02:31:20   |   27 january 2021   |   EN | RU | UA

webcam
City programs
Projects discussion
Auctions
International cooperation
Odesa Invest
City map
Virtual Odessa
Movie about Odessa
Photoalbum
City Symbolics
Odessa theatres
Odessa museums
Odessa monuments
Parks of Odessa
Odessa Zoo
Hotels of Odessa
Odessa Tourist
About the city
For the businessmen
Legal consultation
Odessa in figures
Enterprise of Odessa
Plan of city transport traffic
Emergency and enquiry services
Find
Subscribe to
news

Nothing was found.
/ Main / Statutory acts / Resolutions of the Executive Committee / №613 от 24.06.2008

№613 от 24.06.2008

Об упорядочении работы по отработке схемы инженерной инфраструктуры города (утратило силу)

Втратило чинність згідно рішення виконкому №516 від 14.07.2011р.

 

Рішення
виконавчого комітету

Одеської міської ради
№ 613 від 24.06.2008

Про впорядкування роботи з відпрацювання схеми інженерної інфраструктури м. Одеси

Відповідно до підпункту 2 пункту «б» частини 1 статті 31, пункту 6 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 23 Закону України «Про основи містобудування», з метою створення схеми інженерної інфраструктури м. Одеси для забезпечення здійснення моніторингу інженерних мереж міста з подальшим наданням суб'єктам господарювання необхідної інформації з цього питання, виконавчий комітет Одеської міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Службам експлуатації: ВАТ «Одесагаз», ВАТ «Укртелеком», ВАТ «Одесаобленерго», філія «Інфоксводоканал» ТОВ «Інфокс», КП «Теплопостачання міста Одеси» та іншим організаціям, що експлуатують інженерні мережі, у двомісячний термін з моменту набуття чинності цього рішення, надати до інспекції з благоустрою міста Одеської міської ради паспорта, схеми та інші експлуатаційні документи на зазначені мережі в текстовому, графічному або електронному вигляді. Зазначені експлуатаційні документи надавати разом з актами відновлення об’єктів благоустрою.

2. Службам експлуатації: ВАТ «Одесагаз», ВАТ «Укртелеком», ВАТ «Одесаобленерго», філія «Інфоксводоканал» ТОВ «Інфокс», КП «Теплопостачання міста Одеси» та іншим організаціям, що експлуатують інженерні мережі:
2.1. Приймати на баланс збудовані та реконструйовані мережі, а інспекції з благоустрою міста Одеської міської ради (Захарченко В.І.) здійснювати закриття робіт з будівництва та реконструкції інженерних підземних мереж, за наявності відмітки геодезичної служби КП «Одеспроект» про здійснення виконавчої зйомки.
2.2. До заяви про здійснення виконавчої зйомки додавати проект об’єкта розроблений на геодезичній зйомці масштабу 1:500, погодженого з геодезичною службою міста та інженерною групою КП «Одеспроект».
2.3. Відсутність проекту об’єкта розробленого на геодезичній зйомці масштабу 1:500 погодженого з геодезичною службою міста та інженерною групою КП «Одеспроект» до набрання чинності цим рішенням, не є підставою для відмови геодезичною службою КП «Одеспроект» у здійсненні виконавчої зйомки. 
  Відмітку про прийняття в роботу відділом ведення чергового плану міста КП «Одеспроект» щодо здійснення виконавчої зйомки, надавати у день звернення заявника за наявності відповідної сплати.

3. Суб’єктам господарювання, що здійснюють землевпорядні роботи у межах території міста Одеси, замовляти топографо-геодезичні вишукувальні роботи в геодезичній службі міста КП «Одеспроект» або в іншому спеціалізованому підприємстві, що має відповідну ліцензію.
3.1. Для замовлення топографо-геодезичних вишукувальних робіт додавати:
- заяву-дозвіл встановленого зразка у двох примірниках;
- кошторис на топографо-геодезичні вишукувальні роботи підписаний керівником та завірений печаткою замовника;
- технічне завдання на топографо-геодезичні вишукувальні роботи підписане керівником та завірений печаткою замовника;
- графічний додаток геодезичної зйомки масштабу 1:500 підписаний керівником та завірений печаткою замовника.

4. Управлінню дорожнього господарства Одеської міської ради (Підгайний С.Г.):
4.1. Внести окремим пунктом до проектно-кошторисної документації з будівництва, реконструкції міських вулиць, доріг, площ витрати на виконавчі зйомки закінчених будівництвом об’єктів.
4.2. Акти прийому-передачі робіт підписувати, за наявності відмітки геодезичної служби міста Одеси про здійснення виконавчої зйомки.

5. Представникам районних адміністрацій міста, що включені до складу комісій з прийняття закінчених будівництвом об’єктів, прийняти до уваги обов’язковість наявності у генерального підрядника відмітки геодезичної служби міста Одеси про здійснення виконавчої зйомки.

6. Управлінню інформації Одеської міської ради (Щеглов Е.В.) оприлюднити це рішення у встановленому порядку.

7. Це рішення набуває чинності через 15 днів з моменту його публікації.

8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника Одеського міського голови Ворохаєва А.І.Міський голова                                             Е. Гурвіц


Керуюча справами                                       Т. ЄршоваPage is created: 27.06.2008 08:40
INVEST IN ODESSA
More

September 7 - 8
"Oceanman Odessa-2019"

More ODESSA TOURIST
More
Results of the Intercultural Cities Index
More Odessa Development
strategy 2022

More The History of Odessa Football
More