14:23:09   |   01 april 2020   |   EN | RU | UA

webcam
City programs
Projects discussion
Auctions
International cooperation
Odesa Invest
City map
Virtual Odessa
Movie about Odessa
Photoalbum
City Symbolics
Odessa theatres
Odessa museums
Odessa monuments
Parks of Odessa
Odessa Zoo
Hotels of Odessa
Odessa Tourist
About the city
For the businessmen
Legal consultation
Odessa in figures
Enterprise of Odessa
Plan of city transport traffic
Emergency and enquiry services
Find
Subscribe to
news

Nothing was found.
/ Main / Statutory acts / Resolutions of the City Council / № 7032-VI від 10.09.2015р.

№ 7032-VI від 10.09.2015р.

Про затвердження проміжного ліквідаційного балансу комунального підприємства «Центральний парк культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка»

Рішення
Одеської міської ради
№ 7032-VI від 10.09.2015р.

Про затвердження проміжного ліквідаційного балансу комунального підприємства «Центральний парк культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка»


Відповідно до пункту 30 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 111 Цивільного кодексу України, рішення Одеської міської ради від 20 вересня 2011 року № 1292-VI «Про створення комунального підприємства «Парки Одеси» та ліквідації комунальних підприємств «Парк культури та відпочинку ім. Ленінського комсомолу», «Центральний парк культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка», «Парк культури та відпочинку ім. Горького», «Парк культури та відпочинку «Преображенський», враховуючи закінчення строку для пред’явлення вимог кредиторів, з метою реалізації заходів з ліквідації комунального підприємства «Центральний парк культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка», Одеська міська рада

ВИРІШИЛА:

1.
Затвердити проміжний ліквідаційний баланс комунального підприємства «Центральний парк культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка» (додається).

2. Доручити комісії з ліквідації комунального підприємства «Центральний парк культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка» забезпечити проведення розрахунків з кредиторами, складання та подання на затвердження Одеською міською радою ліквідаційного балансу комунального підприємства «Центральний парк культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка» в порядку, визначеному законодавством.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Одеської міської ради з планування, бюджету та фінансів.Міський голова                                                                                          Г. ТрухановPage is created: 23.09.2015 11:21
INVEST IN ODESSA
More

September 7 - 8
"Oceanman Odessa-2019"

More ODESSA TOURIST
More
Results of the Intercultural Cities Index
More Odessa Development
strategy 2022

More The History of Odessa Football
More