16:19:00   |   09 april 2020   |   EN | RU | UA

webcam
City programs
Projects discussion
Auctions
International cooperation
Odesa Invest
City map
Virtual Odessa
Movie about Odessa
Photoalbum
City Symbolics
Odessa theatres
Odessa museums
Odessa monuments
Parks of Odessa
Odessa Zoo
Hotels of Odessa
Odessa Tourist
About the city
For the businessmen
Legal consultation
Odessa in figures
Enterprise of Odessa
Plan of city transport traffic
Emergency and enquiry services
Find
Subscribe to
news

Nothing was found.
/ Main / Statutory acts / Orders of the City Mayor / №2443-01р від 22.12.2010р.

№2443-01р від 22.12.2010р.

Про проведення Новорічного свята для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, вихованців шкіл-інтернатів і притулків, дітей з багатодітних сімей м. Одеси та дітей- переможців олімпіад, конкурсів, фестивалів і спортивних змагань

Розпорядження
Одеського міського голови
№2443-01р від 22.12.2010р.
Про проведення Новорічного свята для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, вихованців шкіл-інтернатів і притулків, дітей з багатодітних сімей м. Одеси та дітей- переможців олімпіад, конкурсів, фестивалів і спортивних змаганьВідповідно до ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», у зв’язку зі святкуванням Нового 2011 року та з метою організації Новорічного свята для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, вихованців шкіл-інтернатів і притулків, дітей з багатодітних сімей м. Одеси та дітей-переможців олімпіад, конкурсів, фестивалів і спортивних змагань:

1. Провести Новорічні свята для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, вихованців шкіл-інтернатів і притулків, дітей з багатодітних сімей м. Одеси та дітей-переможців олімпіад, конкурсів, фестивалів і спортивних змагань 27.12.2010 р. о 14.00 та о 16.00 у виставково-концертному комплексі Одеського морського вокзалу.

2. Управлінню освіти та науки Одеської міської ради (Іщенко В.Н.), службі у справах дітей Одеської міської ради (Табакова О.В.), управлінню молодіжної та сімейної політики Одеської міської ради (Оробець Т.В.), управлінню з питань культури та мистецтв Одеської міської ради (Крижалко Л.М.), управлінню з фізичної культури та спорту Одеської міської ради (Яковлева І.А.) забезпечити участь у святі 1000 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, вихованців шкіл-інтернатів і притулків, дітей з багатодітних сімей м. Одеси та дітей-переможців олімпіад, конкурсів, фестивалів і спортивних змагань.

3. Департаменту транспортного комплексу та зв’язку Одеської міської ради (Сошенко О.В.) за заявками управління освіти та науки Одеської міської ради, служби у справах дітей Одеської міської ради, управління молодіжної та сімейної політики Одеської міської ради, управління з питань культури та мистецтв Одеської міської ради, управління з фізичної культури та спорту Одеської міської ради забезпечити доставку дітей до виставково-концертного комплексу Одеського морського вокзалу та у зворотному напрямку.

4. Одеському міському управлінню ГУМВС України в Одеській області (Босенко В.В.) забезпечити охорону та супроводження транспорту з дітьми до виставково-концертного комплексу Одеського морського вокзалу та у зворотному напрямку.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на в.о. заступника міського голови Фабрикант С.С.В.о. міського голови               С.Черненко


Page is created: 23.12.2010 10:31
INVEST IN ODESSA
More

September 7 - 8
"Oceanman Odessa-2019"

More ODESSA TOURIST
More
Results of the Intercultural Cities Index
More Odessa Development
strategy 2022

More The History of Odessa Football
More