02:26:48   |   20 января 2020   |   EN | RU | UA

webcam
Городские программы
Регуляторная политика
Публичные закупки
Международное сотрудничество
Одесса инвестиционная
Карта Одессы
Виртуальная Одесса
Кино об Одессе
Фотоальбом города
Городская символика
Театры Одессы
Музеи Одессы
Памятники Одессы
Парки Одессы
Одесский зоопарк
Гостиницы Одессы
Одесса туристическая
О городе
В помощь предпринимателям
Правовая консультация
Одесса в цифрах
Предприятия Одессы
Городской транспорт, схема
движения
Аварийные и справочные службы
Искать
Подписаться на новости
Результаты конкурса
на право аренды
помещения
(Аппеляционный суд)

Далее ОБЪЯВЛЕНИЯ
об электронном
аукционе

Далее Правила пропускного
режима в здание
Одесского горсовета

Далее ОБЪЯВЛЕНИЯ
о намерении
изменения тарифов

Далее ВАКАНСИИ
Далее



/ Главная / Новости / ВИБОРИ-2015. ПОСТАНОВА 182


Размещено: 20.10.2015 11:40:37

ВИБОРИ-2015. ПОСТАНОВА 182

Про реєстрацію офіційних спостерігачів від ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ДОВІРЯЙ ДІЛАМ»

ЧЕРГОВІ ВИБОРИ ДЕПУТАТІВ МІСЦЕВИХ РАД ТА СІЛЬСЬКИХ,
СЕЛИЩНИХ, МІСЬКИХ ГОЛІВ
25 ЖОВТНЯ 2015 РОКУ
 
ОДЕСЬКА МІСЬКА ВИБОРЧА КОМІСІЯ
ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
ПОСТАНОВА № 182
м. Одеса
 
19 жовтня 2015 року
18 годин 21 хвилин
 
Про реєстрацію офіційних спостерігачів
від ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ДОВІРЯЙ ДІЛАМ»
 
Відповідно до ч. 4-6 ст. 66 Закону України «Про місцеві вибори», за поданням щодо реєстрації офіційними спостерігачами від ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ДОВІРЯЙ ДІЛАМ», Одеська міська виборча комісія Одеської області,
 
ПОСТАНОВЛЯЄ:
 
1. Зареєструвати офіційними спостерігачами за поданням від ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ДОВІРЯЙ ДІЛАМ», осіб визначених у додатку №1.
2. З дня прийняття цієї постанови видати офіційним спостерігачам від ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ДОВІРЯЙ ДІЛАМ», посвідчення офіційних спостерігачів.
3. Оприлюднити на офіційній сторінці Одеської міської виборчої комісії Одеської області на веб-сайті Одеської міської ради цю постанову.
   
Голова комісії  ______________    Є.О. Григор’єв 
  
 
Додаток 1
до постанови Одеської міської
виборчої комісії Одеської області
від 19 жовтня 2015 року № 182
(19-879 від 18.10.15)
 
