07:21:27   |   09 april 2020   |   EN | RU | UA

webcam
City programs
Projects discussion
Auctions
International cooperation
Odesa Invest
City map
Virtual Odessa
Movie about Odessa
Photoalbum
City Symbolics
Odessa theatres
Odessa museums
Odessa monuments
Parks of Odessa
Odessa Zoo
Hotels of Odessa
Odessa Tourist
About the city
For the businessmen
Legal consultation
Odessa in figures
Enterprise of Odessa
Plan of city transport traffic
Emergency and enquiry services
Find
Subscribe to
news

Nothing was found.
/ Main / Statutory acts / Resolutions projects / Resolutions projects of the City Council / ПРОЕКТИ РІШЕНЬ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ПРОЕКТИ РІШЕНЬ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ПРОЕКТ РІШЕННЯ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Про вихід Одеської міської ради з товариства з обмеженою відповідальністю «Міжнародний аеропорт «Одеса»


Відповідно до ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пунктів б), в) частини 1 статті 10, статті 54, частини 4 статті 61 Закону України «Про господарські товариства», враховуючи положення мирової угоди, укладеної між Одеською міською радою, ТОВ «Міжнародний аеропорт «Одеса» та ТОВ «Одеса Аеропорт Девелопмент», затвердженої постановою Одеського апеляційного господарського суду від 13 жовтня 2015 року у справі 916/4525/14, беручи до уваги невиконання ТОВ «Міжнародний аеропорт «Одеса» своїх зобов’язань щодо строків будівництва нового пасажирського термінального комплексу та введення його в експлуатацію, Одеська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Вийти з товариства з обмеженою відповідальністю «Міжнародний аеропорт «Одеса» з поверненням вкладу Одеської міської ради у натуральній формі, а також з виплатою належної Одеській міській раді частини прибутку, одержаного товариством до моменту виходу Одеської міської ради із товариства.

2. Звернутись до товариства з обмеженою відповідальністю «Міжнародний аеропорт «Одеса» з вимогою негайно вирішити питання щодо виключення майна, яке повертається у натуральній формі до комунальної власності територіальної громади м. Одеси у зв’язку із виходом Одеської міської ради з товариства, з переліку іпотечного майна, а також вирішити питання щодо припинення будь-яких прав третіх осіб на це майно.

3. Звернутись до голови (директора) товариства з обмеженою відповідальністю «Міжнародний аеропорт «Одеса» з вимогою термінового скликання позачергових загальних зборів учасників товариства з обмеженою відповідальністю «Міжнародний аеропорт «Одеса» з приводу виходу Одеської міської ради з товариства з обмеженою відповідальністю «Міжнародний аеропорт «Одеса», вирішення питань, зазначених у п. 2 даного рішення, а також виплати Одеській міській раді належної їй частки прибутку, одержаного товариством до моменту виходу, у тому числі у 2015 році.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань транспорту, дорожнього господарства, зв’язку та морегосподарського комплексу та з питань комунальної власності.


Міський голова           Г. ТрухановПроект рішення внесено Одеським міським головоюPage is created: 18.10.2016 18:39
INVEST IN ODESSA
More

September 7 - 8
"Oceanman Odessa-2019"

More ODESSA TOURIST
More
Results of the Intercultural Cities Index
More Odessa Development
strategy 2022

More The History of Odessa Football
More