/ Головна / Новини / Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Одеської міської ради


Розміщено: 19.04.2018 15:50:09

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Одеської міської ради

Департамент комунальної власності повідомляє про оприлюднення проекту рішення «Про затвердження Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду комунального майна»

 Повідомлення 
про оприлюднення проекту рішення Одеської міської ради

«Про затвердження Методики розрахунку і порядку використання

плати за оренду комунального майна» 

 


Департаментом комунальної власності Одеської міської ради спільно з постійною комісією Одеської міської ради з питань комунальної власності розроблено проект рішення Одеської міської ради «Про затвердження Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду комунального майна» (далі – Проект).

 
Методика розрахунку і порядку використання плати за оренду комунального майна комунальної власності територіальної громади м. Одеси (далі – Методика), затвердження якої передбачено Проектом, розроблена з метою реалізації повноважень міської ради, передбачених ч. 2 ст. 19 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», а також з метою створення єдиного організаційно-економічного механізму розрахунку та справляння плати за оренду цілісних майнових комплексів комунальних підприємств, організацій Одеської міської ради, їх структурних підрозділів, іншого окремо індивідуально визначеного рухомого та нерухомого майна комунальної власності територіальної громади міста Одеси.

 
Методика розроблена на тих самих методологічних засадах, що і Методика розрахунку орендної плати за державне майно та пропорції її розподілу, затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 04.10.1995 р. №786.

 
Методикою передбачається здійснення розрахунку орендної плати за майно комунальної власності територіальної громади м. Одеси виходячи із ринкової вартості відповідного об’єкта, визначеної відповідно до методики оцінки об’єктів оренди, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України, та ставок орендної плати, диференційованих залежно від виду та особливостей діяльності орендаря, цільового призначення об’єктів оренди, а також правового статусу орендаря.


Проект та аналіз його регуляторного впливу буде оприлюднено відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» у газеті «Одесский вестник» та на офіційному сайті Одеської міської ради www.omr.gov.ua в розділі «Регуляторна політика» не пізніше п’яти робочих днів з дня оприлюднення цього повідомлення.

 


Зауваження і пропозиції до Проекту прийматимуться в письмовому вигляді протягом одного календарного місяця з дня його оприлюднення за адресою департаменту комунальної власності Одеської міської ради: 65039, м. Одеса, вул. Артилерійська, 1, каб. № 2.

Тел./факс: 63-02-82; 33-44-39, 
e-mail: reception_dks@omr.odessa.ua
 * * * *


ПРОЕКТ РІШЕННЯ

Про затвердження Методики 
розрахунку і порядку використання 
плати за оренду комунального майна 
 


Відповідно до статей 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 19 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», постанови Кабінету Міністрів України від 04 жовтня 1995 року № 786 «Про Методику розрахунку орендної плати за державне майно та пропорції її розподілу», з метою запровадження єдиного механізму визначення розміру та справляння плати за оренду майна комунальної власності територіальної громади м. Одеси, підвищення ефективності використання такого майна шляхом надання в оренду Одеська міська рада 

ВИРІШИЛА: 

1. Затвердити Методику розрахунку і порядку використання плати за оренду комунального майна (додається).


2. Вважати таким, що втратило чинність рішення Одеської міської ради від 09.11.2005 року № 4840-IV «Про нову редакцію Методики розрахунку граничних розмірів орендної плати за оренду майна, що знаходиться у комунальній власності територіальної громади міста Одеси».


3. Доручити департаменту інформації та зв’язків з громадськістю Одеської міської ради  оприлюднити це рішення в засобах масової інформації в порядку, визначеному законодавством України.


4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Одеської міської ради з питань комунальної власності. 


Міський голова                                  Г. Труханов

 

 

 

 

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ
проекту рішення Одеської міської ради «Про затвердження

Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду комунального майна»Сторінка створена:

Опубліковано на сайті:

Повна адреса сторінки:
19.04.2018 15:50

http://old.omr.gov.ua/

http://old.omr.gov.ua/ua/news/105908/