05:06:48   |   04 квітня 2020   |   EN | RU | UA

webcam
Міські програми
Обговорення проектів
Публічні закупівлі
Міжнародне співробітництво
Одеса інвестиційна
Мапа Одеси
Віртуальна Одеса
Кіно про Одесу
Фотоальбом міста
Символіка міста
Театри Одеси
Музеї Одеси
Пам'ятники Одеси
Парки Одеси
Одеський зоопарк
Готелi Одеси
Одеса туристична
Про місто
В допомогу підприємцям
Правова консультація
Одеса в цифрах
Пiдприємства Одеси
Схема руху міського транспорту
Аварійні й довідкові служби
Шукати
Пiдписатися на новини
Результати конкурсу
на право оренди
приміщення
(Апеляційний суд)

Далі ПОВІДОМЛЕННЯ
«Сінтез Ойл»/ оцінка впливу на довкілля

Далі ОГОЛОШЕННЯ
про намір
зміни тарифів

Далі ВАКАНСІЇ
Далі Правила пропуску в будівлю Одеської міськради
Далі/ Головна / Новини / Мер Одеси підписав Паризьку декларацію, приєднавшись до ініціативи мерів великих міст світу в подоланні епідемії СНІДу


Розміщено: 01.03.2017 09:45:24

Мер Одеси підписав Паризьку декларацію, приєднавшись до ініціативи мерів великих міст світу в подоланні епідемії СНІДу

Одеса стала другим після Києва містом в Україні, яке офіційно висловило готовність використовувати світовий досвід у боротьбі з небезпечними вірусними захворюваннями. Фото

28 лютого 2017 року мер Одеси Геннадій Труханов підписав Паризьку декларацію і приєднався до ініціативи мерів понад 200 великих міст світу щодо прискорення дій у подоланні епідемії СНІДу. З іншого боку, декларацію підписав директор Програми ООН зі СНІДу (UNAIDS) в Україні пан Яцек Тишко.

Таким чином, Одеса стала другим після Києва містом в Україні, яке офіційно висловило готовність використовувати світовий досвід у боротьбі з небезпечними вірусними захворюваннями.

На церемонії підписання були присутні: спеціальний посланець ООН з питань ВІЛ/СНІДу в Східній Європі та Центральній Азії Мішель Казачкін, голова представництва ЮНІСЕФ в Україні Джованна Барберис, директор державної установи «Центру громадського здоров'я МОЗ України» Наталія Низова, виконавчий директор МБФ «Альянсу громадського здоров'я» Андрій Клепников, представники організацій системи ООН в Україні, представники Всеукраїнської мережі людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом, та інших неурядових організацій.

Міський голова зазначив, що місто Одеса одним з перших організувало роботу щодо боротьби з ВІЛ/СНІДом, туберкульозом та гепатитом. Одеса в 2000 році стала першим містом України, у якому реалізовано нову форму співпраці з неурядовими організаціями через Програму соціального замовлення. Місто в повному обсязі забезпечене щепленнями БЦЖ, препаратами специфічної антиретровірусної терапії (АРТ) та препаратами замісної підтримувальної терапії. Організовано роботу нового сучасного складу імунобіологічних препаратів. Особлива увага приділяється реконструкції інфекційної лікарні – добудований і оснащений сучасний боксований корпус і господарський корпус, де, зокрема, здійснюється утилізація відходів.

«Ми не сидимо склавши руки і багато робимо на своєму рівні для профілактики, діагностування та лікування. Проблемним питанням все ще залишається невисоке виявлення цих захворювань через низьке охоплення медоглядами вразливих груп населення. І, звичайно, без міжнародного досвіду, без об'єднання зусиль медиків і громадянського суспільства нам не впоратися з цими проблемами», - підкреслив Геннадій Труханов.

Підписання декларації підтверджує намір міста Одеси досягти до 2020 року цільових показників 90-90-90: 90% людей, які живуть з ВІЛ, знають про свій ВІЛ-статус; 90% людей, які знають про свій ВІЛ-позитивний статус, отримують лікування; 90% людей, які отримують лікування, будуть мати вірусне навантаження, яке не визначається.

Довідка
На перше січня 2017 року в Одесі на диспансерному обліку перебуває 11 тисяч 313 ВІЛ-інфікованих дорослого населення, у тому числі 3888 хворих на СНІД. Дітей - 729, з них 225 уже з встановленим діагнозом ВІЛ-інфекція, а 504 дитини спостерігаються в центрі СНІД до встановлення діагнозу.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ОПОВІЩЕННЯ
- перекриття доріг
- відключення
світло / вода / газ

Далі 11 лютого 9:00
апаратна нарада
пряма трансляція

Далі 17 лютого 16:00
концерт «Благословляю все, що було ...»

Далі до 29 березня
закупівля квартир

Далі 28 лютого об 11:00
ВИКОНКОМ

Далі 13 березня о 10:00
СЕСІЯ МІСЬКРАДИ

Далі ГРАФІК ЗАСІДАНЬ
депутатських комісій

Далі Місцеві ініціативи
Збір підписів

Далі
Як поводитися в надзвичайних ситуаціях
Далі ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ
Отримання компенсації по кредитах на енергозбережні
мероприятия

Далі Графік особистого
прийому громадян
2019 рік

Далі Виставки і ярмарки -
2019

Далі Т А Р И Ф И
Далі ГЕНПЛАН ОДЕСИ
Далі В И Б О Р И
Далі ДОСТУП ДО ПУБЛІЧНОЇ
ІНФОРМАЦІЇ

Далі ЦЕНТР
АДМІНПОСЛУГ

Далі ОСОБАМ З ІНВАЛІДНІСТЮ
робота транспорту
інформаційні матеріали

Далі