07:20:02   |   23 september 2020   |   EN | RU | UA

webcam
City programs
Projects discussion
Auctions
International cooperation
Odesa Invest
City map
Virtual Odessa
Movie about Odessa
Photoalbum
City Symbolics
Odessa theatres
Odessa museums
Odessa monuments
Parks of Odessa
Odessa Zoo
Hotels of Odessa
Odessa Tourist
About the city
For the businessmen
Legal consultation
Odessa in figures
Enterprise of Odessa
Plan of city transport traffic
Emergency and enquiry services
Find
Subscribe to
news

Nothing was found.
/ Main / Statutory acts / Resolutions of the City Council / №2223-VI від 24.07.2012р.

№2223-VI від 24.07.2012р.

Про надання комунальному підприємству «Парки Одеси» в постійне користування земельної ділянки, площею 44,3597 га, за адресою: м. Одеса, вул. Маразліївська, 1, для експлуатації парка-пам'ятки садово-паркового мистецтва ім. Т.Г. Шевченка та надання згоди на укладення договору про встановлення постійного земельного сервітуту /зі змінами/

Внесено зміни рішенням Одеської міськради №2826-VI від 19.02.2013р.

 

Рішення
Одеської міської ради
№2223-VI від 24.07.2012р.

Про надання комунальному підприємству «Парки Одеси»

в постійне користування земельної ділянки, площею 44,3597 га,

за адресою: м. Одеса, вул. Маразліївська, 1, для експлуатації

парка-пам'ятки садово-паркового мистецтва ім. Т.Г. Шевченка та

надання згоди на укладення договору про встановлення

постійного земельного сервітуту


Відповідно до пункту 34 частини 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 14 Закону України «Про землі енергетики та правовий режим спеціальних зон енергетичних об’єктів», рішення Одеської міської ради від 28.02.2012р. №1759-VI, рішення Одеської міської ради від 19.04.2012р. №1896-VI, розглянувшт звернення комунального підприємства «Парки Одеси» стосовно передачі у постійне користування земельної ділянки за адресою: м. Одеса, вул. Маразліївська, 1, для есплуатації парка-пам'ятки садово-паркового мистецтва ім. Т.Г. Шевченка, звернення відкритого акціонерного товариства «Енергопостачальна компанія «Одесаобленерго» про встановлення постійного земельного сервітуту, Одеська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати у постійне користування комунальному підприємству «Парки-Одеси» земельну ділянку, площею 44,3597 га, за адресою: м. Одеса, вул. Маразліївська, 1, для експлуатації парка-пам'ятки садово-паркового мистецтва ім. Т.Г. Шевченка.
2. Зобов'язати комунальне підприємство «Парки Одеси» оформити у встановленому законом порядку державний акт на право постійного користування земельною ділянкою, відповідно до пункту 1 цього рішення.
3. Скасувати рішення Одеської міської ради від 09.04.2009 року № 4222-V «Про затвердження матеріалів вибору земельної ділянки та надання дозволу відкритому акціонерному товариству «Енергопостачальна компанія «Одесаобленерго» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, за даресою: м. Одеса, вул. Маразліївська, 1 (на території господарської зони парку ім. Т.Г. Шевченка, в районі науково-дослідницького інституту «Астрологічна обсерваторія»), для будівництва й подальшої експлуатації закритої трансформаторної підстанції 110/6 кВ «Маразліївська».
4. Надати згоду на укладення договору між комунальним підприємством «Парки Одеси» та відкритим акціонерним товариством «Енергопостачальна компанія «Одесаобленерго» про встановлення постійного земельного сервітуту на землях природно-заповідного фонду та іншого природоохоронного призначення (для збереження та використання парків-пам'яток садово-паркового мистецтва) та на землях історико-культурного призначення для будівництва й подальшої експлуатації закритої трансформаторної підстанції 110/6 кВ «Маразліївська» (на території господарської зони згідно з затвердженим проектом утримання та реконструкції парку-пам'ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення ім. Т.Г. Шевченка) без зміни цільового призначення земельної ділянки щодо якої встановлюється сервітут.
5. Затвердити проект договору про встановлення постійного земельного сервітуту між комунальним підприємством «Парки Одеси» та відкритим акціонерним товариством «Енергопостачальна компанія «Одесаобленерго» відповідно до пункту 4 цього рішення (додається).
6. Зобов'язати відкрите акціонерне товариство «Енергопостачальна компанія «Одесаобленерго» зареєструвати договір про встановлення постійного земельного сервітуту у встановленому законом порядку.
7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Одеської міської ради із землеустрою та земельних правовідносин.

Міський голова                     О. КостусєвPage is created: 03.08.2012 15:48
INVEST IN ODESSA
More

September 7 - 8
"Oceanman Odessa-2019"

More ODESSA TOURIST
More
Results of the Intercultural Cities Index
More Odessa Development
strategy 2022

More The History of Odessa Football
More