06:02:34   |   05 june 2020   |   EN | RU | UA

webcam
City programs
Projects discussion
Auctions
International cooperation
Odesa Invest
City map
Virtual Odessa
Movie about Odessa
Photoalbum
City Symbolics
Odessa theatres
Odessa museums
Odessa monuments
Parks of Odessa
Odessa Zoo
Hotels of Odessa
Odessa Tourist
About the city
For the businessmen
Legal consultation
Odessa in figures
Enterprise of Odessa
Plan of city transport traffic
Emergency and enquiry services
Find
Subscribe to
news

Nothing was found.
/ Main / Departments and offices / Департамент охорони здоров`я Одеської міської ради

Департамент охорони здоров`я Одеської міської ради

Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 4» Одеської міської ради

ОГОЛОШЕННЯ
про проведення конкурсу на зайняття посади директора
комунального некомерційного підприємства

«Центр первинної медико-санітарної допомоги № 4» Одеської міської ради

 

Відповідно до статті 16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров'я», постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року №1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 29.03.2018 року № 112 «Про визначення порядку призначення керівників закладів охорони здоров’я комунальної власності територіальної громади міста Одеси», наказу департаменту охорони здоров'я Одеської міської ради від 18.06.2018 року № 247 «Про організацію проведення конкурсу на зайняття посади керівника закладу охорони здоров'я комунальної власності територіальної громади міста Одеси», департамент охорони здоров’я Одеської міської ради оголошує конкурс на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 4» Одеської міської ради, яке є правонаступником комунальної установи «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 4».

 
- Місцезнаходження комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 4» Одеської міської ради: Україна, 65114, місто Одеса, вулиця Левітана, 62.

 
До складу Підприємства без статусу юридичної особи входять наступні філії:
- амбулаторія, розташована за адресою: Україна, 65088, місто Одеса, вулиця Шишкіна, 48/1;
- амбулаторія, розташована за адресою: Україна, 65080, місто Одеса, вулиця Академіка Філатова, 7а.

Основні напрямки, мета та предмет діяльності підприємства визначені у Статуті, затвердженому рішенням Одеської міської ради від 18.07.2018 року № 3502-VII. З копією Статуту підприємства, структурою та кошторисними призначеннями для фінансового забезпечення діяльності комунальної установи «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 4», правонаступником якої є комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 4» Одеської міської ради, Ви можете ознайомитися у доданих до цього оголошення документах.

 
Оплата праці директора комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 4» Одеської міської ради здійснюється відповідно до контракту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 року №642 «Про затвердження Порядку укладення контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я та Типової форми контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я».

 
Документи від претендентів на участь у конкурсі приймаються за адресою: м. Одеса, вул. Коблевська, 13 (департамент охорони здоров'я Одеської міської ради) з 9:00 години «20» серпня 2018 року до 18:00 години «05» вересня 2018 року.

 
- За довідками з приводу проведення конкурсу Ви можете звернутися за телефоном 705-76-46, 705-76-47 та e-mail: gorzdrav@omr.odessa.ua , зазначивши тему листа «Щодо конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 4» Одеської міської ради.

 
- З переліком документів, що подаються претендентами на участь у конкурсі, вимогами до претендентів та проектом контракту Ви можете ознайомитися у доданих до оголошення документах.

 
- Конкурс на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 4» Одеської міської ради проводитиметься в приміщенні департаменту охорони здоров'я Одеської міської ради у два етапи.

 
Перший етап – 10 вересня 2018 року о 14:00 годині – розгляд документів претендентів на зайняття вакантної посади та визначення претендентів, допущених до участі у конкурсі.

 
Другий етап – 11 вересня 2018 року об 11:00 годині – заслуховування конкурсних пропозицій учасників конкурсу, проведення співбесід з учасниками та визначення переможця.

 

Додаток до оголошення

INVEST IN ODESSA
More

September 7 - 8
"Oceanman Odessa-2019"

More ODESSA TOURIST
More
Results of the Intercultural Cities Index
More Odessa Development
strategy 2022

More The History of Odessa Football
More