23:29:51   |   04 july 2020   |   EN | RU | UA

webcam
City programs
Projects discussion
Auctions
International cooperation
Odesa Invest
City map
Virtual Odessa
Movie about Odessa
Photoalbum
City Symbolics
Odessa theatres
Odessa museums
Odessa monuments
Parks of Odessa
Odessa Zoo
Hotels of Odessa
Odessa Tourist
About the city
For the businessmen
Legal consultation
Odessa in figures
Enterprise of Odessa
Plan of city transport traffic
Emergency and enquiry services
Find
Subscribe to
news

Nothing was found.
/ Main / Statutory acts / Resolutions of the City Council / №1085-VII від 21.09.2016 р.

№1085-VII від 21.09.2016 р.

Про внесення змін до рішення Одеської міської ради від 10 вересня 2015 року № 6920-VI «Про затвердження Міської програми відшкодування частини кредитів, отриманих об’єднаннями співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельними кооперативами, органами самоорганізації населення, фізичними особами на впровадження заходів з енергозбереження, реконструкції і модернізації багатоквартирних будинків, інших об'єктів житлового фонду у м. Одесі на 2015-2016 роки»

Рішення
Одеської міської ради
№1085-VII від 21.09.2016 р.

Про внесення змін до рішення Одеської міської ради

від 10 вересня 2015 року № 6920-VI

«Про затвердження Міської програми відшкодування

частини кредитів, отриманих об’єднаннями

співвласників багатоквартирних будинків,

житлово-будівельними кооперативами, органами

самоорганізації населення, фізичними особами на

впровадження заходів з енергозбереження,

реконструкції і модернізації багатоквартирних

будинків, інших об'єктів житлового фонду у

м. Одесі на 2015-2016 роки»

Відповідно до пункту 22 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Цивільного кодексу України, законів України «Про енергозбереження», «Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку», «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», «Про органи самоорганізації населення», з метою забезпечення участі власників квартир у будинках об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельних кооперативів, органів самоорганізації населення, фізичних осіб у впровадженні заходів з енергозбереження, реконструкції і модернізації багатоквартирних будинків, інших житлових приміщень шляхом залучення кредитних коштів Одеська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести наступні зміни до рішення Одеської міської ради від 10 вересня 2015 року № 6920-VI «Про затвердження Міської програми відшкодування частини кредитів, отриманих об’єднаннями співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельними кооперативами, органами самоорганізації населення, фізичними особами на впровадження заходів з енергозбереження, реконструкції і модернізації багатоквартирних будинків, інших об'єктів житлового фонду у м. Одесі на 2015-2016 роки»: 
1.1. Викласти абзац 12 розділу 5 додатка до рішення в наступній редакції:
«Відшкодування частини суми кредиту з бюджету м. Одеси здійснюється ОСББ, ЖБК, ОСОН у розмірі:
- до 30 відсотків (включно) від максимального розміру основної суми (тіла) кредиту, але не більше 15 тис.грн за кредитним договором, на встановлення приладів обліку і регулювання постачання і споживання теплової енергії, яка постачається КП «Теплопостачання міста Одеси»;
- до 20 відсотків (включно) від максимального розміру основної суми (тіла) кредиту, але не більше 100,0 тис.грн за кредитним договором на інші заходи з енергозбереження, капітального ремонту та реконструкції житлових будинків, інших житлових приміщень згідно з цією Програмою.
Відшкодування частини суми кредиту з бюджету м. Одеси здійснюється фізичним особам-власникам, а також особам, які перебувають з ними у родинних зв'язках (батьки та діти, чоловік та дружина, рідні брати та сестри, онуки та дід з бабою), один раз на рік у розмірі:
- до 30 відсотків (включно) від максимального розміру основної суми (тіла) кредиту, але не більше 4 тис.грн за кредитним договором, на встановлення приладів обліку і регулювання, постачання і споживання теплової енергії, яка постачається КП «Теплопостачання міста Одеси»;
- до 20 відсотків (включно) від максимального розміру основної суми (тіла) кредиту, але не більше 5 тис.грн за кредитним договором на інші заходи з енергозбереження згідно з цією Програмою.
Перелік родинних зв'язків є вичерпним. Фізична особа-власник, а також особи, які перебувають з нею у родинних зв'язках, мають бути зареєстровані за адресою впровадження енергоефективних заходів у житлових приміщеннях багатоквартирних будинків та на інших об'єктах житлового фонду».
1.2. Викласти підпункт 1.1.9 пункту 1.1 розділу 1 додатка до Програми у наступній редакції:
«Позичальник – об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельний кооператив, органи самоорганізації населення, фізичні особи-власники, а також особи, які перебувають з ними у родинних зв'язках (батьки та діти, чоловік та дружина, рідні брати та сестри, онуки та дід з бабою), що отримує в Банку Кредит для проведення Заходів з підвищення енергоефективності.
Перелік родинних зв'язків є вичерпним. Фізична особа-власник, а також особи, які перебувають з нею у родинних зв'язках, мають бути зареєстровані за адресою впровадження енергоефективних заходів у житлових приміщеннях багатоквартирних будинків та на інших об'єктах житлового фонду».

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Одеської міської ради з питань економічної, інвестиційної політики, торгівлі, міжнародних відносин та інформаційних технологій. 

Міський голова Г. Труханов

   

РЕЗУЛЬТАТИ ПОІМЕННОГО ГОЛОСУВАННЯ Page is created: 30.09.2016 11:57
INVEST IN ODESSA
More

September 7 - 8
"Oceanman Odessa-2019"

More ODESSA TOURIST
More
Results of the Intercultural Cities Index
More Odessa Development
strategy 2022

More The History of Odessa Football
More