18:46:21   |   27 may 2020   |   EN | RU | UA

webcam
City programs
Projects discussion
Auctions
International cooperation
Odesa Invest
City map
Virtual Odessa
Movie about Odessa
Photoalbum
City Symbolics
Odessa theatres
Odessa museums
Odessa monuments
Parks of Odessa
Odessa Zoo
Hotels of Odessa
Odessa Tourist
About the city
For the businessmen
Legal consultation
Odessa in figures
Enterprise of Odessa
Plan of city transport traffic
Emergency and enquiry services
Find
Subscribe to
news

Nothing was found.
/ Main / Statutory acts / Orders of the City Mayor / №2203-01р від 26.10.2010р.

№2203-01р від 26.10.2010р.

Про відзначення у місті Одесі 66-ї річниці визволення України від фашистських загарбників

Розпорядження
Одеського міського голови
№2203-01р від 26.10.2010р.

Про відзначення у місті Одесі
66-ї річниці визволення України
від фашистських загарбниківВідповідно до ст. 42 Закону Україну «Про місцеве самоврядування в Україні», Указу Президента України від 20 жовтня 2009 року № 836/2009 «Про День визволення України від фашистських загарбників», з метою увічнення безсмертного подвигу народу та захисників України у Великій Вітчизняній війні 1941–1945 років:

1. Провести 28 жовтня 2010 року о 10.00 урочистий ритуал покладання вінків та квітів до пам’ятника Невідомому матросу на Алеї Слави в ЦПК та В ім. Т.Г. Шевченка.

2. Департаменту організаційно-кадрового і документального забезпечення та контролю Одеської міської ради (Шейко Н.В.), департаменту господарського забезпечення Одеської міської ради (Голуб М.Ф.), департаменту оборонної роботи Одеської міської ради (Яворський А.С.) разом з керівництвом Південного оперативного командування забезпечити необхідні організаційні заходи.

3. Районним адміністраціям Одеської міської ради, управлінню внутрішньої політики Одеської міської ради (Крупник А.С.) забезпечити участь ветеранів Великої Вітчизняної війни та громадськості у покладанні квітів.

4. Департаменту транспортного комплексу та зв’язку Одеської міської ради (Науменко О.М.) надати допомогу у забезпеченні транспортом для перевезення ветеранів згідно з поданими районними адміністраціями Одеської міської ради заявками.

5. Управлінню житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Одеської міської ради (Пруцаков В.В.) забезпечити належний стан місця проведення урочистих заходів.

6. Управлінню охорони здоров'я Одеської міської ради (Якименко О.О.) забезпечити роботу медичного персоналу та машин «швидкої допомоги» у місці покладання квітів.

7. ОМУ ГУМВС України в Одеській області (Босенко В.В.) забезпечити охорону громадського порядку в місці покладання квітів.

8. Управлінню інформації Одеської міської ради (Щеглов Е.В.) забезпечити широке висвітлення святкових заходів у засобах масової інформації.

9. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника міського голови Ворохаєва А.І. 
 
Е. ГурвіцPage is created: 26.10.2010 11:06
INVEST IN ODESSA
More

September 7 - 8
"Oceanman Odessa-2019"

More ODESSA TOURIST
More
Results of the Intercultural Cities Index
More Odessa Development
strategy 2022

More The History of Odessa Football
More