05:36:35   |   09 may 2021   |   EN | RU | UA

webcam
City programs
Projects discussion
Auctions
International cooperation
Odesa Invest
City map
Virtual Odessa
Movie about Odessa
Photoalbum
City Symbolics
Odessa theatres
Odessa museums
Odessa monuments
Parks of Odessa
Odessa Zoo
Hotels of Odessa
Odessa Tourist
About the city
For the businessmen
Legal consultation
Odessa in figures
Enterprise of Odessa
Plan of city transport traffic
Emergency and enquiry services
Find
Subscribe to
news

Nothing was found.
/ Main / Statutory acts / Resolutions of the Executive Committee / №420 від 22.04.2008р.

№420 від 22.04.2008р.

Про відселення громадян, які мешкають у зоні будівництва шляхопроводу «Поїзний», та створення комісії з визначення та відшкодування збитків власникам будівель, споруд, землі й землекористувачам

Діяльність комісії призупинено рішенням виконкому № 184 від 26.04.2018 р.

Внесено зміни рішенням виконкому №299 від 29.09.2016р.

Внесено зміни рішенням виконкому №718 від 24.06.2009р.

Рішення
виконавчого комітету
Одеської міської ради
№420 від 22.04.2008р.

Про відселення громадян,

які мешкають у зоні

будівництва шляхопроводу

«Поїзний», та створення комісії

з визначення та відшкодування

збитків власникам будівель,

споруд, землі й землекористувачам

Згідно з рішеннями виконавчого комітету Одеської міської ради від 08.02.07р. №72 «Про призначення управління капітального будівництва Одеської міської ради замовником на проектування і будівництво шляхопроводу «Поїзний», від 24.05.07р. №484 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 08.02.2007р. №72 «Про призначення управління капітального будівництва Одеської міської ради замовником на проектування і будівництво шляхопроводу «Поїзний», управління капітального будівництва Одеської міської ради продовжує будівництво шляхопроводу «Поїзний». Для можливості будівництва другої черги третього етапу будівництва об’єкта виникла необхідність відселення мешканців з жилих будинків, що знаходяться у зоні забудови.
Враховуючи стратегічну необхідність будівництва шляхопроводу «Поїзний», керуючись ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні", відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 квітня 1993 року № 284 «Про порядок визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам», виконавчий комітет Одеської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Доручити управлінню капітального будівництва Одеської міської ради (Стас І.І.) провести відселення громадян з наданням житла, відповідно до вимог чинного законодавства (додаток 1).

2. Створити комісію з визначення та відшкодування збитків власникам будинків, споруд, землі та землекористувачам, у зв’язку з відселенням мешканців з жилих будинків під будівництво шляхопроводу «Поїзний» (додаток 2).

3. Зобов’язати КП «Одеське міське бюро технічної інвентаризації та реєстрації об’єктів нерухомості» (Яворський С.Х.) провести оцінку вищевказаних будинків на предмет виплати грошової компенсації та, при необхідності, експертну оцінку для виплати ринкової вартості домоволодінь (у разі відмови власників від отримання квартир), та надати документи на розгляд комісії з визначення та відшкодування збитків власникам будівель, споруд, землі та землекористувачам.

4. Комісії з визначення та відшкодування збитків власникам будівель, споруд, землі та землекористувачам провести засідання та надати матеріали до виконавчого комітету Одеської міської ради для затвердження.

5. Малиновській районній адміністрації Одеської міської ради, КП «Одеське міське бюро технічної інвентаризації та реєстрації об’єктів нерухомості», Одеському міському управлінню земельних ресурсів Одеської міської ради припинити оформлення відчуження жилих будинків, вказаних у додатку 1 даного рішення, та приватизацію земельних ділянок.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Ворохаєва А.І.


Міський голова                   Е. Гурвіц

Керуюча справами            Т. Єршова
 


Page is created: 29.04.2008 12:54
INVEST IN ODESSA
More

September 7 - 8
"Oceanman Odessa-2019"

More ODESSA TOURIST
More
Results of the Intercultural Cities Index
More Odessa Development
strategy 2022

More The History of Odessa Football
More