21:42:55   |   02 апреля 2020   |   EN | RU | UA

webcam
Городские программы
Регуляторная политика
Публичные закупки
Международное сотрудничество
Одесса инвестиционная
Карта Одессы
Виртуальная Одесса
Кино об Одессе
Фотоальбом города
Городская символика
Театры Одессы
Музеи Одессы
Памятники Одессы
Парки Одессы
Одесский зоопарк
Гостиницы Одессы
Одесса туристическая
О городе
В помощь предпринимателям
Правовая консультация
Одесса в цифрах
Предприятия Одессы
Городской транспорт, схема
движения
Аварийные и справочные службы
Искать
Подписаться на новости
Результаты конкурса
на право аренды
помещения
(Аппеляционный суд)

Далее ОБЪЯВЛЕНИЯ
об электронном
аукционе

Далее Правила пропускного
режима в здание
Одесского горсовета

Далее ОБЪЯВЛЕНИЯ
о намерении
изменения тарифов

Далее ВАКАНСИИ
Далее/ Главная / Обсуждение проектов / 030952/ПРОЕКТ РІШЕНЬ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

030952/ПРОЕКТ РІШЕНЬ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Про внесення на розгляд Одеської міської ради проекту рішення «Про визначення товариства з обмеженою відповідальністю «ФІРМА «НАШ ДОМ» балансоутримувачем жилих будинків, розташованих за адресами: м. Одеса, вул. Літературна, 12-А, корп. 1 та вул. Літературна, 12-А, корп. 2, для експлуатації зазначених будинків»

ПРОЕКТ

Про внесення на розгляд Одеської міської ради проекту рішення «Про визначення товариства з обмеженою відповідальністю «ФІРМА «НАШ ДОМ» балансоутримувачем жилих будинків, розташованих за адресами: м. Одеса, вул. Літературна, 12-А, корп. 1 та вул. Літературна, 12-А, корп. 2, для експлуатації зазначених будинків»


Відповідно до ст.ст. 40, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 23 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», ст. 11 Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», керуючись пп. 3.2 «Порядку визначення виконавців житлово-комунальних послуг в житловому фонді», затвердженого наказом від 25.04.2005 року № 60 Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства, розпорядження Приморської районної адміністрації Одеської міської ради від 06.12.2011 р. № 1093 «Про присвоєння поштових адрес 2-м секціям двосекційного житлового будинку з вбудованими приміщеннями рекреаційного призначення та дворівневим підземним паркінгом, який розташований в місті Одеса по вулиці Літературній, 12 (будівельний номер)», на підставі сертифіката, серія ОД № 16411079142, виданого Інспекцією ДАБК в Одеській області від 16.11.2011 р., який засвідчує відповідність закінченого будівництвом двосекційного жилого будинку з вбудованими приміщеннями рекреаційного призначення та дворівневим підземним паркінгом по вул. Літературній, 12 (будівельний номер) проектній документації та підтверджує його готовність до експлуатації (двом секціям якого присвоєні наступні поштові адреси: 23-поверховому жилому будинку з вбудованими приміщеннями рекреаційного призначення та дворівневим підземним паркінгом – 1 секція – м. Одеса, вулиця Літературна, 12-А, корпус 1 та 21-поверховому жилому будинку з вбудованими приміщеннями рекреаційного призначення – 2 секція – м. Одеса, вулиця Літературна, 12-А, корпус 2), беручи до уваги звернення замовника зазначеного будівництва ТОВ «РУСЛАН ПЛЮС», звернення ТОВ «ФІРМА «НАШ ДОМ» та надані матеріали, з метою подальшої експлуатації жилих будинків, виконавчий комітет Одеської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Внести на розгляд Одеської міської ради проект рішення «Про визначення товариства з обмеженою відповідальністю «ФІРМА «НАШ ДОМ» балансоутримувачем жилих будинків, розташованих за адресами: м. Одеса, вул. Літературна, 12-А, корп. 1 та вул. Літературна, 12-А, корп. 2, для експлуатації зазначених будинків» (додається).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Підгайного С.Г.

