21:46:27   |   22 september 2020   |   EN | RU | UA

webcam
City programs
Projects discussion
Auctions
International cooperation
Odesa Invest
City map
Virtual Odessa
Movie about Odessa
Photoalbum
City Symbolics
Odessa theatres
Odessa museums
Odessa monuments
Parks of Odessa
Odessa Zoo
Hotels of Odessa
Odessa Tourist
About the city
For the businessmen
Legal consultation
Odessa in figures
Enterprise of Odessa
Plan of city transport traffic
Emergency and enquiry services
Find
Subscribe to
news

Nothing was found.
/ Main / Statutory acts / Resolutions of the Executive Committee / №1005 від 21.08.2008р.

№1005 від 21.08.2008р.

Про вирішення поточних питань будівництва шляхопроводу «Поїзний»

Рішення

виконавчого комітету

Одеської міської ради

№1005 від 21.08.2008р.

 

Про вирішення поточних питань

будівництва шляхопроводу «Поїзний»


Відповідно до п. 6 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 319, 627, 632 Цивільного кодексу України, Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 19.04.1993 року № 284 «Про порядок визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам», у зв’язку з будівництвом шляхопроводу «Поїзний», згідно з рішенням виконавчого комітету Одеської міської ради від 22.04.08р. №420 «Про відселення громадян, які мешкають у зоні будівництва шляхопроводу „Поїзний”, та створення комісії з визначення та відшкодування збитків власникам будівель, споруд, землі й землекористувачам», управління капітального будівництва Одеської міської ради продовжує відселяти громадян та зносити приватні жилі будинки з плями забудови об’єкта.

Враховуючи необхідність виплати грошової компенсації: власникам жилих будинків № 63 на вулиці Єліна – гр. Мінчеву М.І., №29 на вул. Мінській - гр. Самаріній О.С., №19 на вул. Туристській – гр. Мунтян О.М. замість надання жилої площі; за знесення будівель, прибудов та плодоягідних насаджень власниці домоволодіння №64-а на вул. Єліна - Гап’як К.А.; надання квартир громадянам з оформленням ордерів та передача громадянам у власність квартир за договорами купівлі-продажу, на підставі матеріалів комісії, виконавчий комітет Одеської міської ради


ВИРІШИВ:


1. Затвердити протокол №2 від 07.08.2008р. засідання комісії з визначення та відшкодування збитків власникам будівель, споруд, землі й землекористувачам у зв’язку зі знесенням жилих будинків під будівництво шляхопроводу «Поїзний».


2. Затвердити Акт про визначення збитків власникам будівель, споруд, землі і землекористувачам у зв’язку зі знесенням жилих будинків під будівництво шляхопроводу «Поїзний» від 07.08.2008р., погоджений комісією з визначення та відшкодування збитків власникам будівель, споруд, землі й землекористувачам.


3. Внести на розгляд Одеської міської ради проекти рішень:

3.1. «Про продаж гр. Гап’як К.А. чотирикімнатної квартири № , розташованої за адресою: м. Одеса, Шампанський провулок, №9.

3.2. «Про продаж гр. Гродецькій Т.С. однокімнатної квартири №95, розташованої за адресою: м. Одеса, вул. Академіка Вільямса, будівельний №81».

3.3. «Про продаж гр. Ткач Н.Г. однокімнатної квартири № 4, розташованої за адресою: м. Одеса, вул. Академіка Вільямса, будівельний №81».


3.4. «Про продаж гр. Ткачу Д.В. однокімнатної квартири №349, розташованої за адресою: м. Одеса вул. Середньофонтанська, №19-в».

3.5. «Про продаж гр. Куратченку А.С. двокімнатної квартири № 3, розташованої за адресою: м. Одеса вул. Куйбишева, будівельний №28».


4. Департаменту фінансів Одеської міської ради (Бедрега С.М.) перерахувати управлінню капітального будівництва Одеської міської ради кошти на витрати по відселенню громадян у сумі, еквівалентній 940 тисячам доларів США – за курсом НБУ на день виплати.


5. Управлінню капітального будівництва Одеської міської ради (Стас І.І.):

5.1. Виплатити грошові компенсації: гр. Мінчеву М.І. за домоволодіння №63 на вул. Єліна, у сумі, еквівалентній 310 тисячам доларів США - за курсом НБУ на день виплати; гр. Самаріній О.С. за домоволодіння № 29 на вул. Мінській, у сумі, еквівалентній 300 тисячам доларів США - на день виплати; гр. Мунтян О.М., за домоволодіння № 19 на вул. Туристській, у сумі, еквівалентній 280 тисячам доларів США - за курсом НБУ на день виплати; гр. Гап’як К.А. за знесення будівель, пристроїв та плодоягідних насаджень, розташованих на земельній ділянці на вул. Єліна, 64-а, у сумі, еквівалентній 50 тисячам доларів США - за курсом НБУ на день виплати після припинення ними права власності на вищезазначені будинки.

5.2. Дозволити провести знесення жилих будинків №№ 61, 63, 64-а на вул. Єліна; №29 на вул. Мінській, №19 на вул. Туристській (4/20 частин будинку, що належать гр. Мунтян О.М.) та привести в нежилий стан 10/25 частин домоволодіння №52 на вул. Вронського, що належать гр. Ткач Н.Г. та 1/3 частину будинку №47 на вул. Кондренка, що належить гр. Прусс Г.Г.


6. Комунальному підприємству «Одеське міське бюро технічної інвентаризації та реєстрації об’єктів нерухомості» (Яворський С.Х.), за наявністю заяв власників домоволодінь, припинити право власності громадян на вищезазначені домоволодіння.


7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Кучука М.І.


Міський голова                                      Е. Гурвіц


Керуюча справами                                Т. Єршова

Page is created: 26.08.2008 14:06
INVEST IN ODESSA
More

September 7 - 8
"Oceanman Odessa-2019"

More ODESSA TOURIST
More
Results of the Intercultural Cities Index
More Odessa Development
strategy 2022

More The History of Odessa Football
More