21:44:29   |   19 september 2020   |   EN | RU | UA

webcam
City programs
Projects discussion
Auctions
International cooperation
Odesa Invest
City map
Virtual Odessa
Movie about Odessa
Photoalbum
City Symbolics
Odessa theatres
Odessa museums
Odessa monuments
Parks of Odessa
Odessa Zoo
Hotels of Odessa
Odessa Tourist
About the city
For the businessmen
Legal consultation
Odessa in figures
Enterprise of Odessa
Plan of city transport traffic
Emergency and enquiry services
Find
Subscribe to
news

Nothing was found.
/ Main / Statutory acts / Resolutions of the Executive Committee / №245 від 21.06.2012р.

№245 від 21.06.2012р.

Про внесення на розгляд Одеської міської ради проекту рішення «Про визначення приватного підприємства «БУДИНОК-СЕРВІС» балансоутримувачем жилого будинку з мансардним поверхом, вбудованими приміщеннями та підземним паркінгом, розташованого за адресою: м. Одеса, вул. Академіка Корольова, 50А, для експлуатації зазначеного будинку»

Рішення
виконавчого комітету
Одеської міської ради
№245 від 21.06.2012р.
 
Про внесення на розгляд Одеської міської ради проекту рішення

«Про визначення приватного підприємства «БУДИНОК-СЕРВІС»

балансоутримувачем жилого будинку з мансардним поверхом,

вбудованими приміщеннями та підземним паркінгом, розташованого

за адресою: м. Одеса, вул. Академіка Корольова, 50А,

для експлуатації зазначеного будинку»

 

Відповідно до ст.ст. 40, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 23 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», ст.11 Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», керуючись пп. 3.2 «Порядку визначення виконавців житлово-комунальних послуг в житловому фонді», затвердженого наказом від 25.04.2005 року №60 Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства, згідно з рішеннями Одеської міської ради від 08.07.2011 року №1057-VI «Про реорганізацію управління капітального будівництва Одеської міської ради», від 19.10.2011року №1379-VI «Про затвердження розподільчого балансу, за яким управління капітального будівництва Одеської міської ради передає свої речові права та обов’язки за госпрозрахунковою діяльністю створеному шляхом виділення комунальному підприємству «Капітальне будівництво міста Одеси», на підставі декларації, зареєстрованої в Інспекції ДАБК в Одеській області від 15.09.2011 року № OД14311042549, про готовність до експлуатації 10-поверхового 3-секційного жилого будинку з мансардним поверхом, вбудованими приміщеннями та підземним паркінгом, розташованого за адресою: м. Одеса, вул. Академіка Корольова, 50А (буд. № 4А мкр. «В» жилого району «Таїрова»), беручи до уваги звернення ПП «БУДИНОК-СЕРВІС» та ТОВ «ЦИВІЛЬЖИТЛОБУД» – інвестора і генерального підрядника будівництва зазначеного жилого будинку, з метою подальшої експлуатації введеного в експлуатацію жилого будинку, виконавчий комітет Одеської міської ради


ВИРІШИВ:

1. Внести на розгляд Одеської міської ради проект рішення «Про визначення приватного підприємства «БУДИНОК-СЕРВІС» балансоутримувачем жилого будинку з мансардним поверхом, вбудованими приміщеннями та підземним паркінгом, розташованого за адресою: м. Одеса, вул. Академіка Корольова, 50А, для експлуатації зазначеного будинку» (додається).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Підгайного С.Г.

Міський голова                              О. Костусєв

Керуюча справами                        Т. Герасименко

 

Додаток до рішення
виконавчого комітету
Одеської міської ради
від 21.06.2012р. №245

П Р О Е К Т

Про визначення приватного підприємства
«БУДИНОК-СЕРВІС» балансоутримувачем
жилого будинку з мансардним поверхом,
вбудованими приміщеннями та підземним
паркінгом, розташованого за адресою: м. Одеса,
вул. Академіка Корольова, 50А, для експлуатації
зазначеного будинкуВідповідно до ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 23 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», ст.11 Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», керуючись пп. 3.2 «Порядку визначення виконавців житлово-комунальних послуг в житловому фонді», затвердженого наказом від 25.04.2005 року № 60 Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства, згідно з рішеннями Одеської міської ради від 08.07.2011 року № 1057-VI «Про реорганізацію управління капітального будівництва Одеської міської ради», від 19.10.2011 року № 1379-VI «Про затвердження розподільчого балансу, за яким управління капітального будівництва Одеської міської ради передає свої речові права та обов’язки за госпрозрахунковою діяльністю створеному шляхом виділення комунальному підприємству «Капітальне будівництво міста Одеси», на підставі декларації, зареєстрованої в Інспекції ДАБК в Одеській області від 15.09.2011 року № OД14311042549, про готовність до експлуатації 10-поверхового 3-секційного жилого будинку з мансардним поверхом, вбудованими приміщеннями та підземним паркінгом, розташованого за адресою: м. Одеса, вул. Академіка Корольова, 50А (буд. № 4А мкр. «В» жилого району «Таїрова»), беручи до уваги звернення ПП «БУДИНОК-СЕРВІС» та ТОВ «ЦИВІЛЬЖИТЛОБУД» – інвестора і генерального підрядника будівництва зазначеного жилого будинку, з метою подальшої експлуатації введеного в експлуатацію жилого будинку, Одеська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Визначити приватне підприємство «БУДИНОК-СЕРВІС» балансоутримувачем жилого будинку з мансардним поверхом, вбудованими приміщеннями та підземним паркінгом, розташованого за адресою: м. Одеса, вул. Академіка Корольова, 50А, для експлуатації зазначеного будинку.

2. Доручити комунальному підприємству «Капітальне будівництво міста Одеси» передати за актом приймання-передачі на баланс приватному підприємству «БУДИНОК-СЕРВІС» жилий будинок з мансардним поверхом, вбудованими приміщеннями та підземним паркінгом, розташований за адресою: м. Одеса, вул. Академіка Корольова, 50А, для експлуатації зазначеного будинку.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Одеської міської ради з житлово-комунального господарства, структури самоорганізації населення та розвитку паливно-енергетичного комплексу.

Міський голова                                  О. Костусєв

Проект рішення внесено виконавчим комітетом Одеської міської ради

Керуюча справами                             Т. ГерасименкоPage is created: 03.07.2012 17:28
INVEST IN ODESSA
More

September 7 - 8
"Oceanman Odessa-2019"

More ODESSA TOURIST
More
Results of the Intercultural Cities Index
More Odessa Development
strategy 2022

More The History of Odessa Football
More