00:44:00   |   21 september 2019   |   EN | RU | UA

webcam
City programs
Projects discussion
Auctions
International cooperation
Odesa Invest
City map
Virtual Odessa
Movie about Odessa
Photoalbum
City Symbolics
Odessa theatres
Odessa museums
Odessa monuments
Parks of Odessa
Odessa Zoo
Hotels of Odessa
Odessa Tourist
About the city
For the businessmen
Legal consultation
Odessa in figures
Enterprise of Odessa
Plan of city transport traffic
Emergency and enquiry services
Find
Subscribe to
news

Nothing was found.




/ Main / Statutory acts / Orders of the City Mayor / № 67 від 04.02.2019 р.

№ 67 від 04.02.2019 р.

Про затвердження персонального складу Молодіжної ради при Одеському міському голові

Розпорядження
Одеського міського голови
№ 67 від 04.02.2019 р.

Про затвердження персонального складу

Молодіжної ради при Одеському міському голові

Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розпорядження міського голови від 03 жовтня 2018 року № 880 «Про формування Молодіжної ради при Одеському міському голові», з метою розвитку молодіжного руху в м. Одесі, широкого залучення молоді до формування молодіжної політики на місцевому рівні:

1. Затвердити персональний склад Молодіжної ради при Одеському міському голові (додається).

2. Департаменту внутрішньої політики Одеської міської ради здійснювати координацію діяльності Молодіжної ради при Одеському міському голові.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Котляра А.І.

Г. Труханов

 

Додаток
до розпорядження
міського голови
від 04.02.2019 р.
№ 67

 

ПЕРСОНАЛЬНИЙ СКЛАД
Молодіжної ради при Одеському міському голові
 

Вищі навчальні заклади:
 
Бащак
Марія Миколаївна
 
-
Одеський національний морський університет;
 
Бєлецька
Анна Сергіївна
-
Одеський автомобільно-дорожній коледж Одеського національного політехнічного університету;
 
Богомолов
Дмитро Олексійович
 
-
Одеський національний медичний університет;
 
Вітенчук
Катерина Олексіївна
 
-
Одеський державний екологічний університет;
 
Воскобойнікова
Олександра Миколаївна
-
Економіко-правовий коледж Міжнародного гуманітарного університету;
 
Гаврилюк
Арсеній Анатолійович
 
-
Міжрегіональна академія управління персоналом;
 
Гарбуз
Інна Олександрівна
-
Одеська національна музична академія імені А.В. Нежданової;
 
Гієнко
Владислав Андрійович
 
-
Одеська національна академія зв’язку ім. О.С. Попова;
 
Дмитрієва
Анастасія Сергіївна
-
Одеська державна академія технічного регулювання та якості;
 
Єлгіна
Марина Ігорівна
 
-
Національний університет «Одеська морська академія»;
 
Загородній
Андрій Ігорович
-
Юридичний коледж Національного університету «Одеська юридична академія»;
 
Заславський
Євген Юрійович
 
-
Одеська національна академія харчових технологій;
 
Окул
Ілля Ігорович
-
Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського;
 
Опара
Наталія Геннадіївна
 
-
Міжнародний гуманітарний університет;
Поварчук
Валентина Олегівна
 
-
Одеський державний університет внутрішніх справ;
 
Різов
Андрій Борисович
-
Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України;
 
Цюрко
Дмитро Андрійович
 
-
Одеський національний політехнічний університет;
 
Чистяков
Артем Олександрович
 
-
Одеська державна академія будівництва та архітектури;
 
Чігідін
Валерій Вікторович
 
-
Одеський державний аграрний університет;
 
Шишацька
Юлія Олегівна
-
Національний університет «Одеська юридична академія».
 