Міський голова О. Костусєв

Керуюча справами Т. Герасименко


Додаток
до рішення
виконавчого комітету
Одеської міської ради
від ________________
№ _________________


Про визначення товариства з обмеженою відповідальністю «ФІРМА «НАШ ДОМ» балансоутримувачем жилих будинків, розташованих за адресами: м. Одеса, вул. Літературна, 12-А, корп. 1 та вул. Літературна, 12-А, корп. 2, для експлуатації зазначених будинківВідповідно до ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 23 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», ст. 11 Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», керуючись пп. 3.2 «Порядку визначення виконавців житлово-комунальних послуг в житловому фонді», затвердженого наказом від 25.04.2005 року № 60 Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства, розпорядження Приморської районної адміністрації Одеської міської ради від 06.12.2011 р. № 1093 «Про присвоєння поштових адрес 2-м секціям двосекційного житлового будинку з вбудованими приміщеннями рекреаційного призначення та дворівневим підземним паркінгом, який розташований в місті Одеса по вулиці Літературній, 12 (будівельний номер)», на підставі сертифіката, серія ОД № 16411079142, виданого Інспекцією ДАБК в Одеській області від 16.11.2011 р., який засвідчує відповідність закінченого будівництвом двосекційного жилого будинку з вбудованими приміщеннями рекреаційного призначення та дворівневим підземним паркінгом по вул. Літературній, 12 (будівельний номер) проектній документації та підтверджує його готовність до експлуатації (двом секціям якого присвоєні наступні поштові адреси: 23-поверховому жилому будинку з вбудованими приміщеннями рекреаційного призначення та дворівневим підземним паркінгом – 1 секція – м. Одеса, вулиця Літературна, 12-А, корпус 1 та 21-поверховому жилому будинку з вбудованими приміщеннями рекреаційного призначення – 2 секція – м. Одеса, вулиця Літературна, 12-А, корпус 2), беручи до уваги звернення замовника зазначеного будівництва ТОВ «РУСЛАН ПЛЮС», звернення ТОВ «ФІРМА «НАШ ДОМ» та надані матеріали, з метою подальшої експлуатації жилих будинків, Одеська міська рада


ВИРІШИЛА:

1. Визначити товариство з обмеженою відповідальністю «ФІРМА «НАШ ДОМ» балансоутримувачем жилих будинків, розташованих за адресами: м. Одеса, вул. Літературна, 12-А, корп. 1 та вул. Літературна, 12-А, корп. 2, для експлуатації зазначених будинків.
2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Одеської міської ради з житлово-комунального господарства, структури самоорганізації населення та розвитку паливно-енергетичного комплексу.

Міський голова О. Костусєв

Проект рішення внесено виконавчим комітетом Одеської міської ради

Керуюча справами Т. Герасименко

Вик.: Рагулін
АДМИНУСЛУГИ
Далее РЕГИСТРАЦИЯ
В ОДЕССЕ

Далее

ОПОВЕЩЕНИЯ
- перекрытие дорог
- отключение
свет / вода / газ

Далее 11 февраля 09:00
аппаратное совещание
прямая трансляция

Далее 8 февраля 15.00
«Дерибасовская 
угол Ришельевской»

Далее 8 февраля 15:00
кают-компания
«Морская библиотека»

Далее до 29 марта
закупка квартир

Далее 17 февраля 16:00
концерт «Благословляю все, что было…»

Далее Конкурс «Творча молодь 
Одещини 2019»
прием заявок
до 11 марта
Далее 28 февраля в 11:00
ИСПОЛКОМ

Далее до 9 февраля 
выставка 
Г. Крижевского
"Влюбленный в жизнь"

Далее 13 марта в 10:00
СЕССИЯ ГОРСОВЕТА

Далее ГРАФИК ЗАСЕДАНИЙ 
депутатских комиссий

Далее с 7 по 8 сентября 
«Oceanman Odessa-2019»

Далее Местные инициативы
Сбор подписей

Далее
ВЫБОРЫ
Далее ПРАВИЛА ПОВЕДЕНИЯ в чрезвычайных ситуациях
Далее ЦЕНТР ЗАНЯТОСТИ
ТРУДОУСТРОЙСТВО
переподготовка кадров

Далее Г Р А Ф И К
приема граждан
2019 год

Далее МЕСТНЫЕ НАЛОГИ
2019

Далее ОСМД ОДЕССЫ
Далее Разработка концепции развития Центрального исторического ареала Одессы
Далее Выставки и ярмарки
в 2019 году

Далее ГЕНПЛАН ОДЕССЫ
Далее ЭНЕРГОСБЕРЕЖЕНИЕ
Получение компенсации по кредитам
на энергосберегающие
мероприятия

Далее Реестр общественных и благотворительных организаций г. Одессы
Далее ДОСТУП К ПУБЛИЧНОЙ ИНФОРМАЦИИ
Далее ЛИЦАМ С ИНВАЛИДНОСТЬЮ
работа транспорта,
информационные материалы

Далее Молодежный совет
Далее Т А Р И Ф Ы
Далее Пенсионный фонд Украины в районах Одессы
Далее