15:35:32   |   08 квітня 2020   |   EN | RU | UA

webcam
Міські програми
Обговорення проектів
Публічні закупівлі
Міжнародне співробітництво
Одеса інвестиційна
Мапа Одеси
Віртуальна Одеса
Кіно про Одесу
Фотоальбом міста
Символіка міста
Театри Одеси
Музеї Одеси
Пам'ятники Одеси
Парки Одеси
Одеський зоопарк
Готелi Одеси
Одеса туристична
Про місто
В допомогу підприємцям
Правова консультація
Одеса в цифрах
Пiдприємства Одеси
Схема руху міського транспорту
Аварійні й довідкові служби
Шукати
Пiдписатися на новини
Результати конкурсу
на право оренди
приміщення
(Апеляційний суд)

Далі ПОВІДОМЛЕННЯ
«Сінтез Ойл»/ оцінка впливу на довкілля

Далі ОГОЛОШЕННЯ
про намір
зміни тарифів

Далі ВАКАНСІЇ
Далі Правила пропуску в будівлю Одеської міськради
Далі/ Головна / Новини / Сесія Одеської міськради відбудеться 31 жовтня. Проекти рішень


Розміщено: 19.10.2018 19:13:02

Сесія Одеської міськради відбудеться 31 жовтня. Проекти рішень

31 жовтня о 10:00 почнеться XХIX сесія Одеської міської ради. Порядок денний. Проекти рішень

31 жовтня 2018 року в сесійній залі Одеської міської ради (м. Одеса, пл. Думська, 1) розпочнеться XХIX сесія Одеської міської ради VІІ скликання.

Початок о 10:00.

 

ПРОЕКТИ РІШЕНЬ

 

Передбачена пряма трансляція.

 

ПОПЕРЕДНІЙ ПОРЯДОК ДЕННИЙ
          XXIX сесії  Одеської міської ради
 
    
І. Проекти рішень про діяльність міської ради та її органів:
1.1. Про приєднання до Європейської Хартії рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад.
 
 
ІІ. Проекти рішень про бюджет та фінанси:
2.1. Про внесення змін до рішення Одеської міської ради від 14 грудня 2017 року № 2733-VII «Про бюджет міста Одеси на 2018 рік».
2.2.  Про затвердження Бюджетного регламенту Одеської міської ради.
2.3. Про здійснення місцевого запозичення до бюджету міста Одеси у 2018 році.
 
 
ІІІ. Проекти рішень про цільові програми, концепції та містобудівництво:
3.1. Про внесення змін до Міської цільової програми розвитку освіти м.Одеси на 2017-2019 роки, затвердженої рішенням Одеської міської ради від 14 червня 2017 року № 2136-VII.
3.2. Про внесення змін до Міської цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді міста Одеси «Я – одесит, патріот України» на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням Одеської міської ради від 16 березня 2016 року № 436-VII.
3.3. Про затвердження Міської цільової програми відшкодування частини кредитів, отриманих на впровадження заходів з енергозбереження, реконструкції і модернізації багатоквартирних будинків у м. Одесі, на 2019-2020 роки.
3.4. Про внесення змін до рішення Одеської міської ради від 16.02.2018р. № 2902-VII «Про погодження інвестиційної програми товариства з обмеженою відповідальністю «Інфокс» на 2018 рік».
3.5. Про погодження інвестиційної програми товариства з обмеженою відповідальністю «Інфокс» на 2019 рік.
 
 
IV. Проекти рішень про об’єкти комунальної власності:
4.1. Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Одеси світлофорних об’єктів, розташованих за адресою: м.Одеса, вул. Академіка Воробйова/ вул. Зоринська та вул. Академіка Воробйова/ вул. Виставочна.
4.2. Про надання згоди на списання з балансу комунальної установи «Спеціалізований монтажно-експлуатаційний підрозділ» Одеської міської ради основних засобів.
4.3. Про передачу багатоквартирного жилого будинку, розташованого за адресою: м.Одеса, вул. Середня, 49-А, в управління (на баланс) об’єднання  співвласників багатоквартирного будинку «СЕРЕДНЯ № 49-А».   
4.4. Про передачу додатково в оренду ТОВ «Інфокс» об’єктів водопровідно-каналізаційного господарства комунальної власності територіальної громади м.Одеси.     
 
