/ Main / Departments and offices / Департамент охорони здоров`я Одеської міської ради

Департамент охорони здоров`я Одеської міської ради

Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 3» Одеської міської ради

ОГОЛОШЕННЯ
про проведення конкурсу на зайняття посади директора
комунального некомерційного підприємства

«Центр первинної медико-санітарної допомоги № 3» Одеської міської ради

 

Відповідно до статті 16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров'я», постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року №1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 29.03.2018 року № 112 «Про визначення порядку призначення керівників закладів охорони здоров’я комунальної власності територіальної громади міста Одеси», наказу департаменту охорони здоров'я Одеської міської ради від 18.06.2018 року № 247 «Про організацію проведення конкурсу на зайняття посади керівника закладу охорони здоров'я комунальної власності територіальної громади міста Одеси», департамент охорони здоров’я Одеської міської ради оголошує конкурс на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 3» Одеської міської ради, яке є правонаступником комунальної установи «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 3».

 

Місцезнаходження комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 3» Одеської міської ради: Україна, 65016, місто Одеса, Фонтанська дорога, 30/32.

 
До складу Підприємства без статусу юридичної особи входять наступні філії:
- амбулаторія, розташована за адресою: Україна, 65114, місто Одеса, вулиця Левітана, 62;
- амбулаторія, розташована за адресою: Україна, 65122, місто Одеса, вулиця Ільфа і Петрова, 63/1;
- амбулаторія, розташована за адресою: Україна, 65037, місто Одеса, провулок Ушакова, 9;
- амбулаторія, розташована за адресою: Україна, 65038, місто Одеса, Фонтанська дорога, 110.

Основні напрямки, мета та предмет діяльності підприємства визначені у Статуті, затвердженому рішенням Одеської міської ради від 18.07.2018 року № 3502-VII. З копією Статуту підприємства, структурою та кошторисними призначеннями для фінансового забезпечення діяльності комунальної установи «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 3», правонаступником якої є комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 3» Одеської міської ради, Ви можете ознайомитися у доданих до цього оголошення документах.

 
Оплата праці директора комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 3» Одеської міської ради здійснюється відповідно до контракту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 року №642 «Про затвердження Порядку укладення контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я та Типової форми контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я».

 
Документи від претендентів на участь у конкурсі приймаються за адресою: м. Одеса, вул. Коблевська, 13 (департамент охорони здоров'я Одеської міської ради) з 9:00 години 13 вересня 2018 року до 18:00 години 26 вересня 2018 року.

 
За довідками з приводу проведення конкурсу Ви можете звернутися за телефоном 705-76-46, 705-76-47 та e-mail: gorzdrav@omr.odessa.ua , зазначивши тему листа «Щодо конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 3» Одеської міської ради. 

 
З переліком документів, що подаються претендентами на участь у конкурсі, вимогами до претендентів та проектом контракту Ви можете ознайомитися у доданих до оголошення документах. 

 
 Конкурс на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 3» Одеської міської ради проводитиметься в приміщенні департаменту охорони здоров'я Одеської міської ради у два етапи.

 
Перший етап – 27 вересня 2018 року о 10:00 годині – розгляд документів претендентів на зайняття вакантної посади та визначення претендентів, допущених до участі у конкурсі.

 
Другий етап – 27 вересня 2018 року об 11:00 годині – заслуховування конкурсних пропозицій учасників конкурсу, проведення співбесід з учасниками та визначення переможця.

 

Додаток до оголошенняPage is created:

Published on a site:

Full address of the page:
12.09.2018 17:40

http://old.omr.gov.ua/

http://old.omr.gov.ua/departments/110523/