14:12:38   |   24 november 2020   |   EN | RU | UA

webcam
City programs
Projects discussion
Auctions
International cooperation
Odesa Invest
City map
Virtual Odessa
Movie about Odessa
Photoalbum
City Symbolics
Odessa theatres
Odessa museums
Odessa monuments
Parks of Odessa
Odessa Zoo
Hotels of Odessa
Odessa Tourist
About the city
For the businessmen
Legal consultation
Odessa in figures
Enterprise of Odessa
Plan of city transport traffic
Emergency and enquiry services
Find
Subscribe to
news

Nothing was found.
/ Main / Statutory acts / Resolutions of the Executive Committee / № 994 от 22.08.2007

№ 994 от 22.08.2007

О предоставлении разрешения ЗАО «Футбольный клуб «Черноморец» на дальнейшее проектирование и строительство 9-12-этажного жилого комплекса со встроенными помещениями магазинов, офисов и подземным паркингом по адресу: г.Одесса, квартал ограниченный улицами: Пантелеймоновской, Преображенской, Куйбышева и пер. Колхозным

Рішення
виконавчого комітету

Одеської міської ради
№ 994 від 22.08.2007

Про надання дозволу закритому акціонерному товариству «Футбольний клуб «Чорноморець» на подальше проектування та будівництво 9-12-поверхового жилого комплексу з вбудованими приміщеннями магазинів, офісів, та підземним паркінгом за адресою: м. Одеса, квартал обмежений вулицями: Пантейлемонівською, Преображенською, Куйбишева та пров. Колгоспним

Розглянувши клопотання закритого акціонерного товариства «Футбольний клуб «Чорноморець» (далі – ЗАТ «Футбольний клуб «Чорноморець») стосовно подальшого проектування та будівництва 9-12-поверхового жилого комплексу з вбудованими приміщеннями магазинів, офісів, та підземним паркінгом за адресою: м. Одеса, квартал обмежений вулицями: Пантейлемонівською, Преображенською, Куйбишева та пров. Колгоспним, рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 15.01.2004 р. № 40 «Про заходи щодо здійснення комплексної реконструкції кварталів у межах вул. Пантелеймонівської, вул. Преображенської, вул. М. Арнаутської, вул. Катерининської», рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 15.03.2007 р. № 208 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 15.01.2004 р. № 40 «Про заходи щодо здійснення комплексної реконструкції кварталів у межах вул. Пантелеймонівської, вул. Преображенської, вул. М. Арнаутської, вул. Катерининської», висновок управління архітектури та містобудування Одеської міської ради по ескізному проекту від 16.02.2005 р. № 182/05, враховуючи, що ЗАТ «Футбольний клуб «Чорноморець» проведено відселення громадян з майданчику проектування, відповідно до ст.ст. 31, 33, 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 24 Закону України «Про планування і забудову територій», «Правил забудови міста Одеси», затверджених рішенням Одеської міської ради від 26.09.2003 р. № 1716-ІV, виконавчий комітет Одеської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Надати ЗАТ «Футбольний клуб «Чорноморець» дозвіл на подальше проектування та будівництво 9-12-поверхового жилого комплексу з вбудованими приміщеннями магазинів, офісів, та підземним паркінгом за адресою: м. Одеса, квартал обмежений вулицями: Пантейлемонівською, Преображенською, Куйбишева та пров. Колгоспним, після оформлення документів на право користування земельною ділянкою, згідно з чинним законодавством.

2. Зобов'язати ЗАТ «Футбольний клуб «Чорноморець»:
2.1. Згідно з п. 1 ст. 1 Закону України «Про відповідальність підприємств, їх об’єднань, установ і організацій за правопорушення в сфері містобудування» сплатити штраф за самочинно побудовану частину об’єкта, в розмірі 50 % від вартості виконаних будівельних робіт.
2.2. Оформити, відповідно до чинного законодавства, документи, що посвідчують право користування земельною ділянкою.
2.3. Замовити в управлінні архітектури та містобудування Одеської міської ради паспорт на проектування об’єктів.
2.4. Замовити в ліцензованій науково-проектній організації комплексну експертизу самовільно побудованої частини 9-12-поверхового жилого комплексу з вбудованими приміщеннями магазинів, офісів та підземним паркінгом за адресою: м. Одеса, квартал обмежений вулицями: Пантелеймонівською, Преображенською, Куйбишева та пров. Колгоспним, стосовно вартості та надійності будівельних конструкцій та відповідності державним будівельним нормам.
2.5. Замовити в ліцензованій проектній організації проектну документацію на будівництво об’єктів, погодити й затвердити її чинним порядком до 01.04.2008 р.
2.6. При подальшому проектуванні передбачити розташування жилого комплексу з торговельними, офісними приміщеннями й підземним паркінгом із збереженням існуючих ліній забудови вул. Куйбишева, вул. Преображенської, вул. Пантейлемонівської та пров. Колгоспного і на нормативної відстані до існуючого 10-поверхового жилого будинку.
2.7. До початку будівництва:
- вирішити питання, відповідно до чинного законодавства, стосовно зносу будівель, розташованих в кварталі обмеженому вулицями: Пантейлемонівською, Преображенською, Куйбишева та пров. Колгоспним;
- отримати висновок ООС «Укрінвестекспертиза» по робочому проекту;
- оформити дозвіл на виконання будівельних робіт в інспекції Держархбудконтролю.
2.8. Передбачити заходи щодо виключення пошкодження й руйнування споруд та будинків, розташованих на суміжних земельних ділянках.
2.9. Здійснити будівництво 9-12-поверхового жилого комплексу з вбудованими приміщеннями магазинів, офісів, та підземним паркінгом за адресою: м. Одеса, квартал обмежений вулицями: Пантейлемонівською, Преображенською, Куйбишева та пров. Колгоспним, виконати комплекс робіт з благоустрою прилеглої території, відповідно до узгодженої та затвердженої проектної документації, в термін:
- початок – ІII квартал 2008 року ;
- завершення – II квартал 2011 року.

3. Затвердити договір на дольову участь у розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Одеси між виконавчим комітетом Одеської міської ради та ЗАТ «Футбольний клуб «Чорноморець» (додається).

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Кучука М.І.


Міський голова                                        Е. Гурвіц

Керуюча справами                                  Т. ЄршоваPage is created: 26.09.2007 08:39
INVEST IN ODESSA
More

September 7 - 8
"Oceanman Odessa-2019"

More ODESSA TOURIST
More
Results of the Intercultural Cities Index
More Odessa Development
strategy 2022

More The History of Odessa Football
More