до статутного фонду товариства з додатковою відповідальністю «Чорноморгідробуд»

Рішення
Одеської міської ради
№2482-VI від 21.12.2012р.

Про надання згоди на передачу з державної до комунальної власності територіальної громади м. Одеси жилого будинку з інженерними мережами, зовнішніми інженерними мережами, що розташовані за адресою: м. Одеса, Фонтанська дорога, 67-А та які не увійшли до статутного фонду товариства з  додатковою відповідальністю «Чорноморгідробуд»
 
 
Відповідно до підпункту 51 пункту 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 2 статті 4, пункту 2 статті 4-1 Закону України «Про передачу об´єктів права державної та комунальної власності», зважаючи на прохання товариства з додатковою відповідальністю «Чорноморгідробуд» з проханням прийняти до комунальної власності територіальної громади м. Одеси жилий будинок з інженерними мережами та зовнішніми інженерними мережами,   гарантованого листа про фінансування витрат на ремонт зазначеного майна відповідно до діючого законодавства України, Одеська міська рада
 
ВИРІШИЛА:
        
1. Дати згоду на передачу з державної до комунальної власності територіальної громади м. Одеси жилого будинку з інженерними мережами, зовнішніми інженерними мережами, що розташовані за адресою: м. Одеса, Фонтанська дорога, 67-А та які не увійшли до статутного фонду товариства з додатковою відповідальністю «Чорноморгідробуд».
 
 
2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Одеської міської ради з житлово-комунального господарства, структури самоорганізації населення та розвитку паливно-енергетичного комплексу.
 
 
 
        
Міський голова                                                                     О. Костусєв
 
 
 

 

 
Page is created: 17.01.2013 09:53
INVEST IN ODESSA
More

September 7 - 8
"Oceanman Odessa-2019"

More ODESSA TOURIST
More
Results of the Intercultural Cities Index
More Odessa Development
strategy 2022

More The History of Odessa Football
More