/ Главная / Правовая консультация

Загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Загальнонаціональний право​просвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО​!» реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги, територіальними органами юстиції, за підтримки юридичних клінік, міжнародних донорів та партнерів.

Мета проекту – підвищити юридичну грамотність українців та сформувати нову правову культуру в суспільстві. Це масштабна реформа правової свідомості, яка забезпечить сталий розвиток України як сучасної демократичної держави.

Проект не лише інформує громадян про їхні права, а й навчаємо їх, як ці права захищати, дає чіткі й зрозумілі поради, як діяти, коли права людей порушують.

Одним з ключових елементів, який забезпечує реалізацію проекту «Я МАЮ ПРАВО!», є надання громадянам безоплатної правової допомоги. Це дієвий та ефективний механізм, який дає можливість захистити свої права кожному.

  

 

 

ВИМАГАЮТЬ ХАБАРА ЗА ІСПИТ ЧИ НАВЧАННЯ?

 

 

                                                       

 

  

 

 

 

 

 

7 червня 2017 року Міністр юстиції Павло Петренко презентував запуск загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!». Проект реалізується за підтримки Програми USAID «Нове правосуддя», у співпраці з системою безоплатної правової допомоги та територіальними органами юстиції і має на меті інформувати українців про їхні права і навчити громадян ці права захищати.

 
Відповідно до розпорядження КМУ від 13.09.2017 № 638-р прийнято рішення про запровадження реалізації правопросвітницького проекту "Я маю право!" у 2017-2019 роках. Пріоритетною тематикою інформаційної кампанії на 2017 рік визначено права громадян у сфері доступу до правосуддя, захист прав власності та формування вміння протистояти проявам корупції у вищих навчальних закладах. Більш детальну інформацію щодо проекту можна знайти на веб - порталі http://pravo.minjust.gov.ua/ .

 

 
Страница создана:

Опубликована на сайте:

Полный адрес страницы:
20.11.2017 10:38

http://old.omr.gov.ua/

http://old.omr.gov.ua/ru/legal_advice/101217/