Заклади загальної середньої освіти:
 
Бродовська
Милана Віталіївна
-
Одеський навчально-виховний комплекс № 49 «Спеціалізована школа – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Одеської міської ради Одеської області;
 
Гюрова
Юлія Петрівна
-
Одеська спеціалізована школа № 32 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради    Одеської області;
 
Каракатиця
Катерина Іванівна
-
Одеська загальноосвітня школа № 118 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області;
 
Шевченко
Дмітрій Валерійович
-
Одеська загальноосвітня школа № 81 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області.
 
 
 
Громадські організації:
 
 
 
Абулшукур
Араш
 
-
Громадська організація «Об’єднана молодь»;
 
Акуленко
Тетяна Михайлівна
 
-
Громадська організація «Мангуст»;
Бєляк
Ілля Олександрович
 
-
Громадська організація «Майбутнє Одеси»;
Буйневич
Анастасія Андріївна
-
Громадська організація «Незалежний експертний центр «Соціальна ініціатива»;
 
Галаджян
Ольга Артурівна
-
Громадська організація «Молодіжна організація морських портів України»;
 
Гілєвич
Віталій Анатолійович
-
Громадська організація «Спорт соціум»;
 
 
Глебов
Іван Юрійович
-
Громадська організація «Українська асоціація студентів»;
 
Данько
Софія Євгеніївна
-
Громадська організація «Охорона Дитинства. Єдність Сім’ї. Соціальна Активність»;
 
Дідик
Анастасія Володимирівна
 
-
Громадська організація «Культура демократії»;
 
Дідух
Євген Романович
-
Громадська організація «Молодіжне об’єднання «Сім’я Дюка»;
 
Жук
Сергій Володимирович
 
 
Громадська організація «Молодіжна організація ЛАЙТ»
Ісаєвич
Олександр Михайлович
 
-
Громадська організація «Антикорупційний  рух Одещини»;
 
Калинюк
Ілля Петрович
-
Громадська організація «Центр студентського спілкування»;
 
Кошелєва
Юліанна Сергіївна
-
Одеська обласна організація Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Студентська республіка»;
 
Красношлик
Анастасія Олександрівна
 
-
Громадська організація «Інтернет парламент»;
 
Ліхашева
Поліна Ігорівна
-
Одеська обласна організація професійної спілки працівників державних установ;
 
Майнов
Олександр Сергійович
-
Громадська організація «Десяте квітня»;
 
 
Молчанов
Олексій Олександрович
-
Громадська організація «На благо Одеси»;
 
 
Орел
Ірина Русланівна
-
Громадська організація Центр демократичного розвитку «Синергія»;
 
Плюшко
Дмитро Сергійович
-
Громадська організація «Рада з захисту законності та правопорядку»;
 
Покровський
Микола Дмитрович
 
-
Громадська організація «Аратта-Одеса»;
Рогачова
Катерина Олександрівна
-
Південно-Українське відділення Всеукраїнської громадської організації «Соціологічна асоціація України»;
   
Сівак
Володимир Михайлович
-
Громадська організація «Молодіжна платформа «Майбутнє»;
 
Солодовніков
Володимир Федорович
 
-
Молодіжна громадська організація «Фонд «Злата лада»;
 
Тимчик
Юлія Анатоліївна
-
Громадська організація «Громадський рух «Віра, Надія, Любов»;
 
Хоржевський
Євген Русланович
-
Громадська організація «Єврейський молодіжний центр «Гілель»;
 
Хорунжий
Олег Андрійович
 
-
Громадська організація «Одеська команда»;
 
Шовкун
Кристина Ігорівна
 
-
Громадська організація «Молодий інвалід»;
 
Яницька
Марія Олександрівна
 
-
Громадська організація «Медична правда»;
 
Ященко
Олексій Вікторович
-
Громадська організація «Одеська міська рада багатодітних сімей».

 
 
 
Керуюча справами                                                О. Оніщенко


Page is created: 06.02.2019 17:45
INVEST IN ODESSA
More

September 7 - 8
"Oceanman Odessa-2019"

More ODESSA TOURIST
More
Results of the Intercultural Cities Index
More Odessa Development
strategy 2022

More The History of Odessa Football
More