/ Главная / Новости / Продолжается конкурс на должность директора Одесского театра духовой музыки им. А. Салика


Размещено: 08.08.2016 18:38:08

Продолжается конкурс на должность директора Одесского театра духовой музыки им. А. Салика

Департамент культуры и туризма проводит конкурс на замещение вакантной должности директора Одесского муниципального театра духовой музыки им. А. Салика

Відповідно до вимог Закону України «Про культуру», у зв’язку з відмовою кандидата від зайняття посади директора комунальної установи «Одеський муніципальний театр духової музики імені народного артиста України О. Саліка», департаментом культури та туризму Одеської міської ради повторно оголошено конкурс на заміщення вакантної посади:
1. Директора комунальної установи «Одеський муніципальний театр духової музики імені народного артиста України О. Саліка»


Об’ява щодо оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Одеський муніципальний театр духової музики імені народного артиста України О. Саліка», розміщена на офіційному сайті департаменту культури та туризму Одеської міської ради 14.07.2016 року.


З моменту опублікування об’яви (з 14.07.2016 року) розпочався прийом документів на посаду директора комунальної установи «Одеський муніципальний театр духової музики імені народного артиста України О. Саліка».
Заяви приймаються протягом 30 днів.


Особа, яка бере участь у конкурсі, упродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу подає такі документи:
- заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
- автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік та місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти, відомості про наявність чи відсутність судимості;
- копія документів, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;
- два рекомендаційних листи довільної форми;
- мотиваційний лист довільної форми.

 
Зазначені документи надсилаються на поштову (65026, м. Одеса, вул. Катерининська, 14) та електронну (7314803@ukr.net) адреси департаменту культури та туризму Одеської міської ради.

 
За 10 днів до дня проведення першого засідання конкурсна комісія повідомляє кандидатів про час та місце проведення засідання конкурсної комісії.

 
Перше засідання конкурсної комісії відбудеться через 10 днів після закінчення строку приймання документів.

Вимоги до кандидатів:
- вільне володіння державною мовою;

 
- повна вища освіта;

 
- стаж роботи у сфері культури не менше 3 років;

 
- презентація проектів програми розвитку закладу культури, на посаду якого оголошено конкурс на один і п’ять років.


Результати конкурсу оприлюднюються не пізніше двох місяців з дня оголошення конкурсу.

Телефон для довідок: 731-48-03.Страница создана:

Опубликована на сайте:

Полный адрес страницы:
08.08.2016 18:38

http://old.omr.gov.ua/

http://old.omr.gov.ua/ru/news/86371/