Прізвище, власне ім’я
 (усі власні імена),
по батькові (за наявності)
Число, місяць, рік народження (ч.м.р)
Бойко Надія Іванівна
13.11.1957
Журавльова Діана Прокопівна
23.02.1950
Вайссер Леон Владимирович
04.08.1962
Цибульська Людмила Валеріївна
16.01.1983
Концелідзе Юлія Юріївна
14.10.1987
Човгун Ольга Миколаївна
24.02.1968
Антоненко Інна Анатоліївна
12.03.1977
Гаврілович Сергій Вікторович
01.01.1942
Єфанова Людмила Олександрівна
26.08.1962
Коломієць Лілія Миколаївна
15.06.1964
Мунтян Андрій Тимофійович
18.07.1949
Романовський Микола Олексійович
23.12.1957
Токаренко Валентина Пантеліївна
12.04.1954
Шапіро Лілія Валентинівна
13.02.1951
Яворська Наталія Анатоліівна
28.04.1962
Горбенко Тетяна Іванівна
06.03.1975
Гуділіна Юлія Миколаївна
03.11.1987
Агафонова Марина Михайлівна
20.02.1978
Наконечний Володимир Миколайович
09.07.1983
Рибакова Ірина Михайлівна
23.08.1986
Лебедєв Сергій Валерійович
19.04.1987
Власов Сергій Анатолійович
20.02.1975
Оносовський Дмитро Олександрович
05.03.1988
Степанець Олеся Володимирівна
14.07.1988
Кирилюк Віктор Олександрович
01.08.1988
Федяй Вадим Миколайович
20.09.1978
Бегунов Олександр Борисович
11.06.1963
Осадчий Віталій Володимирович
03.08.1992
Піменов Антон Олександрович
18.05.1990
Маланченко Леонід Григорович
12.06.1970
Коритний Сергій Анатолійович
05.09.1991
Баркар Альона Ігорівна
14.11.1990
Червак Олексій Васильович
04.01.1978
Чмихаленко Наталія Анатоліївна
29.08.1982
Кукурузняк Олег Іванович
26.07.1968
Козловський Дмитро Юрійович
12.10.1980
Прилуцький Олександр Григорович
23.09.1977
Запасько Андрій Васильович
17.02.1966
Петров Олексій Афанасійович
21.07.1972
Запасько Юлія Миколаївна
23.07.1966
Яновський Вадим Сергійович
25.02.1981
Величко Катерина Борисівна
24.06.1980
Шайнога Юлія Антонівна
07.08.1985
Криворучко Снежана Олеговна
26.02.1986р.
Рябова Галина Сергіївна
17.01.1971
Ольшанова Светлана Петрівна
14.06.1968
Компанієць Олена Ігорівна
13.05.1996
Свидар  Лідія Степанівна
2.02.1958
Ольшанов Іванов Іванович
07.07.1966
Хлистова Вікторія Анатоліївна
18.12.1969
Бочкарев Юрій Юрійович
23.04.1988
Суржиков Сергій Павлович
7.03.1992
Корнілова Світлана Петрівна
02.02.1957
Єфімова Тетяна Вікторовна
21.09.1961
Блажек Ірина  Євгенівна
12.02.1970
Тимощук  Лариса Анатоліївна
08.09.1969
Хомко Вікторія Вікторовна
08.03.1971
Канівець  Світлана Михайлівна
26.12.1957
Бодякін  Євген Дмитрович
07.12.1994
Лукьянчук Олена  Леонідівна
27.01.1971
Грищук Діана Дмитрівна
07.07.1983
Селегінська Ірина Віталіївна
20.03.1963
Музанов Олександр Валентинович
18.09.1988
Калішевич Наталія Георгіївна
14.08.1962
Чернишевська Лідія Володимирівна
22.10.1951
Руда Надія Борисівна
01.02.1996
Гарнік Олександр Вікторович
30.04.1989
Катріч Євген Геннадійович
02.03.1995
Пура Ірина Вірославівна
07.08.1988
Пшеничников Артем Валентинович
01.08.1983
Резнікова Інна Ігорівна
19.03.1997
Недовой Олег Вікторович
06.03.1989
Микитиченко Олександр Миколайович
13.08.1992
Колісніченко Анна Юріївна
09.07.1990
Барінов Андрій Юрійович
09.02.1988
Мамай Жанна Григорівна
02.08.1959
Гладиш Денис Павлович
07.08.1995
Барський Сергій Геннадійович
19.02.1995
Марков Вячеслав Максимович
15.03.1995
Карпухін Владислав Сергійович
27.08.1994
Колєва Таїсія Миколаївна
03.12.1996
Берназ Ілона Едуардівна
08.05 1993
Гричанов Владислав Миколайович
28.06. 1994
Велика Зоя Віталіївна
05.09. 1966
Велієва Віолетта Мамедівна
19.08.1961
Ільвахін ОлександрОлександрович
23.07.1997
Смирнов Віталій Олександрович
20.11. 1996
Бокша Ганна Сергіївна
21.08.1997
Коробов Сергій Геннадійович
13.11.1986
Железняк Лілія Федорівна
05.01. 1968
Котлярова-Прокопенко Ольга Юріївна
12.02. 1954
Кирницький Сергій Володимирович
30.10. 1980
Трандасір Тетяна Станіславівна
30.03. 1967
Жуковський Віктор Володимирович
27.07. 1954
Панченко Вікторія Миколаївна
04.07. 1996
Свірін Михайло Геннадійович
31.08.1969
Тяглова Наталя Миколаївна
11.03.1950
Сокол Олена Миколаївна
30.09.1994
Тяглова Ніна Володимирівна
30.08.1976
Лютікова Оксана Володимирівна
03.02.1977
Єргієв Віктор Миколайович
18.04.1975
Драціон Володимир Васильович
23.03.1962
Драціон Людмила Юхимівна
29.08.1936г.
Старцева Зінаїда Антонівна
19.10.1956
Скрипник Інна Ігорівна
25.03.1986
Пантюхін Олександр Васильович
17.07.1972
Пантюхина Елена Валентиновна
27.02.1975
Варламов Олександр Іванович
08.09.1968
Куртова Татьяна Петровна
01.12.1958
Дубницька Олександра Трохимівна
06.04.1963
Грек Наталя Олексіївна
17.07.1973
Корнієнко Наталя Василівна
30.11.1971
Чекал Галина Васівна
09.03.1954
Шляхтьонова Єлизавета Олександрівна
22.03.1982р.
Чеботар Дмитро Миколайович
06.08.1978р.
Вітос Ярослав Казимирович
