/ Main / Departments and offices / Департамент охорони здоров`я Одеської міської ради

Департамент охорони здоров`я Одеської міської ради

Результати конкурсу на зайняття посади керівника закладу охорони здоров’я комунальної власності територіальної громади міста Одеси

ІНФОРМАЦІЯКомісія для проведення конкурсу на зайняття посади керівника закладу охорони здоров’я комунальної власності територіальної громади міста Одеси інформує, що 11 вересня 2018 року відбувся другий етап конкурсу на зайняття посад директорів центрів первинної медико-санітарної допомоги у формі комунальних некомерційних підприємств.

За результатами проведеного конкурсу переможцями були визначені наступні особи:

1. В конкурсі на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2» - Ясіновська Марина Олександрівна.
2. В конкурсі на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 4» - Черненко Тетяна Леонідівна.
3. В конкурсі на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 5» - Кафтан Тетяна Віталіївна.
4. В конкурсі на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 7» - Проскура Ірина Іванівна.
5. В конкурсі на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 12» - Чорномаз Віктор Цезаревич.
6. В конкурсі на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 14» - Кедик Ірина Ігорівна.
7. В конкурсі на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 16» - Міщенко Надія Іванівна.
8. В конкурсі на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 18» - Мосур Олександр Дмитрович.
9. В конкурсі на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 28» - Саруханян Артур Вагінакович.Разом з тим, комісія для проведення конкурсу на зайняття посади керівника закладу охорони здоров’я комунальної власності територіальної громади міста Одеси інформує, що конкурси на зайняття посад директорів комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги №3» та комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги №10» не відбувся, у зв'язку з відхиленням кандидатур на участь у зазначених конкурсах.

 

Версія для скачуванняPage is created:

Published on a site:

Full address of the page:
13.09.2018 11:08

http://old.omr.gov.ua/

http://old.omr.gov.ua/departments/110540/