/ Главная / Районные администрации / Приморская / Оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад

Оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад

Інформація управління Пенсійного фонду України в Приморському районі м. Одеси

Управління Пенсійного фонду України в Приморському районі м. Одеси 10 січня 2014 року оголосило конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців:

- провідного спеціаліста відділу з призначення пенсій № 1;
- провідного спеціаліста відділу з призначення пенсій № 2;
- провідного спеціаліста відділу з виплати пенсій (тимчасово вільна);
- головного спеціаліста відділу з виплати пенсій;
- заступника начальника відділу з виплати пенсій.

Вимоги до здобувачів вакантних посад:


 повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста та стаж роботи за фахом в державній службі на посаді спеціаліста І або ІІ категорії не менше 1 року або в інших сферах управління не менше 2 років – для провідного спеціаліста.
 повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста та стаж роботи за фахом в державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року або в інших сферах управління не менше 3 років – для головного спеціаліста.
 повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо– кваліфіційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом на державній службі на посаді головного спеціаліста чи в інших сферах управління не менше 3 років – для заступника начальника відділу.

Термін прийняття документів протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.


Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці та інформація стосовно проведення конкурсу надається сектором кадрового забезпечення щоденно з 9.00 до 17.00 (у п’ятницю - до 16.00) за адресою: м. Одеса, пров. Світлий, 8 тел. 32-95-31



Страница создана:

Опубликована на сайте:

Полный адрес страницы:
22.01.2014 11:27

http://old.omr.gov.ua/

http://old.omr.gov.ua/ru/administration/prymorska/57062/