/ Главная / Объявления / ОДЕССКИЙ ГОРОДСКОЙ СОВЕТ и его исполнительные органы. ВАКАНСИИ

ОДЕССКИЙ ГОРОДСКОЙ СОВЕТ и его исполнительные органы. ВАКАНСИИ

Конкурс на заміщення вакантних посад в Департамент праі та соціальної політики Одеської міської ради

ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД

.

Відповідно до вимог ст. 10 Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування” департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

1. Головного спеціаліста відділу у справах осіб з інвалідністю департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради.


2. Головного спеціаліста відділу підтримки функціонування інформаційної системи соціального захисту департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради.

 
3. Головного спеціаліста сектору виплат соціальних допомог відділу бухгалтерського обліку управління фінансово-господарського забезпечення департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради.


4. Головного спеціаліста відділу фінансово-економічної роботи управління фінансово-господарського забезпечення департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради (тимчасово).


5. Головного спеціаліста відділу реалізації соціальних послуг управління по реалізації міських соціальних програм департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради.


6. Головного спеціаліста відділу реалізації соціальних послуг управління по реалізації міських соціальних програм департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради (тимчасово).


7. Головного спеціаліста відділу у справах осіб з інвалідністю, ветеранів війни та праці управління соціального захисту населення в Київському районі департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради.


8. Головного спеціаліста відділу у справах осіб з інвалідністю, ветеранів війни та праці управління соціального захисту населення в Малиновському районі департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради


9. Головного спеціаліста відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення управління соціального захисту населення в Малиновському районі департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради.


10. Головного спеціаліста сектору прийняття рішень відділу грошових виплат і компенсацій управління соціального захисту населення в Приморському районі департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради.


11. Головного спеціаліста відділу автоматизованої обробки інформації та контролю за призначенням соціальних виплат управління соціального захисту населення в Приморському районі департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради (тимчасово).


12. Головного спеціаліста сектору прийняття рішень відділу грошових виплат і компенсацій управління соціального захисту населення в Київському районі департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради (тимчасово).


13. Головного спеціаліста сектору прийому громадян відділу грошових виплат і компенсацій управління соціального захисту населення в Київському районі департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради (тимчасово).

Вимоги до кандидатів:
- громадянство України;
- володіння державною мовою;
- вища освіта за фахом (перевага
надається особам з вищою економічною
та юридичною освітою);
- для керівного складу- досвід роботи не менш ніж 3 роки;
- володіння ПК (WORD, EXCEL та інші).

Заяви приймаються протягом 1 місяця.
Телефон для довідок: 728-14-48Страница создана:

Опубликована на сайте:

Полный адрес страницы:
05.02.2019 10:20

http://old.omr.gov.ua/

http://old.omr.gov.ua/ru/announcements/114637/