15:46:41   |   08 апреля 2020   |   EN | RU | UA

webcam
Городские программы
Регуляторная политика
Публичные закупки
Международное сотрудничество
Одесса инвестиционная
Карта Одессы
Виртуальная Одесса
Кино об Одессе
Фотоальбом города
Городская символика
Театры Одессы
Музеи Одессы
Памятники Одессы
Парки Одессы
Одесский зоопарк
Гостиницы Одессы
Одесса туристическая
О городе
В помощь предпринимателям
Правовая консультация
Одесса в цифрах
Предприятия Одессы
Городской транспорт, схема
движения
Аварийные и справочные службы
Искать
Подписаться на новости
Результаты конкурса
на право аренды
помещения
(Аппеляционный суд)

Далее ОБЪЯВЛЕНИЯ
об электронном
аукционе

Далее Правила пропускного
режима в здание
Одесского горсовета

Далее ОБЪЯВЛЕНИЯ
о намерении
изменения тарифов

Далее ВАКАНСИИ
Далее/ Главная / Нормативные акты / Проекты решений / ПРОЕКТИ РІШЕНЬ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ПРОЕКТИ РІШЕНЬ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ПРОЕКТ РІШЕННЯ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ПРОЕКТ

 

Про призупинення всіх видів
будівельних робіт на період
курортного сезону 2017 року
в межах Центрального історичного
ареалу, історичного ареалу
“Французький бульвар”,
а також в районі прибережної
зони м. Одеси
 
В цілях забезпечення проведення курортного сезону 2017 року в місті Одеса, створення привабливого іміджу міста-курорту у цілому, відповідно до статті 25 та п.7, п.9 статті 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», 
Одеська міська рада
 
ВИРІШИЛА:
 
1. Призупинити  всі види будівельних робіт з 01.06.2017 по 31.08.2017, крім аварійно-відновних, ремонтних, обробних та реставраційних робіт, в межах Центрального історичного ареалу, в межах історичного ареалу “Французький бульвар”, а також в районі прибережної зони міста Одеси згідно додатку № 1.
2. Встановити за порушення цього рішення відповідальність фізичних та юридичних осіб згідно Кодексу про адміністративні правопорушення України, Закону України “Про благоустрій населених пунктів”, а також згідно пункту 11 частини 12.1 розділу 12 “Правил благоустрою території міста Одеси”, затвердженого рішенням Одеської міської ради від 23.12.2011 р. № 1631-VI.
3. Опублікувати рішення в газеті «Одесский вестник» та розмістити інформацію про прийняття даного рішення в інших засобах масової інформації.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря Одеської міської ради Потапського О.Ю. та в.о.директора Департаменту муніципальної безпеки Одеської міської ради Миронова К.М.
  
 
 
              Міський голова                                                                        Г. Труханов
 
Проект рішення підготовлений та внесений депутатом
Одеської міської ради VII скликання Стасем Е.П.
 
 
 
 
 
 
Додаток № 1
до рішення Одеської міської ради
від ___________2017 року № _____
 
 
 

з/п
Район
заборони будівельних робіт
Межа заборони будівельних робіт
(назва вулиць, назва пляжів)
1.
Центральний історичний
ареал
м. Одеси
Межі проходять: по вулицях Мечникова, Мясоєдовській, охоплює територію комплексу пам'яток архітектури по вулиці Мясоєдовській, 32, по вулицях Богдана Хмельницького, Мечникова, охоплює територію комплексу пам'яток архітектури по вулиці Мечникова, 90-92, по вулицях Прохоровській, Розумовській, провулку Манежному, вулицях Мечникова, Ленінградській, 10-го квітня, Дідріхсона, Композитора Ніщинського, Менежній, охоплюючи територію комплексу пам'яток архітектури по вулиці Манежній, 32, по вулиці Манежній, Ольгівському узвозу, провулку Митракова, вулиці Приморській, по лінії пірсів і причалів порту в межах від Практичної до Карантинної гаваней включно, по вулиці Чорноморській, Спортивному провулку, вулиці Семінарській, провулку Пироговському, вулицях Пироговській, Старосінній, Водопровідній, вздовж південної межі Преображенського парку до вулиці Мечникова.
2.
Історичний ареал ''Французький бульвар''
Межі проходять: по вулиці Сергія Варламова на північ вздовж південно-східної межі територій будівель санаторію, далі вздовж західної межі території Ботанічного саду, поміж адміністративних будівель вздовж південної межі території спортивної споруди, оминаючи із заходу будівлю № 26 по Шампанському провулку, вздовж Каховського провулку, перетинаючи вулицю Довженка, проспект Гагаріна, вздовж західних меж будівель №№ 1/6, 1/5, 1/3, 1/2 до вулиці  Семінарської, по вулиці Семінарській на схід, перетинаючи Французький Бульвар, вздовж південної межі будівлі спортивного призначення, оминаючи будівлю № 27, далі на південь вздовж схилу з виходом на Французький Бульвар в районі північної межі будівлі № 89, на північ по Французькому бульвару до перетину з вулицею Сергія Варламова, на захід – по вулиці Сергія Варламова
3.
Прибережна зона 
м. Одеси
Курортно - оздоровчі комплекси пляжів:
“Золотий Берег” - “Рівьера” - “Чайка” -
“Аркадія” - “Дельфін” - “Отрада” -
“Ланжерон”.
 
