14:43:29   |   02 june 2020   |   EN | RU | UA

webcam
City programs
Projects discussion
Auctions
International cooperation
Odesa Invest
City map
Virtual Odessa
Movie about Odessa
Photoalbum
City Symbolics
Odessa theatres
Odessa museums
Odessa monuments
Parks of Odessa
Odessa Zoo
Hotels of Odessa
Odessa Tourist
About the city
For the businessmen
Legal consultation
Odessa in figures
Enterprise of Odessa
Plan of city transport traffic
Emergency and enquiry services
Find
Subscribe to
news

Nothing was found.
/ Main / Statutory acts / Orders of the City Mayor / №1561/К-01р от 05.12.07

№1561/К-01р от 05.12.07

О привлечении к дисциплинарной ответственности Е.В.Тютюнник

Розпорядження

Одеського міського голови

№1561/К-01р от 05.12.07

Про притягнення

до дисциплінарної відповідальності
О.В.Тютюнник


30 листопада 2007 року на парковці для службових та приватних автомобілів, розташованій на вул. Ланжеронівській, трапився інцидент між черговим операторам механізованого розрахунку О.Д. Антонюк та начальником Одеського міського управління земельних ресурсів Одеської міської ради О.В. Тютюнник.
Зазначена парковка має комп’ютерізований облік, шлагбаум працює в автоматичному режимі, тож будь-хто, залишаючи стоянку, має перед’явити картку клієнта або чек про сплату за послуги.
За певним збігом обставин О.В. Тютюнник ані картки, ані чеку не мала.
На жаль, вихід із ситуації, що склалася, посадова особа місцевого самоврядування вбачала лише у вчиненні грубого психологічного тиску на співробітника парковки.
Незважаючи на чергу автомобілів та неодноразові пояснення О.Д. Антонюк про те, що відкриття шлагбауму вручну призведе до збою в системі комп’ютерного обліку, О.В. Тютюнник наполягала на своєму.
Не досягши бажаного результату, вона вдалася до брутальної ненормативної лексики, публічно ображаючи та принижуючи гідність оператора. До честі О.Д. Антонюк, вона зуміла зберегти спокій і не піддалася натиску.
Відповідно до ст. 8 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» шанобливе ставлення до громадян, турбота про високий рівень культури спілкування і поведінки, авторитет органів та посадових осіб місцевого самоврядування є одним із основних обов’язків посадових осіб місцевого самоврядування.
Враховуючи вищевикладене, відповідно до ч.2 ст.5 Закону України «Про державну службу», ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 147 Кодексу законів про працю України та пояснення начальника Одеського міського управління земельних ресурсів Одеської міської ради О.В.Тютюнник:

1. Оголосити догану начальнику Одеського міського управління земельних ресурсів Одеської міської ради О.В. Тютюнник.

2. Попередити посадових осіб органів Одеської міської ради та працівників комунальних підприємств про персональну відповідальність за дії, що завдають шкоди авторитету органів місцевого самоврядування.

3. Директору комунального підприємства «СМЕП» (Чердаклієв Ю.С.) преміювати оператора О.Д Антонюк у розмірі 1000 гривень.

4. Управлінню інформації Одеської міської ради (Щеглов Е.В.) оприлюднити це розпорядження в засобах масової інформації.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючу справами виконавчого комітету Одеської міської ради Т.М.Єршову.

Е. ГурвіцPage is created: 05.12.2007 16:18
INVEST IN ODESSA
More

September 7 - 8
"Oceanman Odessa-2019"

More ODESSA TOURIST
More
Results of the Intercultural Cities Index
More Odessa Development
strategy 2022

More The History of Odessa Football
More