17:26:01   |   08 july 2020   |   EN | RU | UA

webcam
City programs
Projects discussion
Auctions
International cooperation
Odesa Invest
City map
Virtual Odessa
Movie about Odessa
Photoalbum
City Symbolics
Odessa theatres
Odessa museums
Odessa monuments
Parks of Odessa
Odessa Zoo
Hotels of Odessa
Odessa Tourist
About the city
For the businessmen
Legal consultation
Odessa in figures
Enterprise of Odessa
Plan of city transport traffic
Emergency and enquiry services
Find
Subscribe to
news

Nothing was found.




/ Main / Statutory acts / Resolutions of the Executive Committee / №991 от 22.08.2007г.

№991 от 22.08.2007г.

О награждении Почетной грамотой исполкома Одесского горсовета

Рішення
виконавчого комітету
Одеської міської ради
№991 від 22.08.2007р.

Про нагородження Почесною грамотою
виконавчого комітету Одеської міської ради


Розглянувши клопотання керівників виконавчих органів Одеської міської ради та керівників підприємств і установ м. Одеси, відповідно до ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування», рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 23 березня 1999 року №219 «Про Почесну грамоту виконавчого комітету Одеської міської ради», виконавчий комітет Одеської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Нагородити Почесною грамотою виконавчого комітету Одеської міської ради, згідно зі списком (додається).
 

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючу справами виконавчого комітету Одеської міської ради Єршову Т.М.

Міський голова                      Е. Гурвіц

Керуюча справами               Т.М. Єршова

 

Додаток до рішення
виконавчого комітету
Одеської міської ради
від 22.08.2007р. №991

 

СПИСОК
нагороджених Почесною грамотою
виконавчого комітету Одеської міської ради


Працівники будівельних організацій

 

ПОЛОЗ Віктор Васильович – бригадир комплексної бригади закритого акціонерного товариства «Будівельно-виробничий комерційний центр «Одіссей»
РАССАДКІН Ігор Михайлович – голова правління закритого акціонерного товариства «Будівельно-монтажне управління №26 «Одесбуд»
КУЧУК Олена Давидівна – інженер-механік закритого акціонерного товариства «Виробниче будівельно-монтажне об’єднання «Одесбуд»
ПОМОШНИК Марія Марківна – штукатур закритого акціонерного товариства «Виробниче будівельно-монтажне об’єднання «Одесбуд»
БІЛОУС Петро Никифорович – виконроб закритого акціонерного товариства «Будівельно-монтажне управління №1»
ОБЖЕЛЯНСЬКИЙ Михайло Григорович – штукатур закритого акціонерного товариства «Будівельно-монтажне управління №12 «Одесбуд»
БЕГУНОВ Олександр Борисович – заступник головного інженера товариства з обмеженою відповідальністю «Стікон»

За сумлінну працю та високі трудові досягнення, з нагоди відзначення професійного свята – Дня будівельника.

 

Військовослужбовці Державної прикордонної служби України

 

СВІНЦИЦЬКИЙ В’ячеслав Францевич – начальник авіаційної пошуково-рятувальної і парашутно-десантної служби Одеської авіаційної ескадрильї Південного регіонального управління
ХОЛОДОВ Ігор Георгійович - начальник хірургічного відділення – начальник клініки хірургії Одеського клінічного госпіталю Південного регіонального управління
ПИЛИПЧУК Дмитро Іванович – начальник інженерної служби Одеського прикордонного загону Південного регіонального управління
ГЛОБІН Сергій Володимирович – старшина командир артилерійської та мінно-торпедної бойової частини корабля морської оборони «Одеса» Одеського загону морської охорони Південного регіонального управління

За зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди відзначення Дня Незалежності України.

 

Працівники Українсько-бельгійського спільного підприємства «Транс Сервіс»

 

ЛАПІНСКІС Ірина Вікторівна – менеджер
ЦУККЕР Віра Семенівна – менеджер
ГАЙДАЄНКО Олександр Петрович – інженер
Трудовий колектив підприємства

За високі трудові досягнення та з нагоди відзначення 10-річчя створення підприємства.

 

Військовослужбовці Внутрішніх військ МВС України

 

САПАЧКОВ Василь Іванович – заступник командира військової частини 3029
ОЛЬШАНОВ Ігор Вікторович – начальник служби РХБ захисту військової частини 3029
ГУЗІЄВАТИЙ Сергій Володимирович – офіцер з тактичної підготовки Внутрішніх військ учбово-бойового підрозділу спеціального призначення військової частини 3029
ЛАКСІН Руслан Борисович – начальник групи спеціальної розвідки військової частини 3029
МОМОЧКІН Сергій Анатолійович – інструктор-стрілець 2-ї роти спеціального призначення військової частини 3029.

За зразкове виконання службових обов’язків та значний внесок у забезпечення громадського порядку в м. Одесі.