VI. Проекти рішень про земельні правовідносини:
6.1. Про надання дозволів громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
6.1.1. Про надання дозволів громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
6.2. Про надання у власність (оренду) фізичним особам земельних ділянок.
6.3. Про надання дозволу юридичним особам та фізичним особам - підприємцям на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
6.4. Про надання в оренду, постійне користування земельних ділянок юридичним особам, фізичним особам – підприємцям.
6.5. Про надання дозволу суб’єктам господарювання на розробку технічної документації щодо землеустрою по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
6.6. Про поновлення договорів оренди та внесення змін в договори оренди, перегляд орендної плати.
6.7. Про внесення змін до раніше прийнятих рішень Одеської міської ради.
6.8. Про відмову у наданні дозволу суб’єктам господарювання на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у м.Одесі.
6.9. Про визнання такими, що втратили чинність, рішення Одеської міської ради.
6.10. Про надання дозволу товариству з обмеженою відповідальністю «ЮНІСТЬ» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки орієнтировкою площею 0,4000 га, за адресою: місто Одеса, проспект Свободи, 103, цільове призначення – В.03.08 для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування, вид використання – для реконструкції та будівництва торгово-готельного комплексу.
6.11. Про присвоєння земельній ділянці адреси: м.Одеса, вул. Мариністів, 109.
6.12. Про присвоєння земельній ділянці адреси: м.Одеса, пров. 3-й Проїзний, 23.
6.13. Про надання згоди на одержання Одеською міською радою права власності на земельні ділянки площами 0,1500 га, 0,1000 га, 0,1000 га за адресою: м.Одеса, вул. Академічна (вул. Піонерська; вул. Варламова Сергія), 30, що знаходяться у приватній власності товариства з обмеженою відповідальністю «МКВ-2017».
 
