09:21:07   |   02 июля 2020   |   EN | RU | UA

webcam
Городские программы
Регуляторная политика
Публичные закупки
Международное сотрудничество
Одесса инвестиционная
Карта Одессы
Виртуальная Одесса
Кино об Одессе
Фотоальбом города
Городская символика
Театры Одессы
Музеи Одессы
Памятники Одессы
Парки Одессы
Одесский зоопарк
Гостиницы Одессы
Одесса туристическая
О городе
В помощь предпринимателям
Правовая консультация
Одесса в цифрах
Предприятия Одессы
Городской транспорт, схема
движения
Аварийные и справочные службы
Искать
Подписаться на новости
Результаты конкурса
на право аренды
помещения
(Аппеляционный суд)

Далее ОБЪЯВЛЕНИЯ
об электронном
аукционе

Далее Правила пропускного
режима в здание
Одесского горсовета

Далее ОБЪЯВЛЕНИЯ
о намерении
изменения тарифов

Далее ВАКАНСИИ
Далее/ Главная / Нормативные акты / Решения горсовета / № 6739-VI від 10.06.2015

№ 6739-VI від 10.06.2015

Про заходи із забезпечення реалізації житлових прав Єфремової Тетяни Юріївни як мешканця гуртожитку, розташованого за адресою: м. Одеса, вул. Академіка Заболотного, 26 А

Рішення
Одеської міської ради
№ 6739-VI від 10.06.2015
  
Про заходи із забезпечення реалізації житлових прав Єфремової Тетяни Юріївни як мешканця гуртожитку, розташованого за адресою: м. Одеса, вул. Академіка Заболотного, 26 А
  
Постійно діюча комісія із забезпечення реалізації житлових прав громадян, які мешкають у гуртожитках, що створена відповідно до рішення Одеської міської ради від 09 квітня 2009року № 4138-V (далі – Комісія), розглянувши документи, надані мешканцем гуртожитку, розташованого за адресою: м. Одеса, вул. Академіка Заболотного, 26 А, Єфремовою Тетяною Юріївною, з приводу реалізації нею прав на житло, встановила наступне.
На підставі рішень виконавчого комітету Одеської міської ради від 26 травня 2009 року № 521 та Одеської міської ради від 25 грудня 2008 року № 3772-V вказаний вище гуртожиток переданий у комунальну власність територіальної громади м. Одеси.
Єфремова Тетяна Юріївна  зареєстрована у гуртожитку за адресою: м. Одеса, вул. Академіка Заболотного, 26А у кв. 901, 904 з 07.12.2012р. по теперішній час. На підтвердження заявниця надала довідку про реєстрацію місця проживання/перебування фізичної особи від 23.12.2014р., видану Суворовським РВ у м. Одесі ГУ ДМС України в Одеській області, копію паспорта громадянина України та копії договорів і квитанцій про оплату житлово-комунальних послуг.
Рішенням Суворовського районного суду м. Одеси від 12 квітня 2011р. у справі № 2-1233/11 встановлено, що заявниця мешкає у вказаному гуртожитку на підставі клопотання ВАТ «Одесагаз» та договору з ГБП «Нефон» з листопада 1999 року та визнано за Єфремовою Тетяною Юріївною та її сином Флоком Ільєю Григоровичем, право користування житловими кімнатами № 901, № 904, розташованими у гуртожитку за адресою: м. Одеса, вул. Академіка Заболотного, 26 А.
Відповідно до договору про надання послуг з утримання будинку гуртожитку та прибудинкової території від 25.01.2011р. заявниця займає дві житлові кімнати № 901 та 904 і користується допоміжними приміщеннями: санвузлом № 903 та коридором № 902.
Відповідно до частини 1 статті 4 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків» громадяни, на яких поширюється дія цього закону, мають право на приватизацію житлових приміщень у гуртожитках, які перебувають у власності територіальних громад і можуть бути приватизовані відповідно до закону.
За змістом частини 1 статті 1 вказаного закону його дія поширюється на громадян, які не мають власного житла, більше п'яти років на законних підставах зареєстровані за місцем проживання у гуртожитках та фактично проживають у них.
Враховуючи зазначене, відповідно до статті 47 Конституції України, пункту 30 частини 1 статті 26, статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 1, 4, 18 та 26 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитку», Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду», Положення про порядок передачі квартир (будинків), житлових приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 16 грудня 2009р. № 396, враховуючи рішення Суворовського районного суду м. Одеси від 12 квітня 2011р. у справі № 2-1233/11, а також висновки та рекомендації постійно діючої комісії із забезпечення реалізації житлових прав громадян, що мешкають у гуртожитках, Одеська міська рада
  
ВИРІШИЛА:
  
1.
Вжити заходи із забезпечення реалізації житлових прав Єфремової Тетяни Юріївни як мешканця гуртожитку, розташованого за адресою: м. Одеса, вул. Академіка Заболотного, 26 А, доручивши:
  
1.1. Суворовській районній адміністрації Одеської міської ради укласти з Єфремовою Тетяною Юріївною договір найму житлових приміщень кімнат №№ 901 і 904 з правом використання допоміжних приміщень: санвузла № 903 та коридора № 902.
  
