/ Главная / 031404/ПРОЕКТИ РІШЕНЬ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

031404/ПРОЕКТИ РІШЕНЬ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинку і споруд та прибудинкової території, розташованих за адресою: м. Одеса, вул. Ніжинська, 67, для ДВЖПП корпорації «Укрбуд»

ПРОЕКТ

Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинку і споруд та прибудинкової території, розташованих за адресою: м. Одеса, вул. Ніжинська, 67,
для ДВЖПП корпорації «Укрбуд»
 
Відповідно до пп. 2 п. «а» ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 7, 31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 р. № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», виконавчий комітет Одеської міської ради
 
ВИРІШИВ:
 
1.  Встановити державному виробничому житлово-побутовому підприємству корпорації «Укрбуд» тарифи на послуги з утримання будинку і споруд та прибудинкової території, розташованих за адресою: м. Одеса, вул. Ніжинська, 67 (додаються).
 
2.  Вважати таким, що втратив чинність додаток 56 до рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 29.07.2008р. №933 «Про погодження тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій».
 
3.  Державному виробничому житлово-побутовому підприємству корпорації «Укрбуд» довести це рішення у встановленому порядку до відома відповідних споживачів.
 
4.  Це рішення набуває чинності з дати його прийняття.
 
5.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови – директора департаменту фінансів Одеської міської ради Бедрегу С.М.
 
 
Міський голова                                                                     О. Костусєв
 
 
Керуюча справами                                                                Т. Герасименко
 
 
 
 
Вик.: Синятинський 722-22-70

 

 

 

 

 

 Страница создана:

Опубликована на сайте:

Полный адрес страницы:
31.10.2012 17:22

http://old.omr.gov.ua/

http://old.omr.gov.ua/ru/45132/