23:16:40   |   25 september 2020   |   EN | RU | UA

webcam
City programs
Projects discussion
Auctions
International cooperation
Odesa Invest
City map
Virtual Odessa
Movie about Odessa
Photoalbum
City Symbolics
Odessa theatres
Odessa museums
Odessa monuments
Parks of Odessa
Odessa Zoo
Hotels of Odessa
Odessa Tourist
About the city
For the businessmen
Legal consultation
Odessa in figures
Enterprise of Odessa
Plan of city transport traffic
Emergency and enquiry services
Find
Subscribe to
news

Nothing was found.
/ Main / Statutory acts / Resolutions of the City Council / №5871-V від 14.05.2010р.

№5871-V від 14.05.2010р.

Про затвердження плану червоних ліній вул. Краснова від вул. Артилерійська до Адміральського проспекту з врахуванням розміщення об'єктів житлового та громадського призначення у м. Одесі

Рішення
Одеської міської ради
№5871-V від 14.05.2010р.
 
Про затвердження плану червоних ліній вул. Краснова
від вул. Артилерійська до Адміральського проспекту
з врахуванням розміщення об'єктів житлового
та громадського призначення у м. Одесі

 

Відповідно до статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статей 10 та 14 Закону України "Про планування і забудову територій", статті 12 Закону України "Про основи містобудування", „Порядку вирішення питань розміщення об'єктів містобудування та надання вихідних даних для їх проектування (розділ Правил забудови м. Одеси)", затвердженого рішенням Одеської міської ради від 07.10.2009р. №4709-V, Одеська міська рада
 

ВИРІШИЛА:

 
1. Затвердити план червоних ліній вул. Краснова від вул. Артилерійська до Адміральського проспекту з врахуванням розміщення об'єктів житлового та громадського призначення у м. Одесі та єдині умови і обмеження забудови та використання земельних ділянок, зазначених в цій містобудівній документації (додається).

 
2. Визначити строк дії містобудівної документації, зазначеної в п. 1 цього рішення, терміном до 2016р.

 
3. Управлінню інформації Одеської міської ради протягом двох тижнів після прийняття цього рішення забезпечити його оприлюднення у відповідних засобах масової інформації.

 
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з архітектури та містобудування.

Міський голова                    Е. Гурвіц

 

Додаток до рішення
Одеської міської ради

від 14.05.2010р. №5871-V

 

Єдині умови і обмеження забудови і використання земельної ділянки
(для ділянок багатоквартирної забудови за рахунок вільних територій)

м. Одеса, вул. Краснова (район Іподрому)

 

Переважні види використання і забудови території: житлові будинки, вбудовано-прибудовані об'єкти обслуговування населення.

Допустимі види використання і забудови територій: об'єкти роздрібної торгівлі (малі архітектурні форми), що окремо-стоять, офісні установи, інженерні споруди.

Умови і обмеження забудови і використання земельної ділянки:
Гранична висота житлових будівель: 18 пов.
Гранична щільність забудови земельної ділянки - 695 чол./га;
Гранична щільність населення в межах кварталу - 450 чол./га.
Мінімальний відступ будівель/споруд від червоних ліній вулиць: 10.0 м
Мінімальний відступ житлових будівель від суміжних будівель/споруд - 20м.
Мінімальний відступ житлових будівель від меж суміжних ділянок - 9.0м.

Вимоги до організації доріг і під'їздів до будівлі/споруди, місця паркування транспортних засобів: Основні в'їзди передбачити з вул. Краснова;
Кількість місць зберігання автомобілів і гостьових стоянок передбачити в підземному паркінгу з розрахунку 1 квартира - 1м/місце (згідно ДБН 360-92** п. 7.51).
Вимоги з забезпечення експлуатації інженерно-транспортної інфраструктури: розміщення магістральних інженерних комунікацій передбачити в зеленій смузі вулиць, дорог, проїздів; внутрішньомайданчикові мережі - на вільних від забудови ділянках. Передбачити: дорожню розмітку і знаки, турнікети, освітлення, пандуси для маломобільних груп населення (у місцях перетину пішохідних шляхів з проїжджою частиною).
Вимоги по озелененню і благоустрою територій: проїжджа частина повинна мати тверде покриття, пішохідні тротуари- мощення, вільні від забудови ділянки озеленяються, внутрішньоквартальна територія повинна мати зовнішнє освітлення.
Вимоги по зовнішньому опорядженню будівель/споруд: відповідно до паспорта опорядження фасадів, узгодженим з управлінням архітектури і містобудування.

