01:09:50   |   26 october 2020   |   EN | RU | UA

webcam
City programs
Projects discussion
Auctions
International cooperation
Odesa Invest
City map
Virtual Odessa
Movie about Odessa
Photoalbum
City Symbolics
Odessa theatres
Odessa museums
Odessa monuments
Parks of Odessa
Odessa Zoo
Hotels of Odessa
Odessa Tourist
About the city
For the businessmen
Legal consultation
Odessa in figures
Enterprise of Odessa
Plan of city transport traffic
Emergency and enquiry services
Find
Subscribe to
news

Nothing was found.




/ Main / Statutory acts / Resolutions of the Executive Committee / №720 от 24.06.2008

№720 от 24.06.2008

О назначении КП «Городское капитальное строительство» заказчиком на проектирование и строительство многофункционального спортивного комплекса и Коммунального внешкольного учебного заведения «Детско-юношеская спортивная школа» на территории парка им. Ленинского комсомола, по адресу: г.Одесса, ул. Мельницкая, 32-б (втратило чинність)

Втратило чинність рішенням виконавчого комітету Одеської міської ради №190 від 25.04.2013

 

 

Рішення

виконавчого комітету

Одеської міської ради

№720 від 24.06.2008

Про призначення КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «МІСЬКЕ КАПІТАЛЬНЕ БУДІВНИЦТВО» замовником на проектування та будівництво багатофункціонального спортивного комплексу та Комунального позашкільного навчального закладу ”Дитячо-юнацька спортивна школа” на території парку ім. Ленінського комсомолу, за адресою: м. Одеса, вул. Мельницька, 32-б


Відповідно до ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи лист Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту від 13.12.2005 року № 1/8977, лист Державного підприємства «Центральна дирекція з управління та реконструкції спортивних споруд» від 24.04.2008 року № 03-10/942, з метою проектування та будівництва багатофункціонального спортивного комплексу та Комунального позашкільного навчального закладу “Дитячо-юнацька спортивна школа” на території парку ім. Ленінського комсомолу за адресою: м. Одеса, вул. Мельницька, 32б, виконавчий комітет Одеської міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Призначити КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «МІСЬКЕ КАПІТАЛЬНЕ БУДІВНИЦТВО» (далі – КП «МІСЬКЕ КАПІТАЛЬНЕ БУДІВНИЦТВО») замовником на проектування та будівництво багатофункціонального спортивного комплексу та Комунального позашкільного навчального закладу “Дитячо-юнацька спортивна школа” на території парку ім. Ленінського комсомолу, за адресою: м. Одеса, вул. Мельницька, 32б.

2. Зобов’язати КП «МІСЬКЕ КАПІТАЛЬНЕ БУДІВНИЦТВО» до початку будівельних робіт:
2.1. Передбачити фінансування на подальше проектування та будівництво багатофункціонального спортивного комплексу та Комунального позашкільного навчального закладу “Дитячо-юнацька спортивна школа” на території парку ім. Ленінського комсомолу за адресою: м. Одеса, вул. Мельницька, 32б за рахунок залучених інвестицій та інших джерел фінансування не заборонених законодавством України.
2.2. Замовити в ліцензованій проектній організації розробку проектно-кошторисної документації на будівництво об’єкта, погодити й затвердити її, згідно з чинним законодавством.
2.3. Замовити в управлінні архітектури та містобудування Одеської міської ради паспорт на проектування об’єкта.
2.4. Здійснити будівництво об’єкта та благоустрій прилеглої території в терміни, відповідно до погодженої та затвердженої проектно-кошторисної документації.

3. Управлінням та службам Одеської міської ради, в рамках своїх повноважень, надавати КП «МІСЬКЕ КАПІТАЛЬНЕ БУДІВНИЦТВО» вичерпну інформацію та пропозиції, які сприятимуть при проектуванні та будівництві багатофункціонального спортивного комплексу та Комунального позашкільного навчального закладу “Дитячо-юнацька спортивна школа” на території парку ім. Ленінського комсомолу за адресою: м. Одеса, вул. Мельницька, 32б.

4. Рішення виконавчого комітету Одеської міської ради
від 29.11.2007 року №1359 “Про призначення управління капітального будівництва Одеської міської ради замовником на проектування та будівництво багатофункціонального спортивного комплексу на території парку ім. Ленінського комсомолу, за адресою: м. Одеса, вул. Млинова, 32б” визнати таким, що втратило чинність.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Кучука М.І.

 

Міський голова                                               Е. Гурвіц

Керуюча справами                                        Т. Єршова



Page is created: 01.07.2008 16:13
INVEST IN ODESSA
More

September 7 - 8
"Oceanman Odessa-2019"

More ODESSA TOURIST
More
Results of the Intercultural Cities Index
More Odessa Development
strategy 2022

More The History of Odessa Football
More