14:12:00   |   24 november 2020   |   EN | RU | UA

webcam
City programs
Projects discussion
Auctions
International cooperation
Odesa Invest
City map
Virtual Odessa
Movie about Odessa
Photoalbum
City Symbolics
Odessa theatres
Odessa museums
Odessa monuments
Parks of Odessa
Odessa Zoo
Hotels of Odessa
Odessa Tourist
About the city
For the businessmen
Legal consultation
Odessa in figures
Enterprise of Odessa
Plan of city transport traffic
Emergency and enquiry services
Find
Subscribe to
news

Nothing was found.
/ Main / Statutory acts / Resolutions of the Executive Committee / №1017 від 21.08.2008р.

№1017 від 21.08.2008р.

Про надання колективному підприємству “Одеська пересувна механізована колона № 8” дозволу на будівництво 2-секційного 14-поверхового житлового будинку з вбудовано-прибудованими торгово-офісними приміщеннями і 2-поверховим підземним паркінгом за адресою: м. Одеса, вул. Разумовська, 60 /внесено зміни/

Внесено зміни рішенням виконавчого комітету Одеської міської ради №394 від 26.09.2013

 

Рішення

виконавчого комітету

Одеської міської ради

№1017 від 21.08.2008р.

 

Про надання колективному підприємству “Одеська пересувна механізована колона № 8” дозволу на будівництво 2-секційного 14-поверхового житлового будинку з вбудовано-прибудованими торгово-офісними приміщеннями і 2-поверховим підземним паркінгом за адресою: м. Одеса, вул. Разумовська, 60


Розглянувши звернення колективного підприємства “Одеська пересувна механізована колона № 8” (далі – КП “ОПМК № 8”) стосовно будівництва 2-секційного 14-поверхового житлового будинку по вул. Разумовській, 60, висновок управління архітектури та містобудування Одеської міської ради по ескізному проекту, акт вибору земельної ділянки, враховуючи необхідність відселення громадян з жилих будівель та зносу нежилих будівель ветхого жилого фонду житлового району «Молдаванка - 2», розташованих на ділянці під забудову, відповідно до ст. 31 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 24 Закону України “Про планування і забудову територій”, „Правил забудови міста Одеси”, затверджених рішенням Одеської міської ради від 26.09.2003р. №1716-ІV, виконавчий комітет Одеської міської ради


ВИРІШИВ:


1. Надати КП “ОПМК № 8” дозвіл на будівництво 2-секційного 14-поверхового житлового будинку з вбудовано-прибудованими торгово-офісними приміщеннями і 2-поверховим підземним паркінгом за адресою: м. Одеса, вул. Разумовська, 60, після переоформлення документів на право користування земельною ділянкою, згідно з чинним законодавством.


2. Зобов’язати КП “ОПМК № 8”:

2.1. Замовити в управлінні архітектури та містобудування Одеської міської ради паспорт на проектування 2-секційного 14-поверхового житлового будинку з вбудовано-прибудованими торгово-офісними приміщеннями і 2-поверховим підземним паркінгом за адресою: м. Одеса, вул. Разумовська, 60.

2.2. Замовити в ліцензованій проектній організації проектну документацію для будівництва об’єктів, погодити й затвердити її чинним порядком до I кварталу 2009 року.

2.3. Оформити документи, що посвідчують право користування земельною ділянкою, відповідно до чинного законодавства.

2.4. Здійснити відселення громадян, що проживають у жилих будинках на ділянці під забудову з наданням іншого благоустроєного жилого приміщення.

2.5. Відповідно до вимог чинного законодавства, вирішити майнові питання з власниками нежилих будівель, що розташовані на ділянці під забудову, щодо відчуження цих будівель.

2.6. До початку будівництва оформити дозвіл на виконання будівельних робіт в інспекції Держархбудконтролю в Одеській області.

2.7. Здійснити будівництво 2-секційного 14-поверхового житлового будинку з вбудовано-прибудованими торгово-офісними приміщеннями і 2-поверховим підземним паркінгом у термін до IV кварталу 2011 року.

2.8. Виконати комплекс робіт з благоустрою прилеглої території, відповідно до проектної документації.


3. Приморській райадміністрації Одеської міської ради, міському управлінню УМВС України в Одеській області припинити реєстрацію громадян у будинках, що зазначені у додатку 1 цього рішення, крім випадків, передбачених чинним законодавством.


4. Затвердити договір пайової участі замовника на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Одеси між виконавчим комітетом Одеської міської ради та КП “ОПМК № 8”.


5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Кучука М.І.


Міський голова                                            Е. Гурвіц


Керуюча справами                                     Т. ЄршоваPage is created: 26.08.2008 14:24
INVEST IN ODESSA
More

September 7 - 8
"Oceanman Odessa-2019"

More ODESSA TOURIST
More
Results of the Intercultural Cities Index
More Odessa Development
strategy 2022

More The History of Odessa Football
More