04:27:20   |   31 may 2020   |   EN | RU | UA

webcam
City programs
Projects discussion
Auctions
International cooperation
Odesa Invest
City map
Virtual Odessa
Movie about Odessa
Photoalbum
City Symbolics
Odessa theatres
Odessa museums
Odessa monuments
Parks of Odessa
Odessa Zoo
Hotels of Odessa
Odessa Tourist
About the city
For the businessmen
Legal consultation
Odessa in figures
Enterprise of Odessa
Plan of city transport traffic
Emergency and enquiry services
Find
Subscribe to
news

Nothing was found.
/ Main / Statutory acts / Orders of the City Mayor / №2201-01р від 25.10.2010р.

№2201-01р від 25.10.2010р.

Про заходи щодо сприяння виборчим комісіям з виборів депутатів Одеської обласної ради, Одеської міської ради та Одеського міського голови 31 жовтня 2010 року у реалізації їх повноважень та забезпечення реалізації виборчих прав громадян

Розпорядження
Одеського міського голови
№2201-01р від 25.10.2010р.

Про заходи щодо сприяння виборчим комісіям

з виборів депутатів Одеської обласної ради, Одеської міської ради
та Одеського міського голови 31 жовтня 2010 року у реалізації їх
повноважень та забезпечення реалізації виборчих прав громадян

 

Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 31, 53, 65 Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів», доручення Президента України від 16.09.2010 року №1-1/2161, постанови Центральної виборчої комісії від 26.08.2010р. №324 «Про нормативні вимоги до приміщень територіальних і дільничних виборчих комісій з виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів і приміщень для голосування, перелік та норми забезпечення цих виборчих комісій транспортними засобами, засобами зв’язку, обладнанням, інвентарем, оргтехнікою, іншими матеріальними цінностями, перелік видів послуг та робіт, що можуть надаватися територіальним і дільничним виборчим комісіям за рахунок коштів відповідного місцевого бюджету, отриманих як цільова субвенція з Державного бюджету України на підготовку та проведення місцевих виборів», з метою організації оперативного вирішення питань забезпечення діяльності виборчих комісій та створення сприятливих умов для реалізації виборчих прав громадян:

1. Першому заступнику міського голови Ворохаєву А.І., заступникам міського голови Кучуку М.І., Сердюку М.Д., Фідірко Т.Г., заступнику міського голови – начальнику управління житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Пруцакову В.В., секретарю Одеської міської ради Прокопенку О.А., керуючій справами виконавчого комітету Одеської міської ради Єршовій Т.М. забезпечити чергування 30 та 31 жовтня у виконавчих органах, комунальних підприємствах, організаціях та установах Одеської міської ради з метою сприяння виборчим комісіям у реалізації їх повноважень та забезпечення реалізації виборчих прав громадян.

2. Головам районних адміністрацій Одеської міської ради:
2.1. Створити районні оперативні групи, відповідальні за забезпечення приміщень виборчих комісій та приміщень для голосування стабільним тепло-, водо-, електропостачанням та телефонним зв’язком.
2.2. Забезпечити вільний доступ до приміщень для голосування виборців з обмеженими фізичними можливостями.
2.3. Визначити потреби та у строк до 27 жовтня 2010 року надати до департаменту транспортного комплексу та зв’язку Одеської міської ради (Науменко О.М.) замовлення на організацію додаткових маршрутів міського транспорту для перевезення виборців, які проживають на значній відстані від виборчих дільниць.
2.4. Проконтролювати надання виборчим комісіям згідно з установленими ЦВК нормами і переліком матеріальних цінностей, що підлягають поверненню після припинення повноважень виборчих комісій.
2.5. Забезпечити своєчасний розгляд заяв виборців щодо уточнення списків виборців.

3. Заступнику міського голови Сердюку М.Д., заступнику міського голови – начальнику управління житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Пруцакову В.В. забезпечити оперативний зв'язок та негайне реагування всіх аварійних служб підприємств, що забезпечують життєдіяльність міста Одеси, на звернення із районних оперативних груп та виборчих комісій.

4. Директору департаменту транспортного комплексу та зв’язку Одеської міської ради Науменку О.М. за замовленнями голів районних адміністрацій Одеської міської ради організувати роботу у день виборів додаткових маршрутів міського транспорту для перевезення виборців, які проживають на значній відстані від виборчих дільниць.

5. ОМУ ГУМВС України в Одеській області (Босенко В.В.) організувати в день виборів чергування в територіальних секторах відділів у справах громадянства, міграції, реєстрації фізичних осіб для забезпечення оперативного зв’язку та своєчасного реагування на запити відділів ведення Державного реєстру виборців районних адміністрацій Одеської міської ради.

6. Начальнику управління інформації Одеської міської ради Щеглову Е.В. оприлюднити у засобах масової інформації відомості про маршрути міського транспорту, зазначені у п. 4 даного розпорядження.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.
 
Е. ГурвіцPage is created: 25.10.2010 17:04
INVEST IN ODESSA
More

September 7 - 8
"Oceanman Odessa-2019"

More ODESSA TOURIST
More
Results of the Intercultural Cities Index
More Odessa Development
strategy 2022

More The History of Odessa Football
More