17:01:40   |   11 july 2020   |   EN | RU | UA

webcam
City programs
Projects discussion
Auctions
International cooperation
Odesa Invest
City map
Virtual Odessa
Movie about Odessa
Photoalbum
City Symbolics
Odessa theatres
Odessa museums
Odessa monuments
Parks of Odessa
Odessa Zoo
Hotels of Odessa
Odessa Tourist
About the city
For the businessmen
Legal consultation
Odessa in figures
Enterprise of Odessa
Plan of city transport traffic
Emergency and enquiry services
Find
Subscribe to
news

Nothing was found.
/ Main / Statutory acts / Resolutions of the City Council / №914-VII від 30.06.2016р.

№914-VII від 30.06.2016р.

Про надання дозволу фізичній особі-підприємцю Бондарю Андрію Васильовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, орієнтовною площею 0,2652 га, за адресою: м. Одеса, вул. Чорноморського козацтва, 118, для експлуатації та обслуговування станції технічного обслуговування автомобілів

Рішення
Одеської міської ради
№914-VII від 30.06.2016р.


Про надання дозволу фізичній особі-підприємцю

Бондарю Андрію Васильовичу на розробку проекту

землеустрою щодо відведення земельної ділянки та

проведення експертної грошової оцінки земельної

ділянки, орієнтовною площею 0,2652 га, за адресою:

м. Одеса, вул. Чорноморського козацтва, 118, для

експлуатації та обслуговування станції технічного

обслуговування автомобілів

 

Керуючись пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 127, 128 Земельного кодексу України, розглянувши клопотання фізичної особи-підприємця Бондаря Андрія Васильовича (далі – ФОП Бондар А.В., ідентифікаційний номер 2222719531) про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється, та проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, орієнтовною площею 0,2652 га, за адресою: м. Одеса, вул. Чорноморського козацтва, 118, для експлуатації та обслуговування станції технічного обслуговування автомобілів, а також інші додані до клопотання документи, Одеська міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Надати дозвіл ФОП Бондарю А.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється, площею 0,2652 га, за адресою: м. Одеса, вул. Чорноморського козацтва, 118, для експлуатації та обслуговування станції технічного обслуговування автомобілів.

 
2. Зобов’язати ФОП Бондаря А.В. після формування земельної ділянки надати до департаменту комунальної власності Одеської міської ради розроблений та погоджений у встановленому законом порядку проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку.

 
3. Встановити, що у разі невиконання пункту 2 цього рішення, Одеська міська рада має право в односторонньому порядку дане рішення визнати таким, що втратило чинність без відшкодування замовнику витрат, пов’язаних з розробкою землевпорядної документації щодо відведення земельної ділянки.

 
4. Провести експертну грошову оцінку земельної ділянки, площею 0,2652 га, за адресою: м. Одеса, вул. Чорноморського козацтва, 118, для експлуатації та обслуговування станції технічного обслуговування автомобілів.

 
5. Визнати таким, що втратило чинність рішення Одеської міської ради від 27.04.2016 року за № 751-VІІ «Про надання дозволу фізичній особі-підприємцю Бондарю Андрію Васильовичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки, площею 0,2652 га, за адресою: м. Одеса, вул. Чорноморського
козацтва, 118, для експлуатації та обслуговування станції технічного обслуговування автомобілів».

 
6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Одеської міської ради з питань землеустрою та земельних правовідносин.


Міський голова                         Г. Труханов

 

 

РЕЗУЛЬТАТИ ПОІМЕННОГО ГОЛОСУВАННЯ
 Page is created: 27.07.2016 12:16
INVEST IN ODESSA
More

September 7 - 8
"Oceanman Odessa-2019"

More ODESSA TOURIST
More
Results of the Intercultural Cities Index
More Odessa Development
strategy 2022

More The History of Odessa Football
More