22:38:14   |   02 апреля 2020   |   EN | RU | UA

webcam
Городские программы
Регуляторная политика
Публичные закупки
Международное сотрудничество
Одесса инвестиционная
Карта Одессы
Виртуальная Одесса
Кино об Одессе
Фотоальбом города
Городская символика
Театры Одессы
Музеи Одессы
Памятники Одессы
Парки Одессы
Одесский зоопарк
Гостиницы Одессы
Одесса туристическая
О городе
В помощь предпринимателям
Правовая консультация
Одесса в цифрах
Предприятия Одессы
Городской транспорт, схема
движения
Аварийные и справочные службы
Искать
Подписаться на новости
Результаты конкурса
на право аренды
помещения
(Аппеляционный суд)

Далее ОБЪЯВЛЕНИЯ
об электронном
аукционе

Далее Правила пропускного
режима в здание
Одесского горсовета

Далее ОБЪЯВЛЕНИЯ
о намерении
изменения тарифов

Далее ВАКАНСИИ
Далее/ Главная / Обсуждение проектов / 030530/ПРОЕКТИ РІШЕНЬ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

030530/ПРОЕКТИ РІШЕНЬ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Про внесення змін та доповнень до рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 29.06.2010р. №379 «Про призначення комунального підприємства «Міське капітальне будівництво» замовником на виконання комплексу протизсувних робіт та робіт з укріплення берегу на морському узбережжі довжиною 200 м з влаштуванням техногенного пляжу та благоустроєм прилеглої території за адресою: м. Одеса, вул. Дача Ковалевського, 89/А»

ПРОЕКТ

Про внесення змін та доповнень до рішення виконавчого комітету

Одеської міської ради від 29.06.2010р. №379 «Про призначення

комунального підприємства «Міське капітальне будівництво»

замовником на виконання комплексу протизсувних робіт та робіт

з укріплення берегу на морському узбережжі довжиною 200 м

з влаштуванням техногенного пляжу та благоустроєм

прилеглої території за адресою: м. Одеса, вул. Дача Ковалевського, 89/А»


На виконання рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 29.06.2010 р. № 379, прийнятого на підставі звернення інвесторів, комунальним підприємством «Міське капітальне будівництво» (далі – КП «Міське капітальне будівництво») як замовником виконання робіт укладено договір з інвесторами про співпрацю на виконання комплексу протизсувних робіт та робіт з укріплення берегу на морському узбережжі довжиною 200 м з влаштуванням техногенного пляжу та благоустроєм прилеглої території за адресою: м. Одеса, вул. Дача Ковалевського, 89/А, згідно з яким сторона інвесторів зобов’язана забезпечити 100% фінансування будівництва об’єкта за рахунок власних коштів відповідно до діючого законодавства України. На теперішній час зобов’язання перед КП «Міське капітальне будівництво» щодо фінансування виконання комплексу протизсувних робіт та будівництва берегозахисної споруди на морському узбережжі довжиною 200 м по вул. Дача Ковалевського, 89/А сторона інвесторів виконала у повному обсязі.
Відповідно до ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши клопотання управління капітального будівництва Одеської міської ради стосовно внесення змін та доповнень до рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 29.06.2010р. №379 в частині визначення підприємства, залученого стороною інвесторів, балансоутримувачем берегозахисної споруди на морському узбережжі довжиною 200 м з техногенним пляжем по вул. Дача Ковалевського, 89/А, з покладанням на нього зобов’язань із забезпечення належних умов експлуатації та збереження зазначеної берегозахисної споруди без залучення бюджетних коштів, враховуючи пропозицію із зазначеного питання управління інженерного захисту території міста та розвитку узбережжя Одеської міської ради від 02.11.2011р. № 379/10, на підставі декларації про готовність об’єкта до експлуатації, виданої Інспекцією ДАБК в Одеській області від 27.10.2011р. №ОД14311065649, беручи до уваги звернення сторони інвесторів, договір про співпрацю стосовно реалізації проекту у сфері проектування та будівництва берегозахисної споруди від 20.07.2010р. №26/и, з метою забезпечення належних умов експлуатації та збереження берегозахисної споруди на морському узбережжі довжиною 200 м з техногенним пляжем за адресою: м. Одеса, вул. Дача Ковалевського, 89/А без залучення коштів з бюджету міста, виконавчий комітет Одеської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Внести наступні зміни та доповнення до рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 29.06.2010р. №379 «Про призначення комунального підприємства «Міське капітальне будівництво» замовником на виконання комплексу протизсувних робіт та робіт з укріплення берегу на морському узбережжі довжиною 200 м з влаштуванням техногенного пляжу та благоустроєм прилеглої території за адресою: м. Одеса, вул. Дача Ковалевського, 89/А»:
1.1. Доповнити пункт 2 рішення підпунктами 2.4, 2.5 наступного змісту:
«2.4. Заборонити будівництво будь-яких капітальних об’єктів у зоні розташування берегозахисної споруди на морському узбережжі довжиною 200 м з техногенним пляжем за адресою: м. Одеса, вул. Дача Ковалевського, 89/А, що не пов’язані з експлуатацією та обслуговуванням зазначеної споруди.
2.5. Здійснити заходи щодо передачі на баланс підприємству ТОВ «БЕРЕГ–89», залученому стороною інвесторів, берегозахисної споруди на морському узбережжі довжиною 200 м з техногенним пляжем по вул. Дача Ковалевського, 89/А з метою забезпечення належних умов її експлуатації та збереження без залучення коштів з бюджету міста».
1.2. Пункт 4 викласти у наступній редакції:
«4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Орлова О.В.».

