16:47:04   |   08 july 2020   |   EN | RU | UA

webcam
City programs
Projects discussion
Auctions
International cooperation
Odesa Invest
City map
Virtual Odessa
Movie about Odessa
Photoalbum
City Symbolics
Odessa theatres
Odessa museums
Odessa monuments
Parks of Odessa
Odessa Zoo
Hotels of Odessa
Odessa Tourist
About the city
For the businessmen
Legal consultation
Odessa in figures
Enterprise of Odessa
Plan of city transport traffic
Emergency and enquiry services
Find
Subscribe to
news

Nothing was found.
/ Main / Statutory acts / Orders of the City Mayor / №2043-01р від 06.10.2010р.

№2043-01р від 06.10.2010р.

Про заходи щодо впорядкування дорожнього руху на ділянках вулично-дорожньої мережі в межах розташування ринку «Привоз»

Розпорядження
Одеського міського голови
№2043-01р від 06.10.2010р.

Про заходи щодо впорядкування
дорожнього руху на ділянках вулично-дорожньої
мережі в межах розташування ринку «Привоз»

З червня місяця поточного року особливо загострилось питання організації дорожнього руху в районі ринку «Привоз». Неурегульованість та тривалість заїзду транспортних засобів змушує інших водіїв створювати чергу, яка досягає інколи 150 одиниць. При цьому повністю паралізується рух трамваїв, що викликає значне обурення громадян.
 

Відповідно до ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 6, 9, 26 Закону України «Про дорожній рух», з метою впорядкування дорожнього руху на ділянках вулично-дорожньої мережі в межах розташування ринку «Привоз»:

1. Комунальному підприємству «СМЕП» (Чердаклієв Ю.С.) у термін до 15.10.2010 року розробити схему організації дорожнього руху по вул. Новощіпний ряд від вул. Катерининської до вул. Преображенської та узгодити її з департаментом транспортного комплексу та зв`язку Одеської міської ради (Науменко О.М.) та відділом ДАІ міста Одеси при УДАІ ГУМВС України в Одеській області (Куцнєцов В.В.). Виконати демонтаж та установку дорожніх знаків відповідно до узгодженої схеми.

2. Комунальному підприємству «Парксервіс-Одеса» (Бондар В.І.):
2.1. Вжити заходи щодо розірвання договорів на експлуатацію місць платного паркування по вулицям Новощіпний ряд та Пантелеймонівській (від вул. Катерининської до вул. Преображенської) і по непарній стороні вул. Катерининської (від вул. Новощіпний ряд до вул. Пантелеймонівської) у термін до 15.10.2010р.
2.2. Облаштувати заїзні кишені по парній стороні вул. Пантелеймонівської (від вул. Катерининської до вул. Преображенської) у термін до 01.11.2010р.

3. Комунальному підприємству «Міські дороги» (Гвазава В.Р.) відновити робочий стан дорожнього покриття по вул. Катерининській (від вул. Новощіпний ряд до вул. Пантелеймонівської) у термін до 15.10.2010р.
4. Управлінню розвитку споживчого ринку та захисту прав споживачів Одеської міської ради (Янчук О.Б.) у термін до 15.10.2010р. ліквідувати об’єкти стихійної торгівлі на вулицях: Новощіпний ряд, Пантелеймонівська, Преображенська, Катерининська, їх перехрестях і на розі вулиць Пантелеймонівської та Олександрівського проспекту.

5. Комунальному підприємству «Ринок «Привоз» (Монахов Б.О.) вжити заходів щодо забезпечення роботи диспетчерської служби для безперешкодного в’їзду автомобілів для розвантаження, в першу чергу з вул. Привозної у термін до 15.10.2010 р.

6. Начальнику відділу ДАІ міста Одеси при УДАІ ГУМВС України в Одеській області (Кузнєцов В.В.) узгодити схему руху автотранспорту по вул. Новощіпний ряд в межах від вул. Катерининської до вул. Преображенської та забезпечити контроль за дотриманням водіями вимог Правил дорожнього руху України на вказаній ділянці вулично-дорожньої мережі міста Одеса.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника міського голови Ворохаєва А.І.
 
Е. ГурвіцPage is created: 06.10.2010 15:43
INVEST IN ODESSA
More

September 7 - 8
"Oceanman Odessa-2019"

More ODESSA TOURIST
More
Results of the Intercultural Cities Index
More Odessa Development
strategy 2022

More The History of Odessa Football
More