Обмеження з використання земельних ділянок:
 

Містобудівні: розміщення об'єктів, що суперечать функціональному призначенню території забороняється.
Лінія забудови об'єктів уздовж транспортної магістралі встановлюється на відстані 10м від червоної лінії вул. Краснова. Розміщення об'єктів за лінією забудови, за винятком зупиночних комплексів, забороняється.
Інженерні: відповідно до ТУ організацій, що експлуатують інженерні комунікації і управління інженерного захисту територій міста і розвитку узбережжя Одеської міськради.
Санітарно-епідеміологічні: відповідно до висновку санітарно-епідеміологічної станції м. Одеси (від 24.02.2010р. №50-195).
Природоохоронні: відповідно до висновку державного управління охорони навколишнього природного середовища в Одеської області (від. 19.04.2010р. №4581/03-06).
Історико-культурні: відповідно до висновку державного управління охорони об'єктів культурної спадщини Одеської обласної державної адміністрації (от 22.02.2010р. №01-13/818).

 

Єдині умови і обмеження забудови і використання земельної ділянки

(для територій громадської забудови: підприємства торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування населення)

м. Одеса, вул. Краснова (район Іподрому)

 

Переважні види використання і забудови території: торгово-розважальні комплекси, кінотеатри, підприємства громадського харчування і побутового обслуговування.
Допустимі види використання і забудови територій: спортивно-оздоровчі установи, офісні приміщення.
Умови і обмеження забудови і використання земельної ділянки:
Гранична висота будівель: 4 поверхи.
Гранична щільність забудови земельної ділянки - 20 000 м2 корисної площі/га;
Мінімальний відступ будівель/споруд від червоних ліній вулиць: 10.0 м
Мінімальний відступ будівель/споруд:
від суміжних будівель/споруд - 28.0 м
від АЗС - відповідно до ДБН 360-92** (п. 7.61* і п. 7.62*).
Мінімальний відступ будівель від меж суміжних ділянок - 9.0 м.
Вимоги до організації доріг і під'їздів до будівлі/споруди, місця паркування транспортних засобів:
Основні в'їзди передбачити з боку внутрішньоквартального проїзду між зонами житлової і суспільної забудови;
Паркування автомобілів: на стоянці в рівні землі (під торговим центром) і в підземному паркінгу в кількості, виходячи з норм ДБН 360-92** (п. 7.51); Відстань від місць паркування і зберігання автомобілів до житлової забудови виходячи з норм ДБН 360-92** (п. 7.50).
Вимоги до забезпечення експлуатації інженерно-транспортної інфраструктури: розміщення магістральних інженерних комунікацій передбачити в зеленій смузі вулиць, дорог, проїздів, внутрішньомайданчикові мережі - на вільних від забудови ділянках. Передбачити: дорожню розмітку і знаки, турнікети, освітлення, пандуси для маломобільних груп населення (у місцях перетину пішохідних шляхів з проїжджою частиною);
Вимоги з озеленення і благоустрою територій: проїжджа частина повинна мати тверде покриття, пішохідні тротуари - мощення, вільні від забудови ділянки озеленяються, внутрішньоквартальна територія повинна мати зовнішнє освітлення.
Вимоги до зовнішнього опорядження будівель/споруд: відповідно до паспорта опорядження і обробки фасадів, узгодженим з управлінням архітектури і містобудування.

