/ Main / Statutory acts / Resolutions of the City Council / №1390-XXIV від 11.07.2003

№1390-XXIV від 11.07.2003

Про передачу об'єднанням співвласників багатоквартирних будинків в експлуатацію нежилих приміщень, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Одеси /скасовано/

Скасовано рішенням міськради №886-VII від 30.06.2016р.


ОДЕСЬКА МІСЬКА РАДА
РІШЕННЯ

№1390-XXIV от 11 липня 2003р.

Про передачу об'єднанням співвласників
багатоквартирних будинків
в експлуатацію нежилих приміщень,
що належать до комунальної власності
терито¬ріальної громади міста Одеси


Відповідно до пункту 31 частини 1 статті 26, частини 5 статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ст. 19 Закону України „Про оренду державного та комунального майна", ст. ст. 11, 12 Закону України „Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку", з метою забезпечення реалізації прав власників на володіння та користування спільним майном членів об'єднань, утримання будинків та прибудинкових територій у належному стані, Одеська міська рада:

ВИРІШИЛА:
1. Встановити, що при передачі житлових комплексів з балансів комунальних підприємств з управління та експлуатації житлового фонду на баланси об'єднань співвласників багатоквартирних будинків, підлягає передачі в експлуатацію до відповідних об'єднань співвласників багатоквартирних будинків нежилі приміщення, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Одеси та входять до житлового комплексу багатоквартирного будинку.

2. Встановити, що кошти, що поступають до об'єднань співвласників багатоквартирних будинків за надання нежилих приміщень, вказаних у п. 1. цього рішення, в строкове платне користування, залишаються у розпорядженні відповідного об'єднання співвласників багатоквартирних будинків та спрямовуються ним виключно на ремонт та утримання вказаних багатоквартирних будинків.

3. Доручити виконавчому комітету розробити та затвердити положення про передачу в експлуатацію до відповідних об'єднань співвласників багатоквартирних будинків нежилі приміщення, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Одеси та входять до житлового комплексу багатоквартирного будинку.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з житлово-комунального господарства, енергетики та тарифної політики.

Міський голова Р. БоделанPage is created:

Published on a site:

Full address of the page:
25.03.2006 15:21

http://old.omr.gov.ua/

http://old.omr.gov.ua/acts/council/1175/