В межах вулиць:
Золотий Берег, Фонтанська дорога, Черняховського, Академичній провулок, Французський бульвар, Бєлінського (Миколи Леонтовича), Лідерсовський бульвар 
 
 

 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
 
До проекту рішення “Про призупинення всіх видів будівельних робіт
на період курортного сезону в межах Центрального історичного ареалу,
в межах історичного ареалу ''Французький бульвар'',
а також в районі прибережної зони м. Одеси
 
            СУТЬ ПИТАННЯ:
 
Необхідність прийняття внесеного проекту рішення, тобто призупинити всі види будівельних робіт з 01.06.2017 по 31.08.2017, крім аварійно-відновних, ремонтних, обробних та реставраційних робіт в межах Центрального історичного ареалу, в межах історичного ареалу “Французький бульвар”, а також в районі прибережної зони міста Одеси, зумовлено ситуацією, яка склалася на протязі останніх років, коли темпи і обсяги будівельних робіт в місті зростають, а привабливість іміджу міста як міста-курорту падає у зв'язку з проведенням вказаних робіт, особливо в межах Центрального історичного ареалу м. Одеси, в межах історичного ареалу ''Французький бульвар'', а також в межах курортно - оздоровчих комплексів пляжів: “Золотий Берег”, “Рівьера” ,“Чайка” , “Аркадія”, “Дельфін”, “Отрада”, “Ланжерон”.
Згідно затвердженого Наказом Міністерства культури України від 20.06.2008 р. № 728/0/16-08 Історико-архітектурного опорного плану, проекту зон охорони та визначення меж історичних ареалів м.Одеса”, межі Центрального історичного ареалу проходять по по вулицях: Мечникова, Мясоєдовській, Богдана Хмельницького, Мечникова, Прохоровській, Розумовській, провулку Манежному, вулицях Мечникова, Ленінградській, 10-го квітня, Дідріхсона, Композитора Ніщинського, Менежній, Ольгівському узвозу, провулку Митракова, вулиці Приморській, по лінії пірсів і причалів порту в межах від Практичної до Карантинної гаваней включно, по вулиці Чорноморській, Спортивному провулку, вулиці Семінарській, провулку Пироговському, вулицях Пироговській, Старосінній, Водопровідній, до вулиці Мечникова.
Межі історичного ареалу ''Французький бульвар'' проходять по вулицях: по вулиці Сергія Варламова на північ вздовж південно-східної межі територій будівель санаторію, далі вздовж західної межі території Ботанічного саду, поміж адміністративних будівель вздовж південної межі території спортивної споруди, оминаючи із заходу будівлю № 26 по Шампанському провулку, вздовж Каховського провулку, перетинаючи вулицю Довженка, проспект Гагаріна, вздовж західних меж будівель №№ 1/6, 1/5, 1/3, 1/2 до вулиці Семінарської, по вулиці Семінарській на схід, перетинаючи Французький Бульвар, вздовж південної межі будівлі спортивного призначення, оминаючи будівлю № 27, далі на південь вздовж схилу з виходом на Французький Бульвар в районі північної межі будівлі № 89, на північ по Французькому бульвару до перетину з вулицею Сергія Варламова.
Цім рішенням пропонується також призупинити всі види будівельних робіт в районі прибережної зони, а саме в межах курортно - оздоровчих комплексів пляжів: “Золотий Берег” - “Рівьера” - “Чайка” - “Аркадія” - “Дельфін” - “Отрада” - “Ланжерон”, в межах вулиць: Золотий Берег, Фонтанська дорога, Черняховського, Академичній провулок, Французський бульвар, Бєлінського (Миколи Леонтовича), Лідерсовський бульвар. 
Будівельне сміття, пил як наслідок будівельно-монтажних робіт, а також нескінченні, не досить естетичні загороди будівельних майданчиків, що багатометровою перешкодою закривають огляд та не дають повною мірою не лише пройти або проїхати гостям міста, туристам та простим громадянам-одеситам, але також перешкоджають насолодитися красою історичних пам'яток нашого міста.
Подібний досвід заборони будівельно-монтажних робіт під час курортного сезону вже давно, майже усі роки незалежності України, існує в Автономній Республіці Крим: у містах Ялта, Алушта, Євпаторія на час курортного сезону всі будівельні роботи заборонено не лише у межах прибережної зони, але також й в межах всього міста. Такий режим заборони зберігся в Автономній Республіці Крим й тепер, у роки окупації. 
Будівельні роботи, наприклад, на болгарських чорноморських курортах, розташованих поблизу прибережного міста Варна, припиняються в середині травня. Припинення будівельних робіт пов'язане зовсім не з кризою. У Болгарії діють правила, згідно з якими не можна здійснювати будівництво в прибережних районах протягом всього курортного сезону, який починається з середини травня та триває до середини вересня. Це робиться для того, щоб не заважати відпочинку туристів та не створювати зайвого шумового фону.
В цілях створення умов для спокійного, приємного відпочинку туристів в Болгарії, муніципальна влада приймає постанови про забезпечення належного функціювання курортних комплексів. Вони навіть регламентують часи роботи питущих та розважальних закладів, яке повністю узгоджується з повноцінним відпочинком туристів. На підставі цих актів, муніципальна влада приморських болгарських курортів приймає розпорядження, що забороняють на час курортного сезону будь-які будівельні та монтажні роботи, які могли б створювати перешкоди повноцінному відпочинку туристів і викликати скарги на непривабливу інфраструктуру будівельних об'єктів. Подібні приклади існують також в інших європейських країнах.
 