23.07.1969р.
Каряжа Олег Русланович
29.05.1967р.
Каліберда Лариса Яковлівна
22.06.1950р.
Якубська Оксана Борисівна
23.06.1975р.
Ординський Олег Леонідович
04.07.1985р.
Ординська Олена Миколаївна
12.06.1961р.
Балашова Валентина Іванівна
14.05.1951р.
Ходоровська Тамара Миколаївана
25.12.1957р.
Шумєлова Олена Миколаївна
04.10.1964р.
Костюшенко Костянтин Олесандрович
26.08.1985р.
Сергієвська Тетяна Федорівна
04.03.1957р.
Глазамицький Михайло Григорович
20.12.1954р.
Філонов Євгеній Костянтинович
08.08.1997р.
Петрова Ірина Михайлівна
06.10.1982р.
Сітнікова Лілія Вікторівна
12.10.1981р.
Уланов Акркадій Павлович
13.03.1949р.
Михайлюк Ірина Володимирівна
12.06.1966р.
Остахова Інга Вікторівна
17.11.1975р.
Заболотний Сергій Леонідович
11.04.1985
Савковський Сергій Леонідович
24.02.1971
Задорожнна Наталя Володимирівна
07.01.1974
Іванова Лариса Анатоліївна
19.07.1973
Кашинцева Наталія Михайлівна
13.11.1992
Маринюк Олександр Володимирович
29.12.1989
Білоус Лілія Павлівна
12.08.1974
Дерень Алла Віталівна
09.03.1983
Ніколаєва Ірина Петрівна
26.01.1983
Калякіна Ксенія Анатоліївна
01.09.1986
Брага Яна Вікторівна
13.06.1986
Нікітовська Юлія Вікторівна
22.07.1983
Сидун Ірина Володимирівна
31.12.1982
Подольська Валентина Василівна
10.08.1933
Рудніченко Дмитро Сергійович
01.01.1962
Капчинська Раїса Леонтіївна
18.09.1953
Коломоєць Дмитро Олександрович
01.03.1996
Лютий Святослав Олександрович
26.05.1994
Лустенко Богдана Олександрівна
06.10.1992
Кукліна Альбіна Олександрівна
17.05.1991
Бельчіков Сергій Миколайович
16.07.1972
Абраменко Ірина Іванівна
29.10.1960
Голубєва Світлана Олексіївна
03.01.1967
Журавицька Тетяна Анатоліївна
04.09.1971
Котовенко Сергій Олександрович
12.03.1974
Пекшєєва Тетяна Леонідівна
08.08.1955
Клюзко Ірина Сергіївна
11.05.1967
Прасолова Людмила Володимирівна
03.11.1985
Смотрова Світлана Василівна
08.01.1954
Шкодіна Віра Дмитріївна
18.09.1958
Кудінова Оксана Миколаївна
27.12.1974
Осташевська Олена Анатоліївна
07.03.1956
Мельник Юлія Дорофіївна
14.02.1940
Горячева Наталя Павлівна
31.07.1955
Данєлян Оксана Вікторівна
07.01.1984
Кириченко Ганна Анатоліївна
19.05.1971
Вардієва Катерина Василівна
01.03.1980
Нелюбова Лариса Андріївна
10.02.1943
Шведу Єлізавета Іллівна
20.01.1991
Утюжнікова Лариса Василівна
11.05.1954
Кур'янова Тетяна Леонтіївна
10.01.1952
Бондючний Віталий Володимирович
18.03.1992
Міронченко Світлана Георгіївна
11.04.1963
Батула Олена Сергіївна
09.02.1996
Батула Раїса Михайлівна
21.11.1948
Лєбєдєва Наталя Валентинівна
18.05.1972
Єргієв Олег Петрович
02.02.1973
Чорний Олександр Володимирович
23.03.1962
Волик Олександр Миколайович
10.12.1992
Традат Сергiй Олексiйович
14.04.1960
Волик Микола Миколайович
23.05.1959
Волик Лариса Валентинiвна
14.03.1963
Бахманова Юлiя Миколаiвна
08.09.1986
Мазур Алла Володимирівна
11.05.1957
Темчишена Віра Касянівна
09.02.1954
Тазетдінова Галія Іскандаровна
21.06.1961
Алябєва Ірина Геннадіївна
29.05.1982
Гладіна Наталя Леонідівна
08.11.1956
Скляренко Валентин Сергійович
10.02.1994
Ляльченко Валентина Володимирівна
07.09.1963
Улановський Руслан Васильович
14.08.1976
Улановський Ігор Васильович
17.11.1977
Скляренко Світлана Валентинівна
11.03.1974
Улановская Наталія Василівна
26.04.1981
Білобровко Олена Вікторівна
01.07.1988
Єріна Валентина Леонтіївна
02.01.1962
Лебеденко Богдан Олександрович
10.03.1993
Петренко Христина Альбертiвна
31.03.1992
            Желяско Микола Олександрович
10.04.1992
Комарницька Олена Володимирівна
05.11.1961
Вернидуб Вера Макарівна
03.03.1941
Жегалова Олександра Олексіївна
04.02.1965
Скорікова Неллі Абрамівна
17.12.1941
Панарін Дмитро Леонідович
26.11.1976
Снегерьов Олександр Васильович
17.06.1981
Мараховська Світлана Василівна
01.04.1975
Снегерьова Тетяна Володимирівна
28.10.1958
Петрусенко Галина Миколаївна
02.04.1953
Барчук Валентина Михайлівна
09.02.1946
Димченко Марія Борисівна
07.05.1957
Ященко Яків Євсейович
20.01.1950
Федоров Ілля Володимирович
13.03.1985
Єліна Світлана Ігорівна
28.03.1994
Кукурузняк Олег Іванович
26.07.1968
Кітаз Діана Євгенівна
04.08.1983
Шкурат КатеринаПетрівна
16.11.1955
Панарін Дмитро Леонідович
26.11.1976
Шевченко Юрій Анатолійович
09.12.1973 
Чаура Сергій Сергійович
26.07.1996
Мазуренко Альона Юріївна
22.12.1990
Медушевський Кирило Валерійович
05.12.1979
Магденко Світлана Василівна
04.02.1950
Орешкін Андрій Леонідович
05.06.1972
Демченко Валентина Олексіївна
24.05.1968
Муравенко Антон Олександрович
15.08.1988
Карабіненко Павло Вікторович
13.09.1990
Нєпомящий Михайло Юрійович
17.02.1985
Косая Наталя Володимирівна
08.02.1966
Шипко Станіслав Олегович
11.07.1988
 
