03:35:24   |   31 may 2020   |   EN | RU | UA

webcam
City programs
Projects discussion
Auctions
International cooperation
Odesa Invest
City map
Virtual Odessa
Movie about Odessa
Photoalbum
City Symbolics
Odessa theatres
Odessa museums
Odessa monuments
Parks of Odessa
Odessa Zoo
Hotels of Odessa
Odessa Tourist
About the city
For the businessmen
Legal consultation
Odessa in figures
Enterprise of Odessa
Plan of city transport traffic
Emergency and enquiry services
Find
Subscribe to
news

Nothing was found.
/ Main / Statutory acts / Resolutions of the City Council / №1641-VI від 23.12.2011р.

№1641-VI від 23.12.2011р.

Про надання згоди на передачу з державної до комунальної власності територіальної громади м. Одеси гуртожитків та інженерних мереж, що знаходяться на балансі відкритого акціонерного товариства (ВАТ) «ТІ ЕЛ СІ Сервіс», та подальшою передачею гуртожитків на утримання об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ) «Наталі»

Рішення
Одеської міської ради
№1641-VI від 23.12.2011р.Про надання згоди на передачу з державної до комунальної власності територіальної громади м. Одеси гуртожитків та інженерних мереж, що знаходяться на балансі відкритого акціонерного товариства (ВАТ) «ТІ ЕЛ СІ Сервіс», та подальшою передачею гуртожитків на утримання об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ) «Наталі»
Відповідно до підпункту 51 пункту 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 2 статті 4 Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», зважаючи на наказ Регіонального відділення Фонду державного майна України по Одеській області від 20.04.2011г. № 361 «Про прийняття рішення щодо передачі до комунальної власності гуртожитків, які в процесі приватизації не увійшли до статутного капіталу ВАТ «Сільгоспремонт» (правонаступник ВАТ «ТІ ЕЛ СІ Сервіс») та беручи до уваги рішення загальних зборів ОСББ «Наталі» щодо прийняття гуртожитків на утримання, Одеська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Дати згоду на передачу з державної до комунальної власності територіальної громади м. Одеси гуртожитків та інженерних мереж, що знаходяться на балансі відкритого акціонерного товариства «ТІ ЕЛ СІ Сервіс» та розташовані за адресами: м. Одеса, вул. Моторна, 1, 6-а, 6-б (три будинки), з подальшою передачею гуртожитків на утримання об'єднанню співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ) «Наталі» в існуючому технічному стані.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Одеської міської ради з житлово-комунального господарства, структури самоорганізації населення та розвитку паливно-енергетичного комплексу.
 

 


Міський голова           О. Костусєв
Page is created: 21.01.2012 17:22
INVEST IN ODESSA
More

September 7 - 8
"Oceanman Odessa-2019"

More ODESSA TOURIST
More
Results of the Intercultural Cities Index
More Odessa Development
strategy 2022

More The History of Odessa Football
More