23:18:33   |   06 апреля 2020   |   EN | RU | UA

webcam
Городские программы
Регуляторная политика
Публичные закупки
Международное сотрудничество
Одесса инвестиционная
Карта Одессы
Виртуальная Одесса
Кино об Одессе
Фотоальбом города
Городская символика
Театры Одессы
Музеи Одессы
Памятники Одессы
Парки Одессы
Одесский зоопарк
Гостиницы Одессы
Одесса туристическая
О городе
В помощь предпринимателям
Правовая консультация
Одесса в цифрах
Предприятия Одессы
Городской транспорт, схема
движения
Аварийные и справочные службы
Искать
Подписаться на новости
Результаты конкурса
на право аренды
помещения
(Аппеляционный суд)

Далее ОБЪЯВЛЕНИЯ
об электронном
аукционе

Далее Правила пропускного
режима в здание
Одесского горсовета

Далее ОБЪЯВЛЕНИЯ
о намерении
изменения тарифов

Далее ВАКАНСИИ
Далее/ Главная / 032006/ПРОЕКТЫ РЕШЕНИЙ ИСПОЛНИТЕЛЬНОГО КОМИТЕТА ОДЕССКОГО ГОРСОВЕТА

032006/ПРОЕКТЫ РЕШЕНИЙ ИСПОЛНИТЕЛЬНОГО КОМИТЕТА ОДЕССКОГО ГОРСОВЕТА

Про комплексні заходи із забезпечення реалізації положень Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» в частині здійснення реєстрації фізичних осіб, які проживають або перебувають на території м. Одеси (в новій редакції)

ПРОЕКТ

Про комплексні заходи із забезпечення реалізації положень Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» в частині здійснення реєстрації фізичних осіб, які проживають або перебувають на території м. Одеси (в новій редакції)Відповідно до ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи зміни чинного законодавства України та структури виконавчих органів Одеської міської ради, стратегічну значимість питання реєстрації фізичних осіб, які мешкають або знаходяться на території м. Одеси, з метою захисту інтересів територіальної громади міста, виконавчий комітет Одеської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Департаменту інформації та зв’язків з громадськістю Одеської міської ради:
1.1. На підставі матеріалів Головного управління Державної міграційної служби України в Одеській області (далі – ГУ ДМС України в Одеській області) систематично проводити інформування територіальної громади м. Одеси щодо нормативно-правової бази з питань міграційної політики; порядку оформлення документів, отримання послуг та графіка прийому громадян територіальними підрозділами ГУ ДМС України в Одеській області тощо.
1.2. Спільно з департаментом внутрішньої політики Одеської міської ради на підставі аналітичних матеріалів, підготовлених департаментом фінансів Одеської міської ради та департаментом економічного розвитку Одеської міської ради, забезпечити щоквартальне інформування міської громади через друковані та електронні засоби масової інформації, об’єднання громадян, національно-культурні товариства, релігійні громади стосовно негативних соціально-економічних наслідків для м. Одеси у разі втрати ним статусу міста-мільйонника, а також проведення роз’яснювальної роботи з питань забезпечення реалізації положень Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» в частині здійснення реєстрації фізичних осіб, які проживають або перебувають на території м. Одеси.

2. Управлінню реклами Одеської міської ради забезпечити розміщення та щоквартальне поновлення на території м. Одеси соціальної реклами з питань, зазначених у п. 1 цього рішення.

3. Районним адміністраціям Одеської міської ради, комунальним підприємствам «Житлово-комунальний сервіс» спільно з ГУ ДМС України в Одеській області:
3.1. Проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу з громадянами за місцем проживання з питань забезпечення реалізації положень Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» в частині здійснення реєстрації фізичних осіб, які проживають або перебувають на території відповідних районів м. Одеси.
3.2. Щоквартально аналізувати ситуацію з реєстрацією фізичних осіб, які проживають або перебувають на території відповідних районів м. Одеси.
3.3. Щоквартально аналізувати стан реєстрації мешканців комунальних, відомчих та тимчасово безхазяйних гуртожитків, розташованих на території м. Одеси.

4. Управлінню з питань взаємодії з органами самоорганізації населення Одеської міської ради проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу з СОН з питань забезпечення реалізації положень Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» в частині здійснення реєстрації фізичних осіб, які проживають або перебувають на території відповідних органів самоорганізації населення.

5. Департаменту освіти та науки Одеської міської ради та департаменту охорони здоров’я Одеської міської ради проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу з батьками щодо реєстрації за місцем проживання (перебування) дітей, які навчаються у дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладах міста Одеси й обслуговуються дитячими поліклініками.