2. Внести на розгляд Одеської міської ради проект рішення «Про передачу берегозахисної споруди на морському узбережжі довжиною 200 м з техногенним пляжем за адресою: м. Одеса, вул. Дача Ковалевського, 89/А з балансу КП «Міське капітальне будівництво» (додається)».

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Орлова О.В.

Міський голова О. Костусєв

Керуюча справами Т. Герасименко

 

Додаток до рішення
виконавчого комітету
Одеської міської ради
від  №

 

Про передачу берегозахисної споруди на морському узбережжі

довжиною 200 м з техногенним пляжем за адресою: м. Одеса,

вул. Дача Ковалевського, 89/А з балансу КП «Міське капітальне будівництво»

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі декларації про готовність об’єкта до експлуатації, виданої Інспекцією ДАБК в Одеській області від 27.10.2011р. №ОД14311065649, беручи до уваги пропозицію із зазначеного питання управління інженерного захисту території міста та розвитку узбережжя Одеської міської ради від 02.11.2011р. №379/10, звернення сторони інвесторів будівництва берегозахисної споруди, що здійснили стовідсоткове фінансування будівництва об’єкта, надані документи та матеріали, з метою забезпечення належних умов експлуатації та збереження берегозахисної споруди на морському узбережжі довжиною 200 м з техногенним пляжем за адресою: м. Одеса, вул. Дача Ковалевського, 89/А без залучення коштів з бюджету міста, Одеська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати на баланс підприємству ТОВ «БЕРЕГ–89», що залучається інвесторами будівництва, берегозахисну споруду на морському узбережжі довжиною 200 м з техногенним пляжем за адресою: м. Одеса, вул. Дача Ковалевського, 89/А для її подальшої експлуатації та збереження без залучення коштів з бюджету міста.

2. Доручити КП «Міське капітальне будівництво» передати за актом приймання-передачі на баланс підприємству ТОВ «БЕРЕГ–89», що залучається інвесторами будівництва, берегозахисну споруду на морському узбережжі довжиною 200 м з техногенним пляжем за адресою: м. Одеса, вул. Дача Ковалевського, 89/А для її подальшої експлуатації та збереження без залучення коштів з бюджету міста.

3. Заборонити будівництво будь-яких капітальних об’єктів у зоні розташування берегозахисної споруди на морському узбережжі довжиною 200 м з техногенним пляжем за адресою: м. Одеса, вул. Дача Ковалевського, 89/А, що не пов’язані з експлуатацією та обслуговуванням зазначеної споруди.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Одеської міської ради з планування забудови територій та архітектури.

Міський голова О. Костусєв

Проект рішення внесено виконавчим комітетом Одеської міської ради

Керуюча справами Т. Герасименко

Вик.: Рагулін
(Сенкевич)

АДМИНУСЛУГИ
Далее РЕГИСТРАЦИЯ
В ОДЕССЕ

Далее

ОПОВЕЩЕНИЯ
- перекрытие дорог
- отключение
свет / вода / газ

Далее 11 февраля 09:00
аппаратное совещание
прямая трансляция

Далее 8 февраля 15.00
«Дерибасовская 
угол Ришельевской»

Далее 8 февраля 15:00
кают-компания
«Морская библиотека»

Далее до 29 марта
закупка квартир

Далее 17 февраля 16:00
концерт «Благословляю все, что было…»

Далее Конкурс «Творча молодь 
Одещини 2019»
прием заявок
до 11 марта
Далее 28 февраля в 11:00
ИСПОЛКОМ

Далее до 9 февраля 
выставка 
Г. Крижевского
"Влюбленный в жизнь"

Далее 13 марта в 10:00
СЕССИЯ ГОРСОВЕТА

Далее ГРАФИК ЗАСЕДАНИЙ 
депутатских комиссий

Далее с 7 по 8 сентября 
«Oceanman Odessa-2019»

Далее Местные инициативы
Сбор подписей

Далее
ВЫБОРЫ
Далее ПРАВИЛА ПОВЕДЕНИЯ в чрезвычайных ситуациях
Далее ЦЕНТР ЗАНЯТОСТИ
ТРУДОУСТРОЙСТВО
переподготовка кадров

Далее Г Р А Ф И К
приема граждан
2019 год

Далее МЕСТНЫЕ НАЛОГИ
2019

Далее ОСМД ОДЕССЫ
Далее Разработка концепции развития Центрального исторического ареала Одессы
Далее Выставки и ярмарки
в 2019 году

Далее ГЕНПЛАН ОДЕССЫ
Далее ЭНЕРГОСБЕРЕЖЕНИЕ
Получение компенсации по кредитам
на энергосберегающие
мероприятия

Далее Реестр общественных и благотворительных организаций г. Одессы
Далее ДОСТУП К ПУБЛИЧНОЙ ИНФОРМАЦИИ
Далее ЛИЦАМ С ИНВАЛИДНОСТЬЮ
работа транспорта,
информационные материалы

Далее Молодежный совет
Далее Т А Р И Ф Ы
Далее Пенсионный фонд Украины в районах Одессы
Далее