06:04:48   |   15 june 2021   |   EN | RU | UA

webcam
City programs
Projects discussion
Auctions
International cooperation
Odesa Invest
City map
Virtual Odessa
Movie about Odessa
Photoalbum
City Symbolics
Odessa theatres
Odessa museums
Odessa monuments
Parks of Odessa
Odessa Zoo
Hotels of Odessa
Odessa Tourist
About the city
For the businessmen
Legal consultation
Odessa in figures
Enterprise of Odessa
Plan of city transport traffic
Emergency and enquiry services
Find
Subscribe to
news

Nothing was found.
/ Main / Statutory acts / Resolutions of the Executive Committee / №1600 от 20.12.2008

№1600 от 20.12.2008

О внесении изменений и дополнений в решение исполкома Одесского горсовета от 28.10.2008г. №1222 «О порядке предоставления адресной муниципальной помощи жителям города, находящимся в сложных жизненных обстоятельствах и не имеющих возможности своевременно и в полном объеме оплатить за употребленные жилищно-коммунальные услуги»

Рішення

виконавчого комітету

Одеської міської ради

№1600 від 20.12.2008

Про внесення змін та доповнень до рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 28.10.2008р. №1222 «Про порядок надання адресної муніципальної допомоги мешканцям міста, які перебувають у складних життєвих обставинах і не мають змоги своєчасно та в повному обсязі сплачувати за спожиті житлово-комунальні послуги»


Відповідно до ст.ст. 27, 34, 52 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", на виконання рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 21.08.2008р. №970 «Про заходи щодо введення адресної муніципальної допомоги мешканцям міста на оплату житлово-комунальних послуг та встановлення тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій», з метою забезпечення можливості сплати вартості житлово-комунальних послуг за новими тарифами певних категорій громадян - мешканців міста Одесиі виконавчий комітет Одеської міської ради


ВИРІШИВ:


1. Внести зміни та доповнення до рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 28.10.2008 р. №1222 «Про порядок надання адресної муніципальної допомоги мешканцям міста, які перебувають у складних життєвих обставинах і не мають змоги своєчасно та в повному обсязі сплачувати за спожиті житлово-комунальні послуги», виклавши пункт 8 Порядку в наступній редакції:
«8. У разі, якщо загальна площа житла громадянина менше встановлених законодавством середніх норм споживання, адресна муніципальна допомога розраховується на фактичну площу, за яку здійснюється оплата. У разі, якщо споживачу зменшено або знято плату за житлово-комунальні послуги внаслідок їх ненадання або неякісного надання житлово-комунальними підприємствами, адресна муніципальна допомога надається за фактично надані житлово-комунальні послуги».


2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Фідірко Т.Г.

 

 

Міський голова                                                   Е. Гурвіц

 
Керуюча справами                                             Т. ЄршоваPage is created: 23.12.2008 16:27
INVEST IN ODESSA
More

September 7 - 8
"Oceanman Odessa-2019"

More ODESSA TOURIST
More
Results of the Intercultural Cities Index
More Odessa Development
strategy 2022

More The History of Odessa Football
More