00:40:24   |   05 july 2020   |   EN | RU | UA

webcam
City programs
Projects discussion
Auctions
International cooperation
Odesa Invest
City map
Virtual Odessa
Movie about Odessa
Photoalbum
City Symbolics
Odessa theatres
Odessa museums
Odessa monuments
Parks of Odessa
Odessa Zoo
Hotels of Odessa
Odessa Tourist
About the city
For the businessmen
Legal consultation
Odessa in figures
Enterprise of Odessa
Plan of city transport traffic
Emergency and enquiry services
Find
Subscribe to
news

Nothing was found.
/ Main / Statutory acts / Resolutions of the City Council / №1075-VII від 20.07.2016р.

№1075-VII від 20.07.2016р.

Про депутатський запит голови депутатської фракції Одеської міської ради «ДОВІРЯЙ ДІЛАМ» Бриндака О.Б., голови депутатської фракції Одеської міської ради «Українська морська партія Сергія Ківалова» Осауленко С.В., голови депутатської фракції Одеської міської ради ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» Камінкера О.І., секретаря депутатської фракції Одеської міської ради «Одеська міська організація політичної партії «Об’єднання САМОПОМІЧ» Позднякової Г.І.

Рішення
Одеської міської ради
№1075-VII від 20.07.2016р.Про депутатський запит голови депутатської фракції

Одеської міської ради «ДОВІРЯЙ ДІЛАМ» Бриндака О.Б.,

голови депутатської фракції Одеської міської ради

«Українська морська партія Сергія Ківалова» Осауленко С.В.,

голови депутатської фракції Одеської міської ради ПАРТІЇ

«БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» Камінкера О.І.,

секретаря депутатської фракції Одеської міської ради «Одеська

міська організація політичної партії «Об’єднання САМОПОМІЧ»

Позднякової Г.І.Відповідно до частини 7 статті 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 21, 22 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», розглянувши депутатський запит голови депутатської фракції Одеської міської ради «ДОВІРЯЙ ДІЛАМ» Бриндака О.Б., голови депутатської фракції Одеської міської ради «Українська морська партія Сергія Ківалова» Осауленко С.В., голови депутатської фракції Одеської міської ради ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» Камінкера О.І., секретаря депутатської фракції Одеської міської ради «Одеська міська організація політичної партії «Об’єднання САМОПОМІЧ» Позднякової Г.І., Одеська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Підтримати депутатський запит голови депутатської фракції Одеської міської ради «ДОВІРЯЙ ДІЛАМ» Бриндака О.Б., голови депутатської фракції Одеської міської ради «Українська морська партія Сергія Ківалова» Осауленко С.В., голови депутатської фракції Одеської міської ради ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» Камінкера О.І., секретаря депутатської фракції Одеської міської ради «Одеська міська організація політичної партії «Об’єднання САМОПОМІЧ» Позднякової А.І. (додається).

2. Оприлюднити це рішення на офіційному сайті Одеської міської ради та в засобах масової інформації.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря Одеської міської ради Потапського О.Ю.


Міський голова                          Г.Труханов

 
Голові Антимонопольного комітету України
Терентьєву Ю.О.

Голові національної комісії, що

здійснює державне регулювання у сферах енергетики та

комунальних послуг
Вовку Д.В.

 

 


ДЕПУТАТСЬКИЙ ЗАПИТ

 

На вимогу територіальної громади міста Одеси ми, депутати Одеської міської ради, розглянувши питання підвищення тарифів на комунальні послуги для населення, які затвердила Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (далі - НКРЕКП), розуміючи потребу приведення тарифів до економічно обґрунтованого рівня, висловлюємо глибоку стурбованість у зв'язку з непрозорістю формування тарифів на централізоване гаряче, холодне водопостачання та водовідведення, газ, опалення, електроенергію.
З липня 2014 року відбулось кілька етапів підняття тарифів на комунальні послуги для населення, внаслідок яких для населення Одеси тарифи суттєво зросли. Зростання ціни на природний газ для населення відбулось майже на 450 %. Окрім цього, без жодних пояснень та обґрунтувань зменшено ліміти споживання електроенергії, а також відмінено поділ споживачів на тих, чиї квартири оснащені електричними плитами, і тих, у кого плити газові.
З огляду на кризове становище в Україні існує ймовірність того, що рівень несплати за житлово-комунальні послуги населення може суттєво зрости і підприємства галузі не покриють своїх витрат.
Враховуючи вищезазначене, просимо Вас ініціювати на державному рівні проведення перевірки діяльності Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, а також діяльності компаній на газовому ринку та електроенергії, за результатами якої вжити заходів із коригування тарифів на житлово-комунальні послуги до економічно обґрунтованого рівня відповідно до реального стану соціально-економічного розвитку нашої держави і рівня доходів громадян.
З метою запобігання соціальних вибухів, збереження миру і стабільності у суспільстві просимо Вас сприяти скасуванню постанов Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, про запровадження необґрунтованих тарифів для населення. Просимо Вас використати усі належні Вам механізми і важелі впливу для зменшення тарифного навантаження на людей та забезпечити прозорість тарифів. Маємо надію, що наше звернення буде почуте, і разом ми зможемо побудувати заможне сучасне європейське суспільство.Голова депутатської фракції
Одеської міської ради
«ДОВІРЯЙ ДІЛАМ»             О.Б. Бриндак


Голова депутатської фракції
Одеської міської ради
«Українська морська
партія Сергія Ківалова»      С.В. Осауленко


Голова депутатської фракції
Одеської міської ради
ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА
ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»      О.І. Камінкер


Секретар депутатської фракції
Одеської міської ради
«Одеська міська організація
політичної партії
«Об’єднання САМОПОМІЧ»             Г.І. Позднякова

 

 

РЕЗУЛЬТАТИ ПОІМЕННОГО ГОЛОСУВАННЯ

 

 

 

Рішення Одеської міської ради №1075-VII від 20.07.2016р. оприлюднено в газеті «Одесский вестник» №30 від 30.07.2016 р.Page is created: 26.07.2016 11:52
INVEST IN ODESSA
More

September 7 - 8
"Oceanman Odessa-2019"

More ODESSA TOURIST
More
Results of the Intercultural Cities Index
More Odessa Development
strategy 2022

More The History of Odessa Football
More