16:54:01   |   11 july 2020   |   EN | RU | UA

webcam
City programs
Projects discussion
Auctions
International cooperation
Odesa Invest
City map
Virtual Odessa
Movie about Odessa
Photoalbum
City Symbolics
Odessa theatres
Odessa museums
Odessa monuments
Parks of Odessa
Odessa Zoo
Hotels of Odessa
Odessa Tourist
About the city
For the businessmen
Legal consultation
Odessa in figures
Enterprise of Odessa
Plan of city transport traffic
Emergency and enquiry services
Find
Subscribe to
news

Nothing was found.
/ Main / Statutory acts / Resolutions of the City Council / №1074-VII від 20.07.2016р.

№1074-VII від 20.07.2016р.

Про депутатський запит депутатів, членів постійної комісії Одеської міської ради VII скликання з питань планування забудови територій, міського дизайну та архітектури Крикливого М.Ф., Гіганова Б.В., Александрочкіна О.Ю. Варещенко В.І., Шеремета О.Г.

Рішення
Одеської міської ради
№1074-VII від 20.07.2016р.


Про депутатський запит депутатів,
членів постійної комісії Одеської
міської ради VII скликання
з питань планування забудови
територій, міського дизайну та
архітектури Крикливого М.Ф.,
Гіганова Б.В., Александрочкіна О.Ю.
Варещенко В.І., Шеремета О.Г.
Відповідно до частини 7 статті 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 21, 22 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», розглянувши депутатський запит депутатів, членів постійної комісії Одеської міської ради VII скликання з питань планування забудови територій, міського дизайну та архітектури Крикливого М.Ф., Гіганова Б.В., Александрочкіна О.Ю., Варещенко В.І., Шеремета О.Г., Одеська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Підтримати депутатський запит депутатів, членів постійної комісії Одеської міської ради VII скликання з питань планування забудови територій, міського дизайну та архітектури Крикливого М.Ф., Гіганова Б.В., Александрочкіна О.Ю., Варещенко В.І., Шеремета О.Г. (додається).

 
2. Оприлюднити це рішення на офіційному сайті Одеської міської ради та в засобах масової інформації.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря Одеської міської ради Потапського О.Ю.Міський голова                          Г. Труханов

 


Генеральному прокурору України Луценко Ю.В.

Голові Державної фіскальної служби України

Насірову P.M.

Голові Державної архітектурно - будівельної

інспекції України Кудрявцеву О.В.

 


На розгляді постійної комісії Одеської міської ради з питань планування забудови територій, міського дизайну та архітектури знаходиться запит депутата Одеської міської ради Шеремета О.Г. про незаконне будівництво і порушення порядку сплати пайової участі замовників у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури торгово-готельного центру з підземним паркінгом за адресою: м Одеса, вул. Катерининська, 27. За результатами розгляду отриманих документів і проведення виїзного засідання комісією було виявлено такий факт: 08 червня 2012 р. товариством з обмеженою відповідальністю «РУЗАНА-ПЛЮС» в якості пайової участі замовників у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста в період будівництва семиповерхового торгово-офісного центру з підземним паркінгом, розташованого за адресою: м Одеса, вул. Катерининська, 27, було сплачено 6802594 (шість мільйонів вісімсот дві тисячі п'ятсот дев'яносто чотири) грн. виходячи з корисної площі об'єкта будівництва в розмірі 10882 кв. м.
При цьому відповідно до сертифікату (серія IV № 164140580458 від 27 лютого 2014 року), виданого Державною архітектурно-будівельною інспекцією України, загальна площа усіх приміщень торгово-готельного центру з підземним паркінгом становить 24 276,8 кв. м і складається з:
- Площа приміщень ресторану - 1 227,0 кв. м;
- Площа приміщень паркінгу - 3 082,7 кв. м;
- Площа приміщень готелю - 2 700,2 кв. м;
- Площа торгових приміщень - 6 993,0 кв. м;
- Площа допоміжних приміщень - 10 273,9 кв. м.
Було встановлено, що зазначені в сертифікаті площі не відповідають дійсності та фактичним площам об'єкту, виходячи з даних технічної інвентаризації, зокрема відповідно до технічних паспортів і зареєстрованого права власності площа паркінгів становить 4300,1 кв.м, готелю - 4719,9 кв. м., торгових приміщень - 7153,7 кв. м.
Крім цього, за фактом готель в даному центрі відсутній, а поверховість об'єкту становить не 7-м, а 8-м поверхів плюс 2 поверхи підземного паркінгу.
Таким чином, площа об'єкту будівництва при розрахунку розміру пайової участі TOB «РУЗАНА-ПЛЮС» більш ніж на 13000 кв. м. менше фактичної площі об'єкту, що свідчить про недобросовісність забудовника і навмисне спричинення матеріального збитку бюджету міста у зв'язку із порушенням законодавства у сфері містобудування, зокрема незаконному проведенні будівельних робіт з порушенням техніко-економічних показників, визначених дозвільними документами і несплатою пайової участі замовників у розвитку інженерно - транспортної та соціальної інфраструктури міста при збільшенні обсягу будівництва більш ніж в два рази.

У зв'язку з вищевикладеним, просимо Вас в рамках Вашої компетенції здійснити перевірку викладених в цьому зверненні фактів.

З повагою

Депутати, члени постійної комісії Одеської міської ради з питань планування забудови територій, міському дизайну та архітектури


Крикливий М.Ф. __________________

Гіганов Б.В. __________________

Александрочкін А.Ю. __________________

Варещенко В.І. __________________

Шеремет О.Г. __________________

 

 

РЕЗУЛЬТАТИ ПОІМЕННОГО ГОЛОСУВАННЯ

 

Рішення Одеської міської ради №1074-VII від 20.07.2016р. оприлюднено в газеті «Одесский вестник» №30 від 30.07.2016 р. Page is created: 26.07.2016 11:11
INVEST IN ODESSA
More

September 7 - 8
"Oceanman Odessa-2019"

More ODESSA TOURIST
More
Results of the Intercultural Cities Index
More Odessa Development
strategy 2022

More The History of Odessa Football
More