Обмеження з використання земельних ділянок:

Містобудівні: розміщення об'єктів, що суперечать функціональному призначенню території забороняється.
Лінія забудови об'єктів уздовж транспортної магістралі встановлюється на відстані 10 м від червоної лінії вул. Краснова. Розміщення об'єктів за лінією забудови, за винятком зупиночних комплексів, забороняється.
Інженерні: відповідно до ТУ організацій, що експлуатують інженерні комунікації і управління інженерного захисту територій міста і розвитку узбережжя Одеської міськради.
Санітарно-епідеміологічні: відповідно до висновку санітарно-епідеміологічної станції м. Одеси (від 24.02.2010р. №50-195).
Природоохоронні: відповідно до висновку державного управління охорони навколишнього природного середовища в Одеської області (від 19.04.2010р. №4581/03-06).
Історико-культурні: відповідно до висновку державного управління охорони об'єктів культурної спадщини Одеської обласної державної адміністрації (от 22.02.2010р. № 01-13/818).

 

Єдині умови і обмеження забудови і використання земельної ділянки

(для зони магістральних вулиць районного значення)

м. Одеса, вул. Краснова (район Іподрому)

 

Переважні види використання і забудови території: проїжджа частина вулиці, тротуари, озеленення, транспортні розв'язки в одному і різних рівнях, естакади, наземні і підземні пішохідні переходи, інженерне устаткування і пристрої, що забезпечують безпеку руху (турнікети, освітлення, світлофори, ін.), зупиночні комплекси.
Допустимі види використання і забудови територій: рекламні об'єкти, паркувальні майданчики.
Умови і обмеження забудови і використання земельної ділянки:
Ширина проїжджої частини на всьому протязі проектованої ділянки, за винятком естакади - 15 м.
Ширина проїжджої частини в районі естакади - 26.25 м.
Кількість смуг руху на всьому протязі проектованої ділянки, за винятком естакади: 4.
Кількість смуг руху в районі естакади: 7.
Мінімальна ширина тротуарної частини - 3.0 м.
Ширина пішохідної доріжки естакади - 1.2 м.
Вимоги з забезпечення експлуатації інженерно-транспортної інфраструктури: прокладку магістральних інженерних комунікацій передбачити в зеленій смузі магістралі;
Передбачити дорожню розмітку і знаки, турнікети, освітлення, пандуси для маломобільних груп населення (у місцях перетину пішохідних шляхів з проїжджою частиною);
Вимоги з озеленення і благоустрою територій: проїжджа частина повинна мати тверде покриття, пішохідні тротуари - мощення, уздовж магістралі передбачити озеленення, зовнішнє освітлення.
Вимоги до зовнішнього оздоблення споруд: відповідно до паспорту оздоблення фасаду, узгодженого з управлінням архітектури і містобудування.

Обмеження по використанню земельних ділянок:
 

Містобудівні:
Лінія регулювання забудови уздовж транспортної магістралі встановлюється на відстані 10 м від червоної лінії вул. Краснова. Розміщення об'єктів за лінією забудови, за винятком зупиночних комплексів, заборонене.
Інженерні: відповідно до ТУ організацій, що експлуатують інженерні мережі, управління інженерного захисту територій міста і розвитку узбережжя Одеської міськради.
Санітарно-епідеміологічні: відповідно до висновку санітарно-епідеміологічної станції м. Одеси (від 24.02.2010р. № 50-195).
Природоохоронні: відповідно до висновку державного управління охорони навколишнього природного середовища в Одеської області (від. 19.04.2010р. №4581/03-06).
Історико-культурні: відповідно до висновку державного управління охорони об'єктів культурної спадщини Одеської обласної державної адміністрації (от 22.02.2010р. №01-13/818).
 
Секретар                        О.А. Прокопенко

------------------------------

 

Текст решения городского совета №5871-V от 14.05.2010г.
опубликован в газете «Одесский вестник» от 27 мая 2010 года №83.

 Page is created: 25.05.2010 15:11
INVEST IN ODESSA
More

September 7 - 8
"Oceanman Odessa-2019"

More ODESSA TOURIST
More
Results of the Intercultural Cities Index
More Odessa Development
strategy 2022

More The History of Odessa Football
More