 
Секретар виборчої комісії ______________ С. А. Чікунков
 
АДМИНУСЛУГИ
Далее РЕГИСТРАЦИЯ
В ОДЕССЕ

Далее

ОПОВЕЩЕНИЯ
- перекрытие дорог
- отключение
свет / вода / газ

Далее 11 февраля 09:00
аппаратное совещание
прямая трансляция

Далее 8 февраля 15.00
«Дерибасовская 
угол Ришельевской»

Далее 8 февраля 15:00
кают-компания
«Морская библиотека»

Далее до 29 марта
закупка квартир

Далее 17 февраля 16:00
концерт «Благословляю все, что было…»

Далее Конкурс «Творча молодь 
Одещини 2019»
прием заявок
до 11 марта
Далее 28 февраля в 11:00
ИСПОЛКОМ

Далее до 9 февраля 
выставка 
Г. Крижевского
"Влюбленный в жизнь"

Далее 13 марта в 10:00
СЕССИЯ ГОРСОВЕТА

Далее ГРАФИК ЗАСЕДАНИЙ 
депутатских комиссий

Далее с 7 по 8 сентября 
«Oceanman Odessa-2019»

Далее Местные инициативы
Сбор подписей

Далее
ВЫБОРЫ
Далее ПРАВИЛА ПОВЕДЕНИЯ в чрезвычайных ситуациях
Далее ЦЕНТР ЗАНЯТОСТИ
ТРУДОУСТРОЙСТВО
переподготовка кадров

Далее Г Р А Ф И К
приема граждан
2019 год

Далее МЕСТНЫЕ НАЛОГИ
2019

Далее ОСМД ОДЕССЫ
Далее Разработка концепции развития Центрального исторического ареала Одессы
Далее Выставки и ярмарки
в 2019 году

Далее ГЕНПЛАН ОДЕССЫ
Далее ЭНЕРГОСБЕРЕЖЕНИЕ
Получение компенсации по кредитам
на энергосберегающие
мероприятия

Далее Реестр общественных и благотворительных организаций г. Одессы
Далее ДОСТУП К ПУБЛИЧНОЙ ИНФОРМАЦИИ
Далее ЛИЦАМ С ИНВАЛИДНОСТЬЮ
работа транспорта,
информационные материалы

Далее Молодежный совет
Далее Т А Р И Ф Ы
Далее Пенсионный фонд Украины в районах Одессы
Далее