6. Департаменту міського господарства Одеської міської ради забезпечити здійснення роботи із керівництвом об’єднань співвласників багатоквартирних будинків з питань проведення ними постійної інформаційно-роз’яснювальної роботи з громадянами щодо реєстрації за місцем проживання (перебування).

7. Департаменту освіти та науки Одеської міської ради щопівроку проводити роз’яснювальні зустрічі співробітників ГУ ДМС України в Одеській області з керівниками вищих учбових закладів, дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів та батьками.
 

8. Департаменту економічного розвитку Одеської міської ради, управлінню розвитку споживчого ринку та захисту прав споживачів Одеської міської ради, управлінню капітального будівництва Одеської міської ради, департаменту транспорту, зв’язку та організації дорожнього руху Одеської міської ради, департаменту екології та розвитку рекреаційних зон Одеської міської ради, управлінню інженерного захисту території міста та розвитку узбережжя Одеської міської ради проводити за компетенцією постійну інформаційно-роз’яснювальну роботу із суб’єктами господарювання, що використовують найманих працівників, які прибули з інших регіонів країни, іноземців та осіб без громадянства, щодо вжиття заходів із забезпечення реєстрації вказаних осіб за місцем проживання (перебування) на території м. Одеси.

9. ГУ ДМС України в Одеській області вжити заходів щодо встановлення зручного для населення режиму роботи підрозділів, що здійснюють реєстрації фізичних осіб на території м. Одеси.

10. Виконавцям цього рішення щоквартально надавати до департаменту економічного розвитку Одеської міської ради письмовий звіт для узагальнення, інформування міського голови та його першого заступника.

11. Першому заступнику міського голови щопівроку проводити контрольно-корегуючі наради з виконавцями цього рішення та всіма зацікавленими особами.

12. Вважати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 14.04.2011р. № 146 «Про комплексні заходи із забезпечення реалізації положень Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» в частині здійснення реєстрації фізичних осіб, які проживають або перебувають на території м. Одеси».

13. Контроль за виконанням цього рішення покласти на в.о. першого заступника міського голови Шаламая К.І.

Міський голова О. Костусєв

Керуюча справами Т. Герасименко

Вик.: Броварська

АДМИНУСЛУГИ
Далее РЕГИСТРАЦИЯ
В ОДЕССЕ

Далее

ОПОВЕЩЕНИЯ
- перекрытие дорог
- отключение
свет / вода / газ

Далее 11 февраля 09:00
аппаратное совещание
прямая трансляция

Далее 8 февраля 15.00
«Дерибасовская 
угол Ришельевской»

Далее 8 февраля 15:00
кают-компания
«Морская библиотека»

Далее до 29 марта
закупка квартир

Далее 17 февраля 16:00
концерт «Благословляю все, что было…»

Далее Конкурс «Творча молодь 
Одещини 2019»
прием заявок
до 11 марта
Далее 28 февраля в 11:00
ИСПОЛКОМ

Далее до 9 февраля 
выставка 
Г. Крижевского
"Влюбленный в жизнь"

Далее 13 марта в 10:00
СЕССИЯ ГОРСОВЕТА

Далее ГРАФИК ЗАСЕДАНИЙ 
депутатских комиссий

Далее с 7 по 8 сентября 
«Oceanman Odessa-2019»

Далее Местные инициативы
Сбор подписей

Далее
ВЫБОРЫ
Далее ПРАВИЛА ПОВЕДЕНИЯ в чрезвычайных ситуациях
Далее ЦЕНТР ЗАНЯТОСТИ
ТРУДОУСТРОЙСТВО
переподготовка кадров

Далее Г Р А Ф И К
приема граждан
2019 год

Далее МЕСТНЫЕ НАЛОГИ
2019

Далее ОСМД ОДЕССЫ
Далее Разработка концепции развития Центрального исторического ареала Одессы
Далее Выставки и ярмарки
в 2019 году

Далее ГЕНПЛАН ОДЕССЫ
Далее ЭНЕРГОСБЕРЕЖЕНИЕ
Получение компенсации по кредитам
на энергосберегающие
мероприятия

Далее Реестр общественных и благотворительных организаций г. Одессы
Далее ДОСТУП К ПУБЛИЧНОЙ ИНФОРМАЦИИ
Далее ЛИЦАМ С ИНВАЛИДНОСТЬЮ
работа транспорта,
информационные материалы

Далее Молодежный совет
Далее Т А Р И Ф Ы
Далее Пенсионный фонд Украины в районах Одессы
Далее