1.2. Об’єднанню співвласників гуртожитку «Заболотного-26 А»:
1.2.1 на підставі договору найму, укладеного відповідно до пп. 1.1 пункту 1 цього рішення, укласти з Єфремовою Тетяною Юріївною договір про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій за типовою формою, встановленою постановою Кабінету Міністрів України від 20.05.2009 р. № 529.
1.2.2 за зверненням Єфремової Тетяни Юріївни оформити та видати заявниці документи, необхідні для приватизації у встановленому законодавством порядку приміщень, зазначених в підпункті 1.1 пункту 1 цього рішення.
   
1.3 Департаменту міського господарства Одеської міської ради та комунальному підприємству «Міське агентство з приватизації житла» за зверненням Єфремової Тетяни Юріївни здійснити приватизацію приміщень, вказаних у підпункті 1.1 пункту 1 цього рішення, в порядку, визначеному законодавством України, на підставі наступних документів:
- оформленої заяви на приватизацію відповідних жилих приміщень у гуртожитку;
- копії документа, що посвідчує особу;
- технічного паспорту на жиле приміщення у гуртожитку;
- довідки про склад сім’ї та займані приміщення;
- копії договору найму жилої площі у гуртожитку;
- документа, що підтверджує невикористання заявницею житлових чеків для приватизації державного житлового фонду;
- документа, що підтверджує право на пільгові умови приватизації (у разі їх наявності);
- заяви-згоди тимчасово відсутніх членів сім’ї заявника на приватизацію жилих приміщень у гуртожитку.
  
  
2. Контроль виконання рішення покласти на постійно діючу комісію із забезпечення реалізації житлових прав громадян, які проживають у гуртожитках.
  
 
  
Міський голова                                          Г. ТрухановСтраница создана: 19.06.2015 13:15
АДМИНУСЛУГИ
Далее РЕГИСТРАЦИЯ
В ОДЕССЕ

Далее

ОПОВЕЩЕНИЯ
- перекрытие дорог
- отключение
свет / вода / газ

Далее 11 февраля 09:00
аппаратное совещание
прямая трансляция

Далее 8 февраля 15.00
«Дерибасовская 
угол Ришельевской»

Далее 8 февраля 15:00
кают-компания
«Морская библиотека»

Далее до 29 марта
закупка квартир

Далее 17 февраля 16:00
концерт «Благословляю все, что было…»

Далее Конкурс «Творча молодь 
Одещини 2019»
прием заявок
до 11 марта
Далее 28 февраля в 11:00
ИСПОЛКОМ

Далее до 9 февраля 
выставка 
Г. Крижевского
"Влюбленный в жизнь"

Далее 13 марта в 10:00
СЕССИЯ ГОРСОВЕТА

Далее ГРАФИК ЗАСЕДАНИЙ 
депутатских комиссий

Далее с 7 по 8 сентября 
«Oceanman Odessa-2019»

Далее Местные инициативы
Сбор подписей

Далее
ВЫБОРЫ
Далее ПРАВИЛА ПОВЕДЕНИЯ в чрезвычайных ситуациях
Далее ЦЕНТР ЗАНЯТОСТИ
ТРУДОУСТРОЙСТВО
переподготовка кадров

Далее Г Р А Ф И К
приема граждан
2019 год

Далее МЕСТНЫЕ НАЛОГИ
2019

Далее ОСМД ОДЕССЫ
Далее Разработка концепции развития Центрального исторического ареала Одессы
Далее Выставки и ярмарки
в 2019 году

Далее ГЕНПЛАН ОДЕССЫ
Далее ЭНЕРГОСБЕРЕЖЕНИЕ
Получение компенсации по кредитам
на энергосберегающие
мероприятия

Далее Реестр общественных и благотворительных организаций г. Одессы
Далее ДОСТУП К ПУБЛИЧНОЙ ИНФОРМАЦИИ
Далее ЛИЦАМ С ИНВАЛИДНОСТЬЮ
работа транспорта,
информационные материалы

Далее Молодежный совет
Далее Т А Р И Ф Ы
Далее Пенсионный фонд Украины в районах Одессы
Далее