16:32:31   |   13 june 2021   |   EN | RU | UA

webcam
City programs
Projects discussion
Auctions
International cooperation
Odesa Invest
City map
Virtual Odessa
Movie about Odessa
Photoalbum
City Symbolics
Odessa theatres
Odessa museums
Odessa monuments
Parks of Odessa
Odessa Zoo
Hotels of Odessa
Odessa Tourist
About the city
For the businessmen
Legal consultation
Odessa in figures
Enterprise of Odessa
Plan of city transport traffic
Emergency and enquiry services
Find
Subscribe to
news

Nothing was found.
/ Main / Statutory acts / Resolutions of the Executive Committee / №21 від 11.02.2009р.

№21 від 11.02.2009р.

Про порядок надання адресної муніципальної допомоги мешканцям міста Одеси, які перебувають у складних життєвих обставинах і не мають змоги cвоєчасно та в повному обсязі сплачувати за спожиті житлово-комунальні послуги

СКАСОВАНО рішенням виконавчого комітету Одеської міської ради №99 від 04.04.2012р.

 

 

 

 

Рішення
виконавчого комітету
Одеської міської ради
№21 від 11.02.2009р.

Внесено зміни рішенням виконкому Одеської міської ради №1109 від 24.11.2009 
 
Про порядок надання адресної муніципальної допомоги

мешканцям міста Одеси, які перебувають у складних життєвих
обставинах і не мають змоги своєчасно та в повному обсязі

сплачувати за спожиті житлово-комунальні послуги
 
Відповідно до ст.ст. 27, 34, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 21.08.2008р. №970 «Про заходи щодо введення адресної муніципальної допомоги мешканцям міста на оплату житлово-комунальних послуг та встановлення тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій», з метою забезпечення можливості сплати вартості житлово-комунальних послуг за новими тарифами певних категорій громадян - мешканців міста Одеси, виконавчий комітет Одеської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити Порядок надання адресної муніципальної допомоги мешканцям міста, які перебувають у складних життєвих обставинах і не мають змоги своєчасно та в повному обсязі сплачувати за спожиті житлово-комунальні послуги (додається).

2. Головам районних адміністрацій Одеської міської ради (Підгайний С.Г., Параскевич Ю.В., Сирота О.П., Штогрін І.Д.) надавати до департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради протоколи засідання комісії по визначенню осіб, які потребують адресної муніципальної допомоги.

3. Департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради (Шубний А.В.) на підставі протоколів комісій по визначенню осіб, які потребують адресної муніципальної допомоги, здійснювати зарахування адресної муніципальної допомоги надавачам послуг.

4. Департаменту фінансів Одеської міської ради (Бедрега С.М.) здійснювати фінансування надання адресної муніципальної допомоги в межах відповідних видатків, затверджених у бюджеті міста Одеси на реалізацію Міської цільової програми надання соціальних послуг та інших видів допомоги незахищеним верствам населення міста Одеси на відповідний рік.

5. Вважати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Одеської міської ради
від 28.10.2008р. №1222 “Про порядок надання адресної муніципальної допомоги мешканцям міста, які перебувають у складних життєвих обставинах і не мають змоги своєчасно та в повному обсязі сплачувати за спожиті житлово-комунальні послуги”.

6. Управлінню інформації Одеської міської ради (Щеглов Е.В.) про прийняте рішення повідомити через засоби масової інформації.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Фідірко Т.Г.

Міський голова                                            Е. Гурвіц

Т.в.о. керуючої справами                          Т. Фідірко

 

Додаток до рішення
виконавчого комітету
Одеської міської ради
від 11.02.2009р. №21

 

Порядок
надання адресної муніципальної допомоги мешканцям міста, які
перебувають у складних життєвих обставинах і не мають змоги своєчасно та в повному обсязі

сплачувати за спожиті житлово-комунальні послуги

 

1. Цей Порядок визначає умови призначення та надання мешканцям міста Одеси, які перебувають у складних життєвих обставинах і не мають змоги своєчасно та в повному обсязі сплачувати за спожиті житлово-комунальні послуги, адресної муніципальної допомоги на оплату за спожиті житлово-комунальні послуги (далі - адресна муніципальна допомога).
 
2. Адресна муніципальна допомога може бути надана громадянам, які зареєстровані та фактично проживають у місті Одесі, у тому числі:
2.1. громадянам, які знаходяться на обліку в територіальних центрах соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян;
2.2. громадянам, які за інформацією, наданою виконавчими органами Одеської міської ради, перебувають у складних життєвих обставинах і не мають змоги своєчасно та в повному обсязі сплачувати за спожиті житлово-комунальні послуги;
2.3. іншим громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах (хвороба, втрата роботи та інші обставини), внаслідок яких вони не мають змоги своєчасно та в повному обсязі сплачувати за спожиті житлово-комунальні послуги.
 
3. Розгляд питань щодо призначення та надання адресної муніципальної допомоги покладається на комісії по визначенню осіб, які потребують адресної муніципальної допомоги, при районних адміністраціях Одеської міської ради (далі - комісії).
 
4. Для розгляду питання про призначення та надання адресної муніципальної допомоги:
4.1. громадяни подають до департаменту праці та соціальної політики, його територіальних управлінь або районних адміністрацій заяву та документи, які засвідчують наявність складних життєвих обставин, внаслідок яких вони не мають змоги своєчасно та в повному обсязі сплачувати за спожиті житлово-комунальні послуги;
4.2. виконавчім органам Одеської міської ради із залученням комунальних підприємств та установ проводити постійну роботу з виявлення громадян, які перебувають у складних життєвих обставинах і не мають змоги своєчасно та в повному обсязі сплачувати за спожиті житлово-комунальні послуги, та надавати відповідну інформацію і документи до територіальних управлінь департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради.

При цьому копії необхідних документів можуть подаватися з матеріалів справи щодо призначення субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг.
 
5. Розгляд питання про призначення та надання адресної муніципальної допомоги здійснюється, як правило, після розгляду питання про призначення відповідному громадянину субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг.
 
6. Питання про призначення та надання адресної муніципальної допомоги розглядається на засіданні комісії на підставі наданих документів.
 

7. Засідання комісії проводиться щотижневе та, за потребою, частіше.
 

8. Адресна муніципальна допомога призначається з урахуванням пільг та субсидій, передбачених діючим законодавством.
 

9. Рішення комісії щодо призначення адресної муніципальної допомоги оформлюється протоколом.
 

10. На підставі протоколу комісії, департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради проводить перерахування адресної муніципальної допомоги виробникам (виконавцям) житлово-комунальних послуг з подальшим списанням відповідної суми заборгованості заявника.

 

11. Максимальний розмір адресної муніципальної допомоги становить, як правило, 1000 грн. У виключних випадках, у разі необхідності перевищення максимального розміру адресної муніципальної допомоги, департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради додатково розглядає надані документи та готує відповідний проект розпорядження міського голови».

 Т.в.о. керуючої справами                                                Т. ФідіркоPage is created: 12.02.2009 14:15
INVEST IN ODESSA
More

September 7 - 8
"Oceanman Odessa-2019"

More ODESSA TOURIST
More
Results of the Intercultural Cities Index
More Odessa Development
strategy 2022

More The History of Odessa Football
More