 
VІI. Проекти рішень про створення, ліквідацію, зміну найменування, затвердження статутів комунальних підприємств, закладів та їх діяльність:
7.1. Про затвердження Статуту комунального підприємства «Сервісний центр» у новій редакції.
7.2. Про затвердження передавального акта комісії з реорганізації комунальної установи «Дитяча міська поліклініка № 1» та Статуту комунального некомерційного підприємства «Дитяча міська поліклініка № 1» Одеської міської ради.
7.3. Про затвердження передавального акта комісії з реорганізації комунальної установи «Дитяча міська поліклініка № 2» та Статуту комунального некомерційного підприємства «Дитяча міська поліклініка № 2» Одеської міської ради.
7.4. Про затвердження передавального акта комісії з реорганізації комунальної установи «Дитяча міська поліклініка № 3» та Статуту комунального некомерційного підприємства «Дитяча міська поліклініка № 3» Одеської міської ради.
7.5. Про затвердження передавального акта комісії з реорганізації комунальної установи «Дитяча міська поліклініка № 4» та Статуту комунального некомерційного підприємства «Дитяча міська поліклініка № 4» Одеської міської ради.
7.6. Про затвердження передавального акта комісії з реорганізації комунальної установи «Дитяча міська поліклініка № 5» та Статуту комунального некомерційного підприємства «Дитяча міська поліклініка № 5» Одеської міської ради.
7.7. Про затвердження передавального акта комісії з реорганізації комунальної установи «Дитяча міська поліклініка № 6» та Статуту комунального некомерційного підприємства «Дитяча міська поліклініка № 6» Одеської міської ради.
7.8. Про затвердження передавального акта комісії з реорганізації комунальної установи «Дитяча міська поліклініка № 7» та Статуту комунального некомерційного підприємства «Дитяча міська поліклініка № 7» Одеської міської ради.
7.9. Про затвердження передавального акта комісії з реорганізації комунальної установи «Одеська міська студентська поліклініка № 21» та Статуту комунального некомерційного підприємства «Міська студентська поліклініка» Одеської міської ради.
7.10. Про затвердження Статуту комунальної установи «Інформаційно-аналітичний центр медичної статистики» у новій редакції.
7.11. Про припинення комунальної установи «Міська поліклініка № 6» шляхом перетворення у комунальне некомерційне підприємство «Консультативно-діагностичний центр № 6» Одеської міської ради.
7.12. Про припинення комунальної установи «Міська поліклініка № 20» шляхом перетворення у комунальне некомерційне підприємство «Консультативно-діагностичний центр № 20» Одеської міської ради.
7.13. Про припинення комунальної установи «Міська поліклініка № 29» шляхом перетворення у комунальне некомерційне підприємство «Консультативно-діагностичний центр № 29» Одеської міської ради.
7.14. Про припинення комунальної установи «Одеський міський центр профілактики та боротьби з ВІЛ-інфекцією/СНІДом» шляхом перетворення у комунальне некомерційне підприємство «Центр профілактики та боротьби з ВІЛ-інфекцією/СНІДом»» Одеської міської ради.
7.15. Про припинення комунальної установи «Міський психіатричний диспансер»  шляхом перетворення у комунальне некомерційне підприємство «Міський психіатричний диспансер» Одеської міської ради.
7.16. Про припинення комунальної установи «Міський протитуберкульозний диспансер» шляхом перетворення у комунальне некомерційне підприємство «Міський протитуберкульозний диспансер» Одеської міської ради.
7.17. Про створення комунального некомерційного підприємства «Дитячий консультативно-діагностичний центр» Одеської міської ради.
7.18. Про припинення комунальної установи «Інформаційно-аналітичний центр медичної статистики» шляхом приєднання до комунальної установи «Одеський міський Центр здоров’я».
7.19. Про припинення комунальної установи «Пологовий будинок № 1» шляхом перетворення у комунальне некомерційне підприємство «Пологовий будинок № 1» Одеської міської ради.  
7.20. Про припинення комунальної установи «Пологовий будинок № 2» шляхом перетворення у комунальне некомерційне підприємство «Пологовий будинок № 2» Одеської міської ради.  
7.21. Про припинення комунальної установи «Пологовий будинок № 4» шляхом перетворення у комунальне некомерційне підприємство «Пологовий будинок № 4» Одеської міської ради.  
7.22. Про припинення комунальної установи «Пологовий будинок № 5» шляхом перетворення у комунальне некомерційне підприємство «Пологовий будинок № 5» Одеської міської ради.  
7.23. Про припинення комунальної установи «Пологовий будинок № 7» шляхом перетворення у комунальне некомерційне підприємство «Пологовий будинок № 7» Одеської міської ради.  
7.24. Про припинення комунальної установи «Міська стоматологічна поліклініка № 1» шляхом перетворення у комунальне некомерційне підприємство «Стоматологічна поліклініка № 1» Одеської міської ради. 
7.25. Про припинення комунальної установи «Міська стоматологічна поліклініка № 3» шляхом перетворення у комунальне некомерційне підприємство «Стоматологічна поліклініка № 3» Одеської міської ради.
7.26. Про припинення комунальної установи «Міська стоматологічна поліклініка № 4» шляхом перетворення у комунальне некомерційне підприємство «Стоматологічна поліклініка № 4» Одеської міської ради.
7.27. Про припинення комунальної установи «Міська стоматологічна поліклініка № 5» шляхом перетворення у комунальне некомерційне підприємство «Стоматологічна поліклініка № 5» Одеської міської ради.
7.28. Про припинення випуску газет «Одеський вістник» та «Думська площа» - додатку до «Одесского вестника», припинення діяльності їх редакції та припинення комунального підприємства «Редакція газети «Одеський вісник» шляхом ліквідації.
 
ОПОВІЩЕННЯ
- перекриття доріг
- відключення
світло / вода / газ

Далі 11 лютого 9:00
апаратна нарада
пряма трансляція

Далі 17 лютого 16:00
концерт «Благословляю все, що було ...»

Далі до 29 березня
закупівля квартир

Далі 28 лютого об 11:00
ВИКОНКОМ

Далі 13 березня о 10:00
СЕСІЯ МІСЬКРАДИ

Далі ГРАФІК ЗАСІДАНЬ
депутатських комісій

Далі Місцеві ініціативи
Збір підписів

Далі
Як поводитися в надзвичайних ситуаціях
Далі ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ
Отримання компенсації по кредитах на енергозбережні
мероприятия

Далі Графік особистого
прийому громадян
2019 рік

Далі Виставки і ярмарки -
2019

Далі Т А Р И Ф И
Далі ГЕНПЛАН ОДЕСИ
Далі В И Б О Р И
Далі ДОСТУП ДО ПУБЛІЧНОЇ
ІНФОРМАЦІЇ

Далі ЦЕНТР
АДМІНПОСЛУГ

Далі ОСОБАМ З ІНВАЛІДНІСТЮ
робота транспорту
інформаційні матеріали

Далі