 


Страница создана: 15.02.2017 17:03
АДМИНУСЛУГИ
Далее РЕГИСТРАЦИЯ
В ОДЕССЕ

Далее

ОПОВЕЩЕНИЯ
- перекрытие дорог
- отключение
свет / вода / газ

Далее 11 февраля 09:00
аппаратное совещание
прямая трансляция

Далее 8 февраля 15.00
«Дерибасовская 
угол Ришельевской»

Далее 8 февраля 15:00
кают-компания
«Морская библиотека»

Далее до 29 марта
закупка квартир

Далее 17 февраля 16:00
концерт «Благословляю все, что было…»

Далее Конкурс «Творча молодь 
Одещини 2019»
прием заявок
до 11 марта
Далее 28 февраля в 11:00
ИСПОЛКОМ

Далее до 9 февраля 
выставка 
Г. Крижевского
"Влюбленный в жизнь"

Далее 13 марта в 10:00
СЕССИЯ ГОРСОВЕТА

Далее ГРАФИК ЗАСЕДАНИЙ 
депутатских комиссий

Далее с 7 по 8 сентября 
«Oceanman Odessa-2019»

Далее Местные инициативы
Сбор подписей

Далее
ВЫБОРЫ
Далее ПРАВИЛА ПОВЕДЕНИЯ в чрезвычайных ситуациях
Далее ЦЕНТР ЗАНЯТОСТИ
ТРУДОУСТРОЙСТВО
переподготовка кадров

Далее Г Р А Ф И К
приема граждан
2019 год

Далее МЕСТНЫЕ НАЛОГИ
2019

Далее ОСМД ОДЕССЫ
Далее Разработка концепции развития Центрального исторического ареала Одессы
Далее Выставки и ярмарки
в 2019 году

Далее ГЕНПЛАН ОДЕССЫ
Далее ЭНЕРГОСБЕРЕЖЕНИЕ
Получение компенсации по кредитам
на энергосберегающие
мероприятия

Далее Реестр общественных и благотворительных организаций г. Одессы
Далее ДОСТУП К ПУБЛИЧНОЙ ИНФОРМАЦИИ
Далее ЛИЦАМ С ИНВАЛИДНОСТЬЮ
работа транспорта,
информационные материалы

Далее Молодежный совет
Далее Т А Р И Ф Ы
Далее Пенсионный фонд Украины в районах Одессы
Далее