 

Працівники управління ветеринарної медицини у м. Одесі

 

ІРИНЧУК Ніна Миколаївна – завідувачка державної лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи на ринку «Черьомушкі»
СУЛТАНОВСЬКА Олена Вікторівна – завідувачка державної лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи на ринку «Баєман».

За сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та значний особистий внесок у забезпечення належного ветеринарного контролю за якістю продукції, з нагоди відзначення професійного свята – Дня працівників ветеринарної медицини України.

 

Працівники державного підприємства «Одеський морський торговельний порт»

 

ЗОЛІН Владислав Михайлович – диспетчер торгового порту
КРУГЛЕНКО Дмитро Анатолійович – старший помічник капітана із пожежно-рятувальної частини пожежного аварійно-рятувального буксира «Граніт» портового флоту
МОРОЗ Григорій Лукашевич – машиніст крана автомобільного ремонтно-будівельного управління
МІНІН Володимир Вікторович – контролер контрольно-пропускного пункту 1-го класу воєнізованої служби безпеки
ПАЮК Володимир Георгійович – змінний інженер-технолог виробничого комплексу технологічного забезпечення перевантажувальних робіт.

За багаторічну сумлінну працю та високі трудові досягнення, з нагоди відзначення Дня Незалежності України.

МАСЛЯННІКОВА Олександра Михайлівна – акушерка жіночої консультації №9 комунальної установи «Пологовий будинок №7» м. Одеси.

За багаторічну сумлінну працю та значний особистий внесок у справу охорони здоров’я, з нагоди відзначення 40-річчя заснування комунальної установи «Пологовий будинок №7» м. Одеси.

 

Активісти громадських організацій м. Одеси

 

БОБРОВНИК Денис Олександрович – помічник голови Одеського комітету ветеранів війни в Афганістані
МУЖИЛО Володимир Онуфрійович – заступник голови Київського районного комітету ветеранів війни в Афганістані
ДІМЧОГЛО Олександр Петрович – заступник голови Малиновського районного комітету ветеранів війни в Афганістані
АХМЕРОВ Олександр Олександрович – помічник голови Одеського комітету ветеранів війни в Афганістані
ХОРОЛЕЦЬ Тетяна Вікторівна – член Одеського комітету ветеранів війни в Афганістані
БОЛДИРЕВ Валентин Павлович – голова Ради Об’єднання ветеранів війни та праці Одеської залізниці
ГОРДІЄНКО Володимир Васильович – голова Одеської секції Асоціації ветеранів Внутрішніх військ МВС України
ХІМЧЕНКО Світлана Анатоліївна – президент громадської організації «Спілка захисту тварин»
СУСОРОВА Лариса Анатоліївна – голова правління Одеського відділення Українського благодійного фонду МВС «Милосердя»
КОЛОМІЄЦЬ Євген Володимирович – начальник відділу збору та обробки інформації управління забезпечення реалізації міжнародних договорів про скорочення озброєнь, помічник голови Ради учасників бойових дій Південного оперативного командування Збройних Сил України
ЧЕРВОНЕНКО Олександр Іванович – ведучий лікар 21-ї студентської поліклініки м. Одеси, заступник голови ради учасників бойових дій Південного оперативного командування Збройних Сил України.

За активну громадську діяльність з патріотичного виховання молоді та з нагоди відзначення Дня Незалежності України.

 

Працівники Служби безпеки України

 

БЕЗРОДНИЙ Геннадій Федорович – старший спеціаліст Управління Служби безпеки України в Одеській області.
БЕРЕЗОК Валерій Михайлович – помічник начальника відділу – начальник групи Управління Служби безпеки України в Одеській області
ВІТЮК Юрій Вікторович – головний спеціаліст Управління Служби безпеки України в Одеській області
СКРИПНІКОВ Дмитро Сергійович – оперуповноважений Управління Служби безпеки України в Одеській області.

За високі досягнення в оперативно-службовій діяльності, виявлені при цьому ініціативу, наполегливість і відданість справі захисту конституційного ладу в Україні, з нагоди відзначення Дня Незалежності України.

 

Працівники управління капітального будівництва

 

ВЛАСОВА Ніна Іллівна – начальник відділу муніципального та кооперативного житла
ДЕНИСЮК Світлана Анатоліївна – начальник відділу розвитку території та інфраструктури
БОНДАРЕНКО Віталій Григорович – головний спеціаліст виробничого відділу
РАГУЛІН Анатолій Володимирович – начальник відділу генерального планування.

За сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди відзначення професійного свята – Дня будівельника.

Керуюча справами                       Т.М. Єршова



Page is created: 20.09.2007 10:35
INVEST IN ODESSA
More

September 7 - 8
"Oceanman Odessa-2019"

More ODESSA TOURIST
More
Results of the Intercultural Cities Index
More Odessa Development
strategy 2022

More The History of Odessa Football
More