/ Главная / Нормативные акты / Решения горсовета / № 2941-VII від 16.02.2018 р.

№ 2941-VII від 16.02.2018 р.

Про припинення комунальних установ «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 3» та «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 4» шляхом злиття у комунальне підприємство /внесено зміни/

Внесено зміни рішенням Одеської міськради № 3502-VII від 18.07.2018 р.

 

Рішення
Одеської міської ради
№ 2941-VII від 16.02.2018 р.


Про припинення комунальних установ «Центр первинної

медико-санітарної допомоги № 3» та «Центр первинної

медико-санітарної допомоги № 4» шляхом злиття у комунальне підприємство


Відповідно до пункту 30 частини 1 статті 26, статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства з питань діяльності закладів охорони здоров’я», Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», статті 57 Господарського кодексу України, статей 104,105, 106 Цивільного кодексу України та з урахуванням Концепції реформи фінансування системи охорони здоров’я, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 30.11.2016 року № 1013-р, Одеська міська рада

ВИРІШИЛА:
1. Припинити комунальні установи «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 3» та «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 4» шляхом злиття у комунальне підприємство «Одеський міський центр первинної медико-санітарної допомоги № 3».
2. Призначити комісію з реорганізації комунальної установи «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 3» у складі згідно з додатком 1.
3. Призначити комісію з реорганізації комунальної установи «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 4» у складі згідно з додатком 2.
4. Встановити двомісячний строк для пред’явлення вимог кредиторів комунальної установи «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 3», який обчислюється з дня оприлюднення повідомлення про її припинення. Вимоги кредиторів у письмовому вигляді надаються до комісії з реорганізації комунальної установи «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 3», призначеної згідно з пунктом 2 цього рішення, за адресою: м. Одеса, Фонтанська дорога, 30/32.
5. Встановити двомісячний строк для пред’явлення вимог кредиторів комунальної установи «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 4», який обчислюється з дня оприлюднення повідомлення про її припинення. Вимоги кредиторів у письмовому вигляді надаються до комісії з реорганізації комунальної установи «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 4»,
призначеної згідно з пунктом 3 цього рішення, за адресою: м. Одеса, вулиця Левітана, 62.
6. Затвердити статут комунального підприємства «Одеський міський центр первинної медико-санітарної допомоги № 3» (додаток 3).
7. Доручити комісіям з реорганізації комунальних установ «Центр первинної медико-санітарної допомоги №3» та «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 4» здійснити заходи із припинення комунальних установ «Центр первинної медико-санітарної допомоги №3» та «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 4» у передбаченому чинним законодавством України порядку.
8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Одеської міської ради з питань охорони здоров'я.


Міський голова       Г. Труханов

ДОДАТКИ 1-3

РЕЗУЛЬТАТЫ ПОИМЕННОГО ГОЛОСОВАНИЯ 
Страница создана:

Опубликована на сайте:

Полный адрес страницы:
21.02.2018 12:13

http://old.omr.gov.ua/

http://old.omr.gov.ua/ru/acts/council/103960/