04:14:47   |   05 апреля 2020   |   EN | RU | UA

webcam
Городские программы
Регуляторная политика
Публичные закупки
Международное сотрудничество
Одесса инвестиционная
Карта Одессы
Виртуальная Одесса
Кино об Одессе
Фотоальбом города
Городская символика
Театры Одессы
Музеи Одессы
Памятники Одессы
Парки Одессы
Одесский зоопарк
Гостиницы Одессы
Одесса туристическая
О городе
В помощь предпринимателям
Правовая консультация
Одесса в цифрах
Предприятия Одессы
Городской транспорт, схема
движения
Аварийные и справочные службы
Искать
Подписаться на новости
Результаты конкурса
на право аренды
помещения
(Аппеляционный суд)

Далее ОБЪЯВЛЕНИЯ
об электронном
аукционе

Далее Правила пропускного
режима в здание
Одесского горсовета

Далее ОБЪЯВЛЕНИЯ
о намерении
изменения тарифов

Далее ВАКАНСИИ
Далее/ Главная / Анонс / 030977/ПРОЕКТИ РІШЕНЬ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

030977/ПРОЕКТИ РІШЕНЬ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Про затвердження акта приймання-передачі до комунальної власності територіальної громади м. Одеси трансформаторної підстанції № 5258, розташованої за адресою: м. Одеса, просп. Маршала Жукова, 3а, та зовнішніх кабельних мереж від ТП - 5258 до розподільчого пункту (РП) «Стрєльбіщний», які перебувають у повному господарському віданні відокремленого підрозділу «Будівельне управління № 463 товариства з додатковою відповідальністю «Чорноморгідробуд» в м. Одесі»

ПРОЕКТ

Про затвердження акта приймання-передачі до комунальної власності територіальної громади м. Одеси трансформаторної підстанції № 5258, розташованої за адресою: м. Одеса, просп. Маршала Жукова, 3а, та зовнішніх кабельних мереж від ТП - 5258 до розподільчого пункту (РП) «Стрєльбіщний», які перебувають у повному господарському віданні відокремленого підрозділу «Будівельне управління № 463 товариства з додатковою відповідальністю «Чорноморгідробуд» в м. Одесі»

Відповідно до статті 29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розпорядження міського голови від 26.01.2009 р. № 26-01р «Про перерозподіл функцій щодо прийняття до комунальної власності територіальної громади м. Одеси та закріплення за балансоутримувачем прийнятого майна або майна, що вже є комунальною власністю Одеської міської ради», рішення Одеської міської ради від 28.02.2012 р. № 1733-VI «Про надання згоди на передачу до комунальної власності територіальної громади м. Одеси трансформаторної підстанції 5258, що розташована за адресою: м. Одеса, просп. Маршала Жукова, 3а, та зовнішніх кабельних мереж ВП-10 кВ від ТП - 5258 до розподільчого пункту (РП) «Стрєльбіщний», які перебувають у повному господарському віданні будівельного управління № 463 ВАТ «Чорноморгідробуд» та враховуючи зміни організаційно-правової форми господарювання власника майна, що передається, з метою закріплення прийнятих об'єктів за балансоутримувачем, виконавчий комітет Одеської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити акт приймання-передачі до комунальної власності територіальної громади м. Одеси трансформаторної підстанції № 5258, розташованої за адресою: м. Одеса, просп. Маршала Жукова, 3а, та зовнішніх кабельних мереж від ТП - 5258 до розподільчого пункту (РП) «Стрєльбіщний», які перебувають у повному господарському віданні відокремленого підрозділу «Будівельне управління № 463 товариства з додатковою відповідальністю «Чорноморгідробуд» в м. Одесі» (додається).

2. Комунальному підприємству електричних мереж зовнішнього освітлення «Одесміськсвітло» прийняти на баланс об'єкти, зазначені у пункті 1 цього рішення.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови – директора департаменту міського господарства Одеської міської ради Орловського А.Й.

Міський голова О. Костусєв

Керуюча справами Т. Герасименко


Додаток
до рішення виконавчого комітету
Одеської міської ради
відАкт

приймання-передачі до комунальної власності територіальної громади м. Одеси трансформаторної підстанції № 5258, розташованої за адресою: м. Одеса, просп. Маршала Жукова, 3а, та зовнішніх кабельних мереж від ТП - 5258 до розподільчого пункту (РП) «Стрєльбіщний», які перебувають у повному господарському віданні відокремленого підрозділу «Будівельне управління № 463 товариства з додатковою відповідальністю «Чорноморгідробуд» в м. Одесі»

Комісія, створена згідно з рішенням виконавчого комітету Одеської міської ради від 14.04.2011 р. № 143 «Про створення постійно діючої комісії з питань прийняття об’єктів житлово-комунального призначення, насосних та трансформаторних станцій, теплових пунктів, інженерних мереж тепло-, водо-, електропостачання та ін. з державної власності та підприємств інших форм власності до комунальної власності територіальної громади м. Одеси», у наступному складі:


Орловський А.Й. - голова комісії, заступник міського голови – директор департаменту міського господарства Одеської міської ради;

Сєрих В.В. - заступник голови комісії, заступник директора департаменту – начальник управління формування та обліку комунальної власності департаменту комунальної власності Одеської міської ради;

Барнич Л.В. - секретар комісії, заступник начальника відділу реформування власності управління формування та обліку комунальної власності департаменту комунальної власності Одеської міської ради.


Члени комісії:

Блажевський С.І. - заступник начальника інспекції з благоустрою міста Одеської міської ради;

Горшков А.О. - перший заступник голови Київської районної адміністрації Одеської міської ради;

Мартинюк В.Ф. - начальник відокремленого підрозділу «Будівельне управління № 463 товариства з додатковою відповідальністю
«Чорноморгідробуд» в м. Одесі»
(за згодою);

Прокопець О.В. - директор комунального підприємства електричних мереж зовнішнього освітлення «Одесміськсвітло»;

Шаламай К.І. - голова постійної комісії Одеської міської ради з житлово-комунального господарства, структури самоорганізації населення та розвитку паливно-енергетичного комплексу (за згодою)

на виконання рішення Одеської міської ради від 28.02.2012 р. № 1733-VI «Про надання згоди на передачу до комунальної власності територіальної громади м. Одеси трансформаторної підстанції 5258, що розташована за адресою: м. Одеса, просп. Маршала Жукова, 3а, та зовнішніх кабельних мереж ВП-10 кВ від ТП - 5258 до розподільчого пункту (РП) «Стрєльбіщний», які перебувають у повному господарському віданні будівельного управління № 463 ВАТ «Чорноморгідробуд» провела обстеження трансформаторної підстанції та кабельних мереж.

Комісія встановила:

1. До складу об'єктів передачі входять:
- трансформаторна підстанція ТП 2 х 1600 кВА 10/0,4 кВ (просп. Маршала Жукова, 3а) – 1 од.;
- зовнішні кабельні мережі КЛ 10кв ТП - РП «Стрєльбіщний».

2. Вартість об'єктів, що передаються до комунальної власності – 3 506 004,40 грн, у тому числі:
- трансформаторна підстанція – 2 483 419,78 грн;
- зовнішні кабельні лінії – 438 250,55 грн;
- податок на додану вартість – 584 334,07 грн.

3. Результати огляду

Технічний стан об'єктів, що передаються, – задовільний.

4. Пропозиції комісії

Прийняти до комунальної власності територіальної громади м. Одеси вищезазначені об'єкти для подальшої передачі на баланс комунальному підприємству електричних мереж зовнішнього освітлення «Одесміськсвітло».

До акта приймання-передачі додається копія рішення Одеської міської ради від 28.02.2012 р. № 1733-VI «Про надання згоди на передачу до комунальної власності територіальної громади м. Одеси трансформаторної підстанції 5258, що розташована за адресою: м. Одеса, просп. Маршала Жукова, 3а, та зовнішніх кабельних мереж 10-04 кВт від ТП - 5258 до розподільчого пункту (РП) «Стрєльбіщний», які перебувають у повному господарському віданні будівельного управління № 463 ВАТ «Чорноморгідробуд».

Голова комісії А.Й. Орловський


Заступник голови комісії В.В. Сєрих


Секретар комісії Л.В. Барнич


Члени комісії С.І. Блажевський


А.О. Горшков


В.Ф. Мартинюк


О.В. Прокопець


К.І. ШаламайКеруюча справами Т. Герасименко

Вик.: Козловський
АДМИНУСЛУГИ
Далее РЕГИСТРАЦИЯ
В ОДЕССЕ

Далее

ОПОВЕЩЕНИЯ
- перекрытие дорог
- отключение
свет / вода / газ

Далее 11 февраля 09:00
аппаратное совещание
прямая трансляция

Далее 8 февраля 15.00
«Дерибасовская 
угол Ришельевской»

Далее 8 февраля 15:00
кают-компания
«Морская библиотека»

Далее до 29 марта
закупка квартир

Далее 17 февраля 16:00
концерт «Благословляю все, что было…»

Далее Конкурс «Творча молодь 
Одещини 2019»
прием заявок
до 11 марта
Далее 28 февраля в 11:00
ИСПОЛКОМ

Далее до 9 февраля 
выставка 
Г. Крижевского
"Влюбленный в жизнь"

Далее 13 марта в 10:00
СЕССИЯ ГОРСОВЕТА

Далее ГРАФИК ЗАСЕДАНИЙ 
депутатских комиссий

Далее с 7 по 8 сентября 
«Oceanman Odessa-2019»

Далее Местные инициативы
Сбор подписей

Далее
ВЫБОРЫ
Далее ПРАВИЛА ПОВЕДЕНИЯ в чрезвычайных ситуациях
Далее ЦЕНТР ЗАНЯТОСТИ
ТРУДОУСТРОЙСТВО
переподготовка кадров

Далее Г Р А Ф И К
приема граждан
2019 год

Далее МЕСТНЫЕ НАЛОГИ
2019

Далее ОСМД ОДЕССЫ
Далее Разработка концепции развития Центрального исторического ареала Одессы
Далее Выставки и ярмарки
в 2019 году

Далее ГЕНПЛАН ОДЕССЫ
Далее ЭНЕРГОСБЕРЕЖЕНИЕ
Получение компенсации по кредитам
на энергосберегающие
мероприятия

Далее Реестр общественных и благотворительных организаций г. Одессы
Далее ДОСТУП К ПУБЛИЧНОЙ ИНФОРМАЦИИ
Далее ЛИЦАМ С ИНВАЛИДНОСТЬЮ
работа транспорта,
информационные материалы

Далее Молодежный совет
Далее Т А Р И Ф Ы
Далее Пенсионный фонд Украины